Türkçe Dublajlı Kore Dizileri Netflix'te Yayınlanıyor! İşte 2023 Listesi Sinema Filmi, Dizi Haberleri ile Oyuncu Bilgileri Sitesidir

Netflix’te Türkçe Dublajlı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri

Türkçe-Dublajlı-Kore-Dizileri-Netflşx'-te-yayınlanmaya-başladı

Türkçe Dublajlı Kore Dizileri Artık Netflix’te Yayınlanıyor!

Türk seyircileri tutkunu oldukları Kore Dizilerini kendi dillerinde izleyebilmeyi umut ederler. Pek çok internet sitesi söz konusu kullanıcılar için onlara bu hizmeti sunar. Ancak yeni çıkan ve çok beğenilen Kore Dizilerini Türkçe ‘ye çevirerek ve Türkçe Altyazılı olarak sunulan bu hizmet, çoğu zaman kullanıcıyı tatmin etmez. Altyazı okumaktan hoşlanmayanlar için başka bir seçenek dizileri Türkçe dublajlı olarak izleyebilmektir. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Dünyaca ünlü platform Netflix, Türk kullanıcıların bu sesine kulak vererek bazı Kore Dizilerini Türkçe dublajlı olarak yayınlamaya başladı. Peki, Netflix’te Kore dizilerinden hangileri Türkçe dublajlı olarak yayınlanıyor. Yazımızda Türkçe’ ye çevrilmiş en güzel Tarihi, Aksiyon, Gerilim, Suç, Romantik Komedi ve Fantastik türdeki dizileri Netflix Türkçe Dublajlı Kore Dizileri 2023 listesi ile En iyi Kore dizileri Türkçe dublaj listesini bulabilirsiniz.

Türkçe ‘ye Çevrilmiş Popüler Netflix Kore Dizileri 2023

Kurtulduğu günden bu yana kitaplığındaki dizileri orijinal dilinde yayınlayan ve genellikle altyazılı olarak hizmet veren Netflix, Türk seyircisine Türkçe dublajlı içerik yayınlanmaya başladı. Kore Dizileri de bahsi geçen diziler arasında ilk sırada yer alıyor. Henüz sayıları çok fazla olmasa da giderek artan listedeki eski ya da yeni çıkan Türkçe ‘ye çevrilmiş Kore Dizilerini aşağıda sizler için derledik.

1 – So Not Worth İt

Kore yapımı sitcom türünde dizi sevenler için önerimiz olan So Not Worth İt dizisi, Netflix’in Türkçe Dublajlı yayınladığı Kore dizilerinden birisi. Oyuncu kadrosunda; Park Se-wan , Shin Hyeon-seung , Choi Young-jae , Minnie ve Han Hyun-min’in yer aldığı dizi, Seul’deki bir üniversite yurdunda yaşayan farklı çok kültürlü geçmişlere sahip bir grup öğrencinin etrafında dönüyor .

2 – My First First Love

Netflix özel yapımı olan My First First dizisi, beş gencin ilk aşk kavramıyla karmaşık karşılaşmalarının öyküsünü anlatıyor. Çok sevildiği için 2. Sezonu gelen gençlik dizisinin hikayesi, Yun Tae-o’nin üniversiteden ayrılan, evden kaçan bir aile dostu ve uzun süredir çocukluk arkadaşı olan 4 arkadaşının beklenmedik bir şekilde onun evine taşınmasıyla başlar. Gelişen olaylar doğrultusunda hep birlikte yaşamayı ve sevmeyi öğrenmeleri gerekir.

3 – The Slilent Sea

Yazar Park Eun-kyo’nun yardımıyla 2014 yapımı kısa filmi The Sea of ​​Tranquility’nin bir uyarlaması olarak karşımıza çıkan The Slilent Sea Kore dizisi, Türkçe dublajlı bilim kurgu türünde. Uzay kaşifleri, Ay’da geçen 24 saatlik tehlikeli bir görevde, sırlarla dolu terk edilmiş bir araştırma tesisinden örnekler almaya çalışırlar. The Slilent Sea dizisini Türkçe Dublaj seçeneğini seçerek kendi dilinizle izleyebilirsiniz.

Heyecan ve gizem dolu The Slilent Sea Kore dizinin hikayesi şöyle;

Aşırı çölleşmeden mustarip olan yakın bir gelecekte Dünya’da, içme suyunun paylaştırılması için gaddar önlemler uygulamaya konulmuştur. Bilim adamı Song Ji‑An ( Bae Doona ), aya yapılacak bir görev için özenle seçilmiş seçkin personelden oluşan bir ekibe katılır. Bu ekip, beş yıl önce bir olayda 117 personelin hayatını kaybetmesinin ardından kız kardeşinin öldüğü terk edilmiş bir araştırma tesisi olan Balhae İstasyonu’na gidecektir. Olayı çevreleyen koşullar ise, gizlidir.

6 – The School Nurse Files

en-iyi-netflix-dizileri-the-school-first

Fantezi süper kahraman türünde dizi sevenler bu dizi tam da size göre. Türkçe dil seçeneğiyle izleme imkanı sağlayabileceğiniz The School Nurse Files Kore dizisinin hikayesi, yazar Chung Serang’ın 2015 ödüllü romanı Okul Hemşiresi Ahn Eun-young romanına dayanıyor.

The School Nurse Files Kore dizisinin konusu ise şöyle;

Ahn Eun-young, “jöle” şeklinde var olan insan arzularını, duygularını ve ruhlarını görme gücüne sahip bir okul hemşiresidir. Bu jölelerden bazıları tehlikeli, korkunç biçimler alabilmektedir. Ahn, gizemli olayların yaşandığı yeni bir liseye atanır. Etrafında onu jölelerden koruyan özel bir enerji alanı olan öğretmen arkadaşı Hong In-pyo ile birlikte bu gizemli vakaları çözmeye çalışır.

7 – Somebady

Somebody-Dizisi-netflix

Netflix’te Türkçe dublajlı suç ve gerilim türünde Kore dizileri izlemek isteyenler için tavsiyemiz olan Somebady Kore dizisinin oyuncu kadrosunda; Kim Young-kwang, Kang Hae jant, Kim Yong-ji, Kim Soo-yeon isimli oyuncular yer alıyor.

Somebady Kore Dizisinin konusu ise şöyle;

Kim Sum (Kang Hae-lim), sosyal bağlantı uygulaması ‘Somebody’ için bir geliştiricidir. Diğer insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekse de Mok-won (Kim Yong-ji) ve Gi-eun (Kim Soo-yeon) ile arkadaştır. Arkadaşı Gi-eun bir dedektif olarak çalışmaktadır. Bir cinayet işlenir ve ‘Somebody’ uygulaması cinayet davasına karışır.

8 – Glitch

IMDb puanı yüksek Türkçe dublajlı Kore dizileri listesinde 6.1 / 10′ lik puanla yer alan Glitch Kore dizisi, bir gece bilinmeyen ışıkların arasında aniden kaybolan erkek arkadaşını arayan bir kadının hikayesini konu alıyor. Netflix’te Gerilim, Gizem, Komedi, Bilim Kurgu türünde Türkçeye çevrilmiş Kore dizilerinden birisi olan dizi, toplam 10 bölümden oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Jeon Yeo Bin (Hong Ji Hyo), Nana (Heo Bo Ra), Lee Dong Hwi (Lee Si Guk), Ryu Kyung Soo (Kim Byung Jo) Koreli oyuncular yer alıyor.

Glitch Kore Dizisi Konusu

Düzenli bir işi ve sağlam bir aile geçmişine sahip olan Hong Ji Hyo’ nun eskisi kadar tutkuyla aşık olmasalar da, dört yıldır çıktığı bir erkek arkadaşı vardır. Hong Ji Hyo bazen uzaylıları görmesine rağmen sıradan bir yaşam sürüyormuş gibi davranmaktadır. Bir gece erkek arkadaşı bilinmeyen ışıklar arasında kaybolur. Erkek arkadaşının bu gizemli kayboluşunu çözmek ve erkek arkadaşını bulmak için UFO gözlemcilerinden oluşan bir topluluktan yardım alır.

9 – All Of Us Are Dead

all-of-us-are-dead--türkçe-seslendirme

Zombi kıyameti temalı, korku öğeleri barından bir Güney Kore televizyon dizisi olan All of Us Are Dead, aynı zamanda Türkçe dublajlı Korku Kore dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Güney Kore’de bir zombi kıyametinin aniden patlak vermesi nedeniyle bir lisede öğrencilerin can güvenliğinin tehdit altına girmesini içeren bir konuyu ele alan dizinin 2. Sezonu da bulunuyor. Dizinin başrolünde; Park Ji-hu, Yoon Chan-young, Cho Yi-hyun, Park Solomon, Yoo In-soo, Lee Yoo-mi, Kim Byung-chul, Lee Kyu-hyung, Jeon Bae-soo isimli oyuncular rol alıyor.

All of Us Are Dead Kore Dizisi Konusu

Bir bilim deneyinin ters gitmesinin ardından yerel bir okul zombilerle dolup taşar ve zombilerle dolu okulda köşeye sıkışan öğrenciler hayatta kalmak için mücadele ederler. Aç ve susuz bir şekilde, hastalığa yakalanmamak için adeta bir savaşın ortasına düşen öğrenciler okulda bulabildikleri her şeyi kullanmalıdırlar.

10- Extra Curricular

netflix-türkçe-dublajlı-kore-dizileri-extra-curricular-konusu

Türkçe dublajlı Netflix orijinal Kore dizilerinden olan Extra Curricular dizisi, ağır suçların dünyasına boğazına kadar batmış örnek bir lise öğrencisinin çifte hayatını konu alır. Bu öğrencinin gizemli dünyası bir sınıf arkadaşının onun sırrıyla ilgilenmeye başlamasının ardından altüst olur. İMDb’de 7.9′ luk puana sahip Netflix dizisinin oyuncu kadrosunda; Kim Dong-Hee, Park Ju-Hyun, Jung Da-Bin, Nam Yoon-Soo isimli Koreli oyuncular rol alıyor.

Extra Curricular Kore Dizisi Konusu:

Dram gençlik türündeki Kore dizisinin hikayesi, para kazanmak için suç işlemeye başlayan ve bunun sonucunda kendilerini tehlikeli duruma sokan bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir.

11 – Juvenile Justice / Suça İtilen Çocuklar

netflix-te-en-çok-izlenen-kore-dizileri

En İyi Kadın TV Başrol Oyuncusu Dalında Baeksang Sanat Ödülü sahibi olan Kore Dizisi Juvenile Justice (Suça İtilen Çocuklar) Netflix’in Türkçe dublajlı Kore dizileri listesinde yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Kim Hye-soo, Kim Mu-yeol ve Lee Sung-min yer aldığı dizi, Çocukları sevmemesi ile tanınan bir yargıcın çocuk mahkemesine yargıç olarak atanmasını konu alıyor.

Juvenile Justice Kore Dizisi Konusu

Proje yapımcısının Netflix olduğu Juvenile Justice dizisi, soğuk ve mesafeli bir kişiliğe sahip seçkin bir yargıç olan ve çocuklardan hoşlanmamasıyla tanınan Shim Eun-seok’un Yeonhwa Bölgesi’ndeki bir çocuk mahkemesine yeni atanmış bir yargıç olmasıyla ilgili hikâyesini anlatır.

12 – A Model Family

netflix-Kore-dizileri-a-model-family-konusu

Netflix’te yayınlanan 2022 Kore dizileri arasında yer alan A Model Family dizisini kendi dilinizde Türkçe’ye çevrilmiş olarak izleyebilirsiniz. Başrollerinde Jung Woo, Park Hee Soon ve Yoon Jin Seo gibi isimlerin yer aldığı dizi gizem-gerilim türünde karşımıza çıkıyor. Toplam 1 Sezon 10 bölümden oluşan dizinin yönetmen koltuğunda ‘Good Doctor’, ‘Healer’ ve ‘Love Alarm 2’ gibi popüler dizilerin yönetmenliğini de yapan Kim Jin Woo oturuyor.

A Model Family Kore Dizisi Konusu

A Model Family Kore dizisinin hikayesi Para sıkıntısı çekerken yanlışlıkla kartelden para çalan bir profesörün etrafında dönmektedir. Park Dong-ha (Jung Woo,) iflasın ve boşanmanın eşiğinde olan sıradan bir babadır. Bir gün uyuşturucu çetesine karışmasına neden olan para dolu bir araba bulur. Zaten karmaşık olan hayatları iki ceset ve beş milyar KRW nakit bulmalarıyla tamamen karmaşık bir hale gelir.

13 – Narco Saints

netflix-türkçe-seslendirilmiş-kore-dizileri-narco-saints-konusu

2022 yapımı yayınlanması büyük bir heyecanla beklenen Netflix dizisi ‘Narco-Saints’, özellikle aksiyon gerilim sevenleri cezbedecek. Oyuncu kadrosunda; Ha Jung-woo, Hwang Jung-min Park Hae-soo, Yoo Yeon-seok ve Jo Woo-jin gibi isimlerin yer aldığı dizi, yüksek bütçesiyle de dikkatleri üzerine çekmişti. Sivil bir iş adamının Güney Koreli bir uyuşturucu baronunun yakalamak için Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile işbirliği yapmak zorunda kalmasını konu alıyor. Dizinin konusu gerçek bir hikayeden ekranlara uyarlanmıştır.

Narco-Saints Kore Dizisi Konusu

Sivil bir iş adamı olan Kang In-Gu’nun (Ha Jung-woo), Güney Amerika’da bir eyalet olan Surinam’in kontrolünü ele geçiren Koreli bir uyuşturucu baronunu yakalamak için gizli bir casusluk teşkilatı olan Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile iş birliği yapmak zorunda kalır.

Romantik Kore Dizileri

Romantik Kore dizileri tutkunları dizileri Türkçe seslendirilmiş olarak izleme imkanına çok fazla sahip değil. Ünlü dijital platform Netflix izleyicinin bu özlemini gidermek adına başlattığı Türkçe dublajlı Güney Kore dizileri yayınlama başladı. Kitaplıkta gittikçe artan bu listede Romantik Kore dizileri de yerini almaya başladı.

14 – Love To Hate You (Seni Seviyorum Senden Nefret Ediyorum)

Netflix’in Türkçe dublajlı Kore dizileri arasında yer alan Love to You Hate dizisi aynı zamanda Netflix’in 2023’te yayınladığı Türkçe Dublajlı Kore Dizileri arasında. İMDb’de 7.9 / 10 ‘luk puana sahip olan Romantik Komedi türündeki dizi, nefretten doğan aşk hikayelerine bir örnek. Kimi zaman kahkaha atacağınız kimi zaman da gözyaşlarına hakim olamayacağınız Love to You Hate dizisini izlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Love To Hate You Kore Dizisi Konusu

Dizi “Büyük aşklar nefretle başlar” mottosuyla yola çıkıyor. Erkeklere mağlup olmaktan nefret eden bir avukatla kadınlara güvenmeyen bir ünlü aktör şartlar gereği anlaşmalı olarak çıkmaya başlar. İlk başlarda birbirinden nefret eden çift, zamanla birbirlerine aşık olurlar. Ancak kızın geçmişi onların birlikte olmaları için engel teşkil eder. Aşklarını gizli yaşama kararı alan çift bu konuda başarılı olacaklar mıdır? Love You Hate başrol oyuncuları; Kim Ok-vin (Arthdal Chronicles) ve Yoo Teo (Money Game)

Yeni çıkan Türkçe dublajlı Kore dizileri Netflix

Netflix her geçen hafta Türkçe Dublajlı Kore Dizileri listesine bir yenisi ekliyor. Başlığımızda Netflix’te yeni çıkan Türkçe seslendirmeli (Dublajlı) Kore dizilerini listeleyeceğiz.

15 – Celebrity

Haziran 2023’te Netflix içeriklerinde yerini alan Celebrity Kore dizisi, dijital dünyada ünlenmiş kişilerin yaşadıkları entrika ve gizem dolu hikayelerini konu alıyor. Günümüzden bir geçeğe parmak basan dizi yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevildi. Sezon finalinde çok sayıda sorunun cevapsız kalması da Celebrity 2. Sezonun geleceğinin de habercisi gibiydi.

Celebrity Kore Dizisi Konusu

Seo Ah Ri, babasının iflasından sonra geçimini kozmetik pazarlamacılığıyla sağlamaktadır. Sosyal medyadan uzak kalan Seo Ah Ri’nin tek amacı biriken borçları ödemektir. Bir gün eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Arkadaşı (Oh Min Hye) İnflucer olmuştur. Seo Ah Ri’yi hala zengin biri olduğunu sanarak ondan yararlanmak ister. Ancak gerçeği kısa bir süre sonra öğrendiğinde Seo Ah Ri’yi aşağılar. Oh Min Hye sayesinde sosyal medya ile tanışan Seo Ah Ri, bu dünyaya girip onlardan daha ünlü olup intikamını alacaktır. Ancak Seo Ah Ri’nin bu yolda başarılı olmak için şeytanın inine girip oyunu kuralına göre oynaması gerekecektir.

Aksiyon Kore dizileri Türkçe Dublaj

Netflix’te yayınlanan aksiyon türünde Türkçe Dublajlı Kore dizilerini bu başlığımızda görebilirsiniz.

16 – D.P.

netflix-te-dublajlı-seyrebilecek-kore-dizileri-d.p

Netflix’te Türkçe dublajlı izleyebileceğiniz Kore Dizileri listesi 8. Sırada D.P. adlı Kore dizisi yer alıyor. Kaçak askerleri yakalamak için görevlendirilen bir manganın etrafında dönen D.P. dizisinin oyuncu kadrosunda; Jung Hae-In, Koo Gyo-Hwan, Kim Sung-Kyun rol alıyor.

D.P. Kore Dizisi Konusu

Kim Bo-Tong’un kaleme aldığı ‘D.P.’ adlı bir webtoon uyarlamasının 2. Sezonu da buluyor.
28 Temmuz ‘da yayınlanan aksiyon askeri komedi dizisi, ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da asker kaçaklarını yakalayan ve kovalayan ikili Ahn Jun Ho ve Han Ho Yul’un hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Netflix’te en çok izlenen Türkçe dublajlı Kore dizileri

Kore Dizileri Netflix’in en çok izlenen yapımları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dünyada izleme rekoru kırmış söz konusu dizileri bu başlığımız altında bulabilirsiniz.

17 – Sweet Home

Netflix’in en çok izlenen popüler dizileri arasında aynı zamanda Türkçe Dublaj seçeneği sunan Sweet Home dizisi yer alıyor. Başrollerinde; Song Kang, Lee Jin-wook ve Lee Si-young’un oynadığı bir Güney Kore dizisi kıyamet korku türünde karşımıza çıkıyor. Yazar Kim Carnby ve Hwang Young-chan’ın 2,1 milyardan fazla net izlenme kaydeden aynı adlı Naver webtoon (çizgi roman) dan ekranlara uyarlanan Sweet Home Kore dizisi, izole edilmiş bir alanda, canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönüyor.

Netflix’te 2019 – 2020 yılları arasında yayınlanan ve çok beğenilen Aksiyon, Gerilim, Fantastik/Bilimkurgu türündeki dizinin Sweet Home 2 ve Sweet Home 3 olmak üzere üç sezonu daha buluyor.

Sweet Home Kore Dizisi Konusu

Bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo, babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kalan Hyun soo, küçük bir apartman dairesine taşınır. Burada aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay yaşayan Hyun soo, diğer apartman sakinleriyle birlikte canavarlara karşı mücadele edecektir.

18- Squit Game

Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran Netflix dizisi Squit Game Kore dizisi Türkçe Dublajlı Kore Dizileri arasında. Başrollerinde; Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung’un oynadığı dizi, tamamı büyük finansal borç içinde olan 456 oyuncunun katıldığı bir yarışma etrafında dönüyor.

Dünya çapında Eylül 2021’de ilk bölümü yayınlanan Squid Game, Kasım 2021 itibarıyla Netflix’in en çok izlenen dizisi oldu. Aynı zamanda 94 ülkede en çok izlenen program hâline geldi ve 142 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Yaş sınırı 18 yaş ve üstü olarak belirlendi. Tanıtımından sonraki ilk dört haftasında 1,65 milyar izlenme saati toplayarak Netflix’in diğer en çok izlenen dizisi Bridgerton‘ dan daha iyi performans gösterdi.

Squit Game Kore Dizisi Konusu

Konusuyla ağızları açıkta bırakan dizi Squit Game’in konusu ise şöyle; Boşanmış ve borçlu bir şoför olan Seong Gi-hun, büyük bir nakit ödül şansı için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Teklifi kabul ederek bilinmeyen bir yere götürülür ve kendisini benzer büyük borçlara sahip 455 diğer oyuncu arasında bulur. Yeşil renkli eşofman giydirilen oyuncular, Front Man tarafından denetlenen oyunlarla birlikte kırmızı tulumlu maskeli korumalar tarafından her zaman gözetim altında tutulur. Oyuncular kısa süre sonra bu oyunlarda kaybetmenin ölümleriyle sonuçlandığını keşfederler ve her ölüm potansiyel ₩45,6 milyar büyük ödüle 100 milyon₩ ekler.

19 – Hellbound

Aynı adlı çizgi romandan (Webdoon) televizyona uyarlanan HellBound Kore dizisi, yayına girdiği 2022 yılında Netflix’in en çok izlenen Kore dizileri arasına girmeyi başardı. Dizinin başrollerinde Yoo Ah-in , Kim Hyun-joo , Park Jeong-min, Won Jin-ah ve Yang Ik-june rol alırken dizi yayınlandığı günün ertesinde dünyanın en çok izlenen Netflix dizisi oldu.

Hellbound Kore Dizisi Konusu

Hikayesi 2022-27’de Güney Kore’sinde geçen Hellbound dizisinin genel konusu şöyle; Melek denen uhrevi bir yüz, saniyeler ya da yıllar sonra belirli bir gelecekte belirli kişileri Cehenneme mahkum eden ferman adı verilen kehanetleri iletmek için birdenbire maddeleşmeye başlar. Üç hantal doğaüstü canavar, gösteri adı verilen bir tür muhteşem güç gösterisiyle, kişinin vücudunu parçalamak ve yakmak için neredeyse tam zamanında ortaya çıkar. İş birliği yapan iki örgüt, tarikat benzeri New Truth Society ve çete benzeri Arrowhead grubu, insanların korkularıyla oynayarak güç kazanır.

20 – La Casa da Papel Kore

İspanyol Suç Örgütünün etrafında yaşanan olayları konu alan dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa Del Papel’in Kore versiyonu olan La Casa de Papel Kore, Türkçe dublajlı izleyebileceğiniz Netflix dizileri arasında. Dizinin başrollerinde; Yoo Ji-tae, Park Hae-soo, Jeon Jong-seo, Lee Won-jong ve Park Myung-hoon’un adlı Koreli oyuncular rol alıyor. Dizi, 2018 yılında Netflix’te en çok izlenen İngilizce dışı dizi unvanını aldı.

La Casa de Papel Kore Konusu

Bir suç dehasının planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesiyle başlayan olaylar silsilesi La Casa de Papel 2 Sezon 5 kısım olarak yayınlandı. Her bölümü sabırsızlıkla beklenen dizinin Kore Uyarlaması da benzer hikayeyle ortaya çıkıyor. Ve hikaye şöyle başlıyor. Bir grup hırsız, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve gizemli elebaşlarını yakalamak için harekete geçiyor.

Türkçe’ye Çevrilmiş Tarihi Kore Dizileri

Tarihi Kore dizilerini TRT ve Meltem TV ve Kanal 7 televizyonları dışında Türkçe seslendirilmiş olarak izlemek neredeyse imkansızdır. Netflix her geçen gün bu tür içeriklere yer verirken Film Dizi Haber olarak Türkçe ‘ye çevrilmiş Tarihi Kore Dizilerini sizler için araştırdık.

21 – Kingdoom

Kingdom-Kore-dizisi-netflix-te-türkçeye-çevrilmiş-olarak-yayınlanıyor

2019 Güney Kore yapımı korku ve gerilim dizisi Kingdoom, Türkçe seslendirmesiyle Netflix kitaplığında yerini alıyor. The Kingdom of the Gods isimli çizgi romandan televizyon ekranına uyarlanan dizi, çok sevilince 2. Sezonu da geldi. Uzun bir aradan sonra izleyiciyle buluşacak olan 3. Sezonuyla da izleyiciyle buluşacağı bilinen dizinin The Kingdom Exodus adını taşıyan final sezonu, 27 Kasım’da MUBI’de olacak.

Kingdoom Kore Dizisi Konusu

Hasta kral hakkında tuhaf dedikodular yayılmaya başlarken, ülkeyi esir alan gizemli salgına karşı halkın son umudu veliaht prenstir.

BU YAZILARIMIZI DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yalnızca Youtube dan İzleyebileceğimiz Türkçe’ye Çevrilmiş Hint Dizileri

Kanal 7 Youtube Kanlında Türkçe Dublajlı Hint Dizileri Var

Gelmiş Geçmiş En İyi Kore Dizileri (Kore)

Netflix’e Yeni Sezonları Gelecek Diziler

Asya Dizisi Sevenler En İyi Romantik Diziler Burada

Dünyaca Ünlü Tayland Dizileri Kanal 7’de yayınlanıyor

Kanal 7 Pakistan Dizileri Yayınlanıyor!

Bir Cevap Yazın