or En Yeni Tarihi Kore Dizileri - 2021 Güncel Listeler ve Dizi Önerileri En Yeni Tarihi Kore Dizileri - 2021 Güncel Listeler ve Dizi Önerileri Sample document En Yeni Tarihi Kore Dizileri - 2021 Güncel Listeler ve Dizi Önerileri En Yeni Tarihi Kore Dizileri - 2021 Güncel Listeler ve Dizi Önerileri Sample document
  • 27 Ekim 2021 19:56
2021-in-En-Yeni-Tarihi-Kore-Dizileri-güncel-listesi-ve-dizi-önerileri

2021’in En Yeni Tarihi Kore Dizileri Başlıyor!

Güney Kore dizileri sevenler için Tarihi Türdeki Kore Dizileri ayrı bir yer tutar. Daha çok Güney Kore’nin geçmiş tarihi Joseon döneminde geçen dizilerin ilginç hikayeleri ve konularıyla büyük ilgi çekmeye devam ediyor. 2020 ve daha eski yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da En Yeni Kore Dizileri seyirci karşısına çıkıyor. Gizem, Dram, Romantik Komedi türünde çekilen Tarihi Kore Dizilerini; başrol oyuncuları, konuları, bölüm sayıları, başlama ve bitiş tarihleri ile tamamlanma zamanlarına göre aşağıda listeledik. Dizi önerilerimizin de olduğu yazımız zaman içerisinde çekilecek yeni tarihi diziler için belli aralıklarla güncellenecektir.

Romantik Komedi Türündeki En Yeni Tarihi Diziler

Kore dizileri türleri içerisinde hepimizin severek izlediği türlerin en başında Romantik Komedi türündeki diziler geliyor. Yazımızın bu başlığında tarihi türde çekilen dizilerin Romantik Komedi türünde olanları sizler için listeledik.

ROYAL SECRET AGENT / GİZLİ KRALİYET MÜFETTİŞİ

2021’in en yeni Kore dizisi, çekimleri 2020’nin sonunda başlayan 2021 Şubat ayında tamamlanan Royal Secret Agent Kore Dizisi oluyor. Dram, Romantik Komedi, Tarih ve Gizem türleri sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz dizi İMDb’de 8.8’lik puana sahip. Royal Secret Agent dizisinin hikayesi, Joseon Hanedanlığı döneminde kral tarafından özel olarak görevlendirilen gizli bir müfettişin etrafında dönüyor.

royal-secret-agent-kore-dizisi-konusu-ve-oyuncuları

Royal Secret Agent Kore Dizisiyle İlgili Genel Bilgiler

Orijinal İsmi: 암행어사 – Royal Secret Agent – Secret Royal Inspector
Türü: Tarih, Romantik Komedi, Gizem, Dram
Senaristi: Park Sung-Hoon, Kang Min-Sun
Yönetmeni: Kim Jung-Min
İMDb Puanı: 8.8
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: KBS2
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Başlama ve Bitiş Tarihi: 21 Aralık 2020 – 9 Şubat 2021
Devam Durumu: Tamamlanmış
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var

Royal Secret Agent Konusu

Joseon hanedanlığı döneminde geçen dizide, eyalet sınavında birinci olan Sung Yi-gyum (Kim Myung-soo), Hongmungwan’da idari ve araştırma bölümünde çalışmaktadır. Amaçsız ve hırssız süren hayatı bir gün kumar oynarken Kral’ın askerleri tarafından yakalanmasıyla tamamen değişir. Kral, Yi-gyum bu hatasından dolayı ceza olarak Kral tarafından gizli bir kraliyet müfettişi olarak görevlendirilir. Onun bu gizli görevi, kamu görevlilerinin yozlaşmış uygulamalarını araştırmaktır. Sung Yi-Gyum’a bu zorlu görevinde kadın bir müfettiş olan Hong Da-in’in (Kwon Nara) ile çok konuşan sevecen hizmetkarı Park Chun-sam’in (Lee Yi-kyung) yardım edecektir.

Royal Secret Agent Oyuncuları

L (Sung Yi-Kyum, Nara (Hong Da-In), Lee Yi-Kyung (Park Chun-Sam), Lee Tae-Hwan (Sung Yi-Bum)

Royal Secret Agent Kore Dizisi Tanıtım Fragmanı

RİVER WHERE THE MOON RİSES / AYIN YÜKSELDİĞİ NEHİR

Güney Kore Victory Contents yapım şirketi tarafından hayata geçirilen River Where the Moon Rises Kore Dizisi, Romantik türde 2020 – 2021 yapımlarından birisi. 15 Şubat 2021’de KBS2 televizyon kanalında yayınlanmaya başlayan dizi, 20 Nisan 2021’de bitecek. Hikayesi Goguryeo döneminde geçen dizinin başrolünde; Kim So-Hyun (Yeom Ga-Jin, Pyeonggang,Kraliçe Yeon), Ji Soo (On Dal), Lee Ji-Hoon (Go Gun), Kang Ha-Neul (On Hyeob) (konuk oyuncu) rol almaktadır.

River-Where-the-Moon-Rises-kore-dizisi-konusu-ve-oyuncuları
River Where the Moon Rises Kore Dizisiyle İlgili Genel Bilgiler

River Where The Moon Rises dizisinin senaryosu, Kore’nin Üç Krallığının Tarihinin (Samguk Sagi) içerisinde bulunan On Dal adındaki bir halk masalına dayanmaktadır.

Orijinal İsmi: 달이 뜨는 강 – River Where the Moon Rises – The Moon Rising River
Türü: Tarih, Dram, Romantik,
Senaristi: Han Ji-Hoon
Yönetmeni: Yun Sang-Ho
İMDb Puanı: 8.8
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: KBS2
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Başlama ve Bitiş Tarihi: 15 Şubat 2021 – 20 Nisan 2021
Devam Durumu: Devam Ediyor
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 20
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var

River Where the Moon Rises Kore Dizisi Konusu

Dizi klasik bir Goguryeo masalının karakteri olan Prenses Pyeonggang ile On Dal arasında yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini yeniden anlatır. Prenses Pyeonggang ( Kim So-hyun ) bir prenses olarak doğmuş olsa da Goguryeo’yu yöneten ilk kadın hükümdar olma hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Bu hedefine ulaşmak için de kendisine duyguları olan On Dal’ı (Ji Soo) kullanır. Ancak zamanla Oh Dal’a karşı hissetmeye başladığı duygular Prenses Pyeonggang’ı derinden sarsar.

River Where The Moon Rises Dizisi Oyuncuları

River Where The Moon Rises Kore dizisinin oyuncu kadrosunda; Kim So-Hyun (Yeom Ga-Jin, Pyeonggang,Kraliçe Yeon), Ji Soo (On Dal), Lee Ji-Hoon (Go Gun), Kang Ha-Neul (On Hyeob), Choi Yu-Hwa (Hae Mo-Yong),Kim Pub-Lae (Kral Pyeongwon), Lee Hae-Young ( Go Won-Pyo), Cha Kwang-Soo (Jin Pil), Kim Jung-Young (Gong Son), Son Woo-Hyuk (Tae Gam), Ahn Shin-Woo (Kim Pyung-Ji)

River Where The Moon Rises Dizisi Fragmanı

BOSSAM STEAL THE FATE

2021’in yakında yayınlanacak yeni Tarihi Kore dizilerinden birisi olan Bossam Steal Fate, para için yasa dışı işler yapan Ba-Woo’nun yanlışlıkla bir prensesi kaçırmasıyla başlayan hikayesini konu alır. Başrollerinde; Jung Il-Woo (Ba-Woo), Yuri (Prenses Hwain) rol aldığı dizinin, 2021 yılının ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

Bossam-Steal-The-Fate-kore-dizisi-konusu
Bossan Steal Kore Dizisi İle İlgili Genel Bilgiler

Orijinal İsmi: 보쌈 – 운명을 훔치다 – Bossam Steal the Fate
Türü: Dram, Tarih, Romantik, Aksiyon
Senaristi: Kim Ji-Soo, Park Cheol
Yönetmeni: Yun Sang-Ho Kwon Seok-Jang
İMDb Puanı:
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: MBN
Yapım Yılı: 2021
Başlama ve Bitiş Tarihi: 2021 Yılının ikinci yarısı
Devam Durumu: Henüz Yayınlanmadı
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Bölüm Süresi: 60 Dakika
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var

Bossam Stealing Fate Kore Dizisi Konusu
Yanlışlıkla bir prensesi kaçırma hikayesini konu alacak olan Bossam – Stealing Fate Kore dizisi, yeninden evlenme umudu olmayan dul kadınları yeni kocalarla buluşturma pratiği yapan Ba woo’nun başından geçen olayları anlatacak. Kral Gwang Hae döneminde geçen dizide kadınların ve yoksulların yaşadığı zulme dokunan bir hayat ve aşk hikayesini konu alacak.

Para için kumar oynayan, kavga eden ve dulların evlenmesi yasak olmasına karşın onları kaçırarak evlenmelerini sağlayan Ba -Woo bu sefer sert bir kayaya çarpmıştır. Bir gün yine bir dul kaçırmak için bir eve girer ve yanlışlıkla düşmanının gelini olan Prenses Hwain’i (Yuri) kaçırır. Prens Gwanghae’nin kızı olan Prenses Hwain, gizli bir siyasi anlaşma için sevdiği bir adamın abisiyle evlenmiştir. Ancak düğün gecesi kocası ölür ve dul kalmıştır.

Bossam Stealing Fate Kore Dizisi Oyuncuları

Bossam Stealing Fate oyuncu kadrosunda; Jung Il-Woo (Ba-Woo), Yuri (Prenses Hwain), Kim Tae-Woo (Prens Gwanghae), Shin Dong-Mi (Saray Leydisi Jo), hin Hyun-Soo ( Lee Dae-Yeop), Yoon Joo-Man ( savaşçı), So Hee-Jung (Kraliyet eşi) gibi Koreli oyuncular rol almaktadır.

Fantastik Türde Tarihi Kore Dizileri

ARTHDAL CHRONİCLES 2 (Henüz Çekimlerine Başlanmadı)

2019 yılında yayınlanan ve çok beğenilen Arthdal Chronicles serisinin 2. sezonu olarak hayata geçirilecek olan Romantik, Fantastik Tarih türündeki Kore dizisi Arthdal Chronicles 2’nin çekimlerine Covid 19 tedbirleri nedeniyle henüz başlanamadı.

Arthdal-Chronicles-2-tarihi-türde-2021-de-başlayacak-kore-dizileri

Arthdal Chronicles 2 Kore Dizisi İle İlgili Genel Bilgiler

Orijinal İsmi : 아스달 연대기 2 – Arthdal Chronicles 2
Türü: Aksiyon, Romantik, Fantastik ve Tarih
Yönetmeni: Hong Jong-Chan. Kim Kyu-Tae,
Yayınlanacağı Televizyon Kanalı: tvN (Güney Kore)
İMDb Puanı:
Toplam Bölüm Sayısı: –
Sezon Sayısı: 2
Yapım Yılı: – (COVID-19 nedeni ile çekimleri belirsiz bir süre ertelendi)
Nerden Seyredilir? Dizinin 1. Sezonu Netflix’ten seyredilebilir.

Arthdal Chronicles 2 Oyuncuları

Song Joong-Ki (Eun-Sum, Sa-Ya), Jang Dong-Gun (Ta-Gon), Kim Ji-Won (Tan-Ya), Kim Ok-Vin (Taealha)

Arthdal Chronicles 2 Konusu

Arthdal Chronicles serisinin ilk bölümü Antik Çağ döneminde, Arthdal adında kurgusal bir diyarda geçmektedir. Bir gün, kaderinde Arthdal’ın sonunu getirmek olan Eun-Sum adında bir çocuk dünyaya gelir. Arthal’a felaket getirecek bir kaderle dünyaya gelen Eun-Sum’un annesi insan babası ise Nweantal’dir. Annesi onun hayatını korumak için büyük bir mücadele vermiştir. Bu mücadeleler sonrasında Eun Sum korkusuz bir Wahan savaşçısı olmuştur.

Arthdal Chronicles 2 Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin çekimlerine henüz başlanmamasından dolayı yayın tarihi ile ilgili kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin 1. Sezonunu Netflix’ten izleyebilirsiniz.

JOSEON EXORCİST / (22 MART 2021’DEA YAYINLANMAYA BAŞLAYACAK)

2021’in en yeni Kore dizilerinden tarihi türdeki Joseon Exorcist dizisi, Mart ayında yayınlanmaya başlayacak. SBS kanalının yeni dizilerinden birisi olan Joseon Exorcist’in ikinci tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Joseon Exorcist Kore Dizisi Konusu

Başrolünü Kam Woo-Sung, Jang Dong-Yoon ve Park Sung-Hoon’un paylaştığı dizinin konusu, Kral Tae jong’un veliaht prens olduğu dönemde karşılaştığı kötü ruhların Kral olduktan sonra Joseon topraklarında yeninden dirilmesini anlatır. Fantastik türde tarihi dizilerden birisi olan dizi, gerçek hayatta yaşamış tarihi bir figür ile fantastik unsurların bir araya gelmesiyle kurgulanmıştır.

joseon-exorcist-yeni-kore-dizisi-konusu
Joseon Exorcist Kore Dizisi İle İlgili Genel Bilgiler

Dizinin yönetmenliğini; Nokdu Flower, Oh, The Mysterious, Six Flying Dragons ve Three Days adlı Kore Dizilerinin de yönetmenliğini yapan Shin Kyung-Soo yaparken, dizinin senaryosunu ise, Doctor Prisoner, Mr. Queen ve Inspiring Generation dizilerini kaleme alan Park Kye-Ok yazmaktadır.

