Kanal 7'de Pakistan Dizileri Ekranlara Gelmeye Başlıyor! Hangi Diziler Var? Sinema Filmi, Dizi Haberleri ile Oyuncu Bilgileri Sitesidir

Kanal 7’de Pakistan Dizileri Ekranlara Gelmeye Başlıyor

kanal-7'de-pakistan-dizileri-başlıyor

Kanal 7’de Pakistan Dizileri Ekranlara Gelmeye Başlıyor. Uzakdoğu ve Hint Dizilerinin kanalı Kanal 7’den bir ilk daha. Kanal 7, dünyaca ünlü Kore ve Hint dizilerinden sonra çok sevilen Pakistan Dizilerini de kitaplığına dahil etme kararı aldı. Yayınladığı arkası yarın dizileriyle büyük beğeni kazanan Kanal 7′ in ilk Türkçe Dublajlı Pakistan dizisi Kardelen adıyla seyirci karşısına çıkacak. Peki, Hangi Pakistan dizileri yayınlanacak? 2023 sezonunda Kanal 7’de yayınlanması planlanan daha önce Türkçe altyazılı olarak izlediğimiz Pakistan dizileri güncel listesini yazımızda bulabilirsiniz.

Pakistan Dizileri Kanal 7’de Başladı!

Yayınladığı Asya dizileriyle Türk televizyonlarına yeni bir soluk getiren Kanal 7, bu kez Pakistan dizileriyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Yeni maceralara yelken açan kanalın ilk Pakistan dizisi, orijinal adıyla Meray Humnasheen oldu. Türkçe dublajlı adı Kardelen olarak tanıtımı yapılan 2022 yapımı Pakistan televizyon dizisi yayınlandığı dönemde de büyük ilgi görmüştü.

kanal-7-yeni-pakistan-dizisi-kardelen
Pakistan Dizisi Kardelen’in Konusu

Kanal 7’de başlayacak yeni Pakistan dizisi Kardelen; Misbah Ali Syed tarafından yazılmış, Ali Faizan tarafından yönetilmiş ve Abdullah Kadwani ve Asad Qureshitarafından üretilmiştir. 2022 yapımı Pakistan televizyon dizisinin hikayesi, Ailesinin bulunamaması nedeniyle kaybettiği ve bunu başarmak için çeşitli engellerle karşılaştığı için bölgesine tıbbi bakım getirmeyi amaçlayan hevesli bir doktorun yolculuğu etrafında dönüyor. Tek hayali doktor olmak isteyen Khajista’nın öyküsünü izleyicilere anlatan Kardelen dizisi orijinalinde toplam 43 bölümden oluşuyor.

Kardelen Dizisi Oyuncuları

Kardelen dizisi oyuncu kadrosunda ünlü Pakistanlı oyuncular; Hiba Buhari, Ahsan Khan, Shahzad Sheikh, Syed Jibran yer alıyor.

Kardelen Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Kardelen Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kanal 7’de Pakistan Dizileri başlıyor. Heyecanın doruğa yükseldiği aşkın ve gücün karşı karşıya kaldığı Kardelen dizisi 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16:15’te Kanal 7’de yayınlanıyor.

Hangi Pakistan Dizileri Yayınlanacak?

Kanal 7 Pakistan dizileri Türk televizyonlarına yeni bir soluk katmaya geliyor. Kanal 7’nin kısa bir süre önce verdiği haber sonrasında Pakistan dizilerinin tutkunu olanlar hangi dizilerin yayınlanacağını merak etmeye başladılar. Şu an için kanal sadece Kardelen dizisinin tanıtımını yapsa da yayınlanan tanıtımdan daha çok dizinin geleceğinin ipucunu da verdi. Yayınlanacak dizilerin listesi henüz netleşmese de bilgi geldikçe yazımıza ve Film Dizi Haber sitemizde olacak.

BU YAZILARIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanal 7’de 2023 Sezonu Yeni Hint Dizileri Başlıyor

Kanal 7’de Türkçe Dublajlı Tayland Dizileri Yayınlanıyor

Kanal 7 Youtube ve Facebook’ta Türkçe Seslendirmeli Hint Dizileri Yayınlıyor

%d blogcu bunu beğendi: