• 6 Mayıs 2021 22:30
Hamile-Kalan-Doğum-Yapacak-Anne-ve-Baba-Olan-Ünlüler

Bu Yıl da Hamile Kalan Doğum Yapacak Anne ve Baba Olan Ünlüler İle İlgili Haberler Geliyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaya gelecek ünlü bebek haberleri yanında hamile kalan, doğum yapacak ya da yeni anne baba olan Türk ünlüler ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. 2021 yılının ilk aylarından itibaren 2020 yılında hamile olan ve bebek bekleyen ünlü isimler doğum yapmaya başladılar bile. Sürpriz hamilelik haberlerinin geldiği bugünlerde yazımızda; 2021’de hamile kalan doğum yapacak, anne ve baba olan ünlüler ile doğum yapan Türk ünlülerin güncel bilgilerini sizler için araştırdık.

2021’de / Bu Yıl Hamile Kalan Ünlüler (Yeni – Eski)

Yeni hamile olan ünlüler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl hamile kalan ünlüler yine merak konusu olurken ünlülerden gelen sürpriz bebek haberleri herkesi heyecanlandırıyor. Yazımızın bu başlığında birbirinden ünlü isimlerin hamilelik haberlerine yer verirken 2021 yılında bebek bekleyen ünlülerin güncel listesini sizler için derledik.

GAYE TURGUT EVİN

gaye-turgut-hamile

Star TV’de yayınlanan Beni Affet dizisiyle tanınan daha sonra Savaşçı dizisinde Çiğdem Teğmen olarak karşımıza çıkan başarılı oyuncu Gaye Turgut’un hamile olduğu öğrenildi. 2013 yılında kendisi gibi oyuncu Deniz Evin ile evlenen Turgut’un, 6 aylık hamile olduğu ve bir kız bebek beklediği edinilen bilgiler arasında. Karnı iyice belirginleşen Gaye Turgut’un çocuğuna vereceği isimin ne olacağı merak ediliyor.

ALMEDA ABAZİ SAYIŞMAN

almeda-abazi-ikinci-kez-hamile

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile 2017 yılında Los Angeles’ta nikah masasına oturan 2019 yılında ilk çocukları Efehan’ı kucağına alan Almeda Abazi, ikinci bebeğe hamile. Tolgahan Sayışman’ın doğum gününde yeni bebek haberiyle havalara uçtuğu öğrenilirken Abazi, sosyal medya hesabından bebeklerinin cinsiyetini öğrendikleri anı paylaştı. Daha önce bir erkek bebeğe sahip olan çiftin ikinci bebeklerinin cinsiyeti kız olacak. Ünlü çiftin kızlarına Alina ismini verecekleri öğrenildi.

NAZLI SUNAL

nazlı-sunal-ikinci-bebeğe-hamile

Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile 2018 yılında dünya evine giren Nazlı Kurbanzade Sunal şu sıralar ikinci defa annelik heyecanı yaşıyor. 14 Şubat sevgililer gününde 2. Bebek müjdesi veren Nazlı Sunal, haberi İnstagram hesabından duyurdu. Karlı havada Ali Sunal ve kızı Narin’le el ele yürüdükleri bir fotoğrafı paylaşan Nazlı Sunal gönderisine, “Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz” notunu düştü.

NURDAN BEŞEN BÜYÜKAAK

Nurdan-Büyükak-hamile

Çok Güzel Hareketler programıyla tanınan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, 2018 yılında Psikolog Nurdan Beşen ile evlenmişti. Çiften Aralık ayında bebek haberi gelse de bebeğin cinsiyetini açıklamamışlardı. Nurdan Büyükak, geçtiğimiz gün İnstagram hesabından eşi İbrahim Büyükak’la kar altında verdikleri pozları paylaştı. Dört aylık hamile olduğu öğrenilen Nurdan Büyükak’ın büyüyen karnı dikkatlerden kaçmazken, gönderisine “Karın keyfini yine çocuklar çıkardı” notunu yazdı.

BERFU YENENLER

berfu-yenenler-2-kez-hamile

Çok Güzel Hareketler programıyla yıldızı parlayan ünlü komedyen Eser Yenenler ile Befu Yenenler ikinci defa anne baba oluyorlar. Geçtiğimiz yıl dünya evine giren çiftin Kuzey adında bir erkek çocukları var. Berfu Yenenler ikinci bebeğe hamile olduğu haberini İnstagram hesabından oğlu Kuzey ile birlikte çekilmiş paylaştığı fotoğrafla vermişti. Eser Yenenler de yeniden baba olacağı haberini İnstagramdan paylaştığı “Kuzey ile anlamlandırdığımız hayatımız artık daha anlamlı hale geliyor. Kuzey emmi abi oluyor” notu ile duyurmuştu.

Eser – Berfu Yenenlerin İkinci Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu

İlk çocukları erkek olan Eser Berfu Yenenler çiftinin ikinci çocuklarının cinsiyeti de erkek. Çift yeni doğacak çocuklarına Mete adını vereceklerini duyurdu.

TANEM SİVAR

tanem-sivar-2021-de--ikinci-kez-anne-olacak

Yelken sporcusu Ethem Dirvana ile 2015 yılında hayatını birleştiren ünlü sunucu Tanem Sivar ikinci defa anne olmaya hazırlanıyor. 2018 yılında Süleyman adında bir erkek bebeğe sahip olan Sivar, eşinin işleri nedeniyle Bozburun’da yaşıyor. Yaklaşık 7,5 aylık hamile olduğu belirtilen Sivar’ın ikinci bebeğinin cinsiyetinin de erkek olduğu ve bebeğe Kemal ismini verecekleri edinilen bilgiler arasında.

2021’de Doğum Yapacak Ünlüler

2020 yılında hamile olan ünlü isimler 2021 yılında doğum yapmak için gün sayıyorlar. Geçtiğimiz yıl bebek bekleyip bu yıl doğum yapıp anne olacak ünlü isimlerin güncel listesini sizler için derledik.

EZO SUNAL

ezo-sunal-doğum-yapacak-anne-olacak

2021 yılında anne olacak ünlerden birisi usta komedyen Kemal Sunal’ın kızı Eze Sunal. 2018 yılında müzisyen Ömer Öztüyen ile evlenen Sunal, geçtiğimiz günlerde İnstagram hesabından 36. Haftalık hamile olduğunu paylaştı. Doğum için geri sayıma başlayan 37 yaşındaki Ezo Sunal’ın paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

ÖYKÜ KARAYEL ANNE OLACAK

öykü-karayel-2021-de-anne-olacak

2020 yılında hamile olup 2021 yılında doğum yapacak ünlü isimlerden bir tanesi de ünlü oyuncu Öykü Karayel. Pop müzik sanatçısı Can Bonomo ile 2018 yılında evlenen Karayel, şimdilerde doğum heyecanı yaşıyor. Bir erkek bebek dünyaya getireceği öğrenilen çiftin bebeklerinin adı “Roman” olacak.

MERVE ÖZBEY

merve-özbey-2021-de-doğum-yapıp-anne-olacak-ünlülerden

2021’de doğum yapacak Türk ünlülerden birisi de ünlü pop müzik sanatçısı Merve Özbey olacak. 2020 Şubat ayında Kenan Koçak ile evlenen Özbey şu sıralar kızını kucağına almak için gün sayıyor. Kısa bir süre önce ev halini İnstagram hesabından paylaşan Özbey, fotoğrafına “Yapılması gerekenler yapıldı, bir fincan limonlu çayı hak ettim sanırım” notunu düştü.

GİZEM KURTULMUŞ

gizem-kurtulmuş-hamile-olan-ünlüler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programında ünlenen Semih Kurtulmuş ile 2019 yılında evlenen Gizem Kıvanç Kurtulmuş Şubat 2021’de 25 haftalık hamile olduğunu açıklamıştı. 2020 yılında hamile olan ünlülerden olan Gizem Kurtulmuş ve Semih Kurtulmuş’un youtube kanalından yapmış oldukları açıklamaya göre bir kız bebekleri olacak. Çift kızlarına Âla ismini verecekler.

2021’de Doğum Yapan / Anne Olan Ünlüler

EZO SUNAL DOĞUM YAPTI

ezo_sunal_dogum_yapti_anne-oldu

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal geçtiğimiz günlerde doğum yaparak anne oldu. 2018 yılında Ömer Öztüyen ile evlenen Ezo Sunal 2020’de bebek beklediğini açıklamıştı. Bir kız bebek dünyaya getiren Sunal, kızına Nova adını verdi. Mutlu haberi annesi Gül Sunal ile Ağabeyi Ali Sunal sosyal medya hesaplarında duyurdu. Ali Sunal paylaşımında; “Ailemize hoş geldin canım Nova, güzelim Nova” notunu düşerken. Anne Gül Sunal ise; “Kemal bir kız torunumuz daha oldu. Adı Nova… Manası ‘parlayan yıldız…’ İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olsun” sözleriyle mutluğunu paylaştı.

MERVE ÖZBEY DOĞUM YAPTI

merve-özbey-doğum-yaptı

Geçtiğimiz yıl İş adamı Kenan Koçak ile evlenen şarkıcı Merve Özbey 25 Şubat 2021’de doğum yaparak ilk defa anne oldu. Bir kız bebek dünyaya getiren Özbey, kızına Elif Özüm adını verdi. Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının “Elif Özüm’ü kucağınıza ilk aldığınızda neler hissettiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı: “33 sene boşa yaşamışım. Artık hayatımız onun üzerine kurulu. İnşallah sağlık ve mutlulukla, güzel bir hayatı olur.” (Behlül AYDIN)

BUSE VAROL TEKTAŞ DOĞUM YAPTI

Buse-varol-doğum-yaptı-anne-oldu

Türkücü Alişan ile 2018 yılında evlenen oyuncu Buse Varol, 06 Şubat 2021’de ikinci kez anne oldu. 2019 yılında Burak adında bir erkek bebek annesi olan Buse Varol, şimdi de Eliz adında bir kız bebek annesi oldu. İlk bebeklerinin doğumunda Buse Varol’a 600 bin değerinde bir cip’i doğum hediyesi alan Alişan’ın, ikinci bebek hediyesi olarak 563 bin liralık bir tektaş aldığı belirtiliyor.

ÖZGE ÖZDER DOĞUM YAPTI

özge-özder-2020-de-anne-olan-ünlüler

Kanal D’de Sadakatsiz dizisinde Derya karakteriyle tanıdığımız Özge Özder 2021’in ilk aylarında anne olan Türk ünlülerden birisi. Müzisyen Sinan Güleryüz ile 2018 yılında evlenen Özge Özder, 11 Şubat 2021 tarihinde ilk bebeğini kucağına aldı. Bir kız bebek dünyaya getiren Özge Özder Güleryüz kızına “Eva Luna” ismini verdi. Doğum yaptığı haberini İnstagram hesabından paylaşan Özder, kızı kucağında eşiyle birlikte çekilen fotoğrafa “Kucağımızdasın artık… Hoş geldin ay kızım” notunu düştü.

MERYEM UZERLİ DOĞUM YAPTI

2021-de-anne-olan-ünlülerden-meryem-uzerli-doğum-yaptı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlardırdığı Hürrem Sultan karakteriyle ünlenen oyuncu Meryem Uzerli 2021 yılında ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Geçtiğimiz aylarda paylaştığı hamilelik pozuyla gündeme oturan 37 yaşındaki Meryem Uzerli’nin Can Ateş’ten 7 yaşında bir kızı bulunuyor. Meryem Uzerli, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada “Lara artık 7 yaşında. Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. 5 aylık hamileyim. Cinsiyeti kız. Kendi ailemizi kuruyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Meryem Uzerli’nin İkinci Kez Kızı Oldu

08 Ocak 2021’de doğum yapan Meryem Uzerli, haberi fotoğraf sanatçısı Urban Ruths’un çektiği fotoğrafla sosyal medya hesabından verdi. İkinci defa kız bebek annesi olan Meryem Uzerli, kızına “Lily Koı” adını verdi.

2020’de Doğum Yapan Ünlüler

2021’de Baba Olan Ünlüler

Her yıl olduğu gibi 2021 yılında baba olan ünlü isimler büyük merak konusu oluyor. 2020’de olduğu gibi bu yılda birbirinden ünlü isimler ya ilk çocuklarının ya da ikinci çocuklarının babası olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Yazımının bu başlığında aralıklarla güncelleyeceğimiz baba olan ünlülerle ile ilgili haberlere yer verdik.

ALİŞAN TEKTAŞ

2021-de-baba-olan-ünlüler-alişan

Oyuncu Buse Varol ile örnek bir evlilik yaşayan ünlü Türkücü Alişan Şubat 2021’de ikinci defa baba oldu. 2019 yılında Burak adında bir erkek babası olan Alişan bu sefer bir kız babası oldu. Alişan, Eliz adını verdikleri kızının doğumuyla ilgili duygularını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Alişan kızı ve eşiyle birlikte çekilmiş fotoğrafa “Her evlat başka bir sayfa, başka bir sevgi, başka bir yolculuk… Allah’ıma şükürler olsun ki bana bu mutluluğu ikinci kez yaşamayı nasip etti… Arayan ve iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederiz. Biz şimdi izninizle kızımla Fenerbahçe-Galatasaray maçını izlemek üzere aranızdan bir müddet ayrılıyoruz. Kızımın ilk derbisi…” notunu düştü.

SİNAN GÜLERYÜZ

baba-olan-türk-ünlüler-sinan-güleryüz

Oyuncu Özge Özde ile 2018 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdüren müzisyen Sinan Güleryüz, kız bebek babası oldu. 34 yaşındaki Güleryüz, eşi Özge Özder’in sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımına, “Dünya güzelim… Senin ve benim parçam geldi yanımıza artık. Ay kızım benim… Aramıza hoş geldin” yorumunu yaptı.

Bir Cevap Yazın