Orijinal İsmi: 조선구마사 – Joseon Gumasa – Joseon Exorcist
Türü: Tarih, Fantastik
Senaristi: Park Kye-Ok
Yönetmeni: Shin Kyung-Soo
İMDb Puanı:
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: SBS
Yapım Yılı: 2021
Başlama ve Bitiş Tarihi: 22 Mart 2021 –
Devam Durumu: Devam Ediyor
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Bölüm Süresi: 60 Dakika
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı:

Joseon Exorcist Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin ilk bölümü 22 Mart’ta yayımlanacak.

Joseon Exorcidt Dizisinin Tanıtım Fragmanı

2020 Yapımı Tarihi Kore Dizi Önerileri (En İyi Diziler)

2020 yılı yapımı En İyi Tarihi Kore Dizileri önerilerimiz listesinde İMDb puanı en yüksek olan ve en çok izlenen diziler yer alıyor.

KİNG MAKER: THE CHANGE OF DESTİNY

Yapımcılığını Güney Kore Victory Contents, HIGROUND’un üstlendiği TV Chosun televizyon kanalında yayınlanan King Maker: The Change of Destiny Kore dizisi, tarihsel gerçek karakterlerle kurgusal karakterlerin bir araya geldiği Wind, Clouds and Tombstone adlı bir romandan uyarlanmıştır. Tarihi Fantastik türünde dizi sevenlerin mutlaka izlemesini tavsiye ettiğimiz dizi, İMDb’de 8.0’lik puana sahiptir

King-Maker-The-Change-of-Destiny-tarihi-türde-en-yeni-kore-dizileri
King Maker: The Change Of Destiny Kore Dizisiyle İlgili Genel Bilgiler İle İlgili

Dizi, tarihsel gerçek karakterlerle kurgusal karakterlerin bir araya getirildiği bir romandan uyarlamadır.

Orijinal İsmi: 바람과 구름과 비 – The Change of Destiny | Wind, Cloud and Rain
Türü: Tarih, Dram, Fantastik, Romantik,
Senaristi: Lee Byung-Joo (roman), Bang Ji-Young
Yönetmeni: Yun Sang-Ho
İMDb Puanı: 8.0
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: TV Chosun
Yapım Yılı: 2020
Başlama ve Bitiş Tarihi: 17 Mayıs 2020 – 26 Temmuz 2020
Devam Durumu: Yayınlanması Tamamlandı
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 21
Bölüm Süresi: 70 Dakika
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var

King Maker: The Change of Destiny Kore Dizisi Konusu

Joseon Hanedanlığı zamanında yaşanan zorlu bir taht savaşını konu alan dizide, prestijli bir aileden gelen Choi Chun-Joong, ailesini kaybettikten sonra aşağı tabakadan bir falcı olmuştur. Choi Chun-Joong bir zaman sonra ülkenin en aranan yüz okuyucusu olur. Ve böylece Joseon’un en güçlü insanlarından biri haline gelir. Kral Cheoljong’un kızı olan Prenses Lee Bong-Ryeon insanların kaderini görmek gibi özel bir yeteneğe sahiptir. Onun bu yeteneği aslında hem lütuf hem de bir lanettir. Bir gün Chun-Joong’la tanışır ve tanışır ve özel yetenekleriyle birlikte Joseon’un kaderini değiştirmeye karar verirler.

King Maker: The Change of Destiny Kore Dizisi Oyuncuları

King Maker: The Change of Destiny Kore dizisinin oyuncu kadrosununda; Park Si-Hoo (Choi Chun-Joong), Ko Sung-Hee
(Lee Bong-Ryeon), Jeon Kwang-Leol ( Heungseon Daewongun), Sung Hyuk (Chae In-Kyu),Kim Seung-Su (Kim Byeong-Woon),
Cha Kwang-Soo (Kim Jwa-Geun), Yoon Ah-Jung (Na-Hab).

King Maker: The Change of Destiny Tanıtım Fragmanı

QUEEN: LOVE AND WAR / KRALİÇE AŞK VE SAVAŞ

2020’in mutlaka izlenmesi gereken Tarihi Kore Dizileri arasında yer alan Queen: Love And War dizisi, Kraliçe olmak isteyen kadınların mücadelesini konu alır. Yapımcılığını HIGHGRND şirketinin üstlendiği dizide Joseon Kraliçesi olan Kang Eun-gi (Jin Se-yeon) düğün günü geçit törenince suikastçılar tarafından öldürülür. Romantik türde en iyi tarihi dizilerden biri olarak gösterilen dizi İMDb’de 8.5’lik puana sahip.

Queen-Love-And-War-2020-yapımı-tarihi-dizi-önerisi
Queen: Love And War Kore Dizisi İle İlgili Genel Bilgiler

Orijinal İsmi: 간택 – 여인들의 전쟁 – The War Between Women – Queen: Love And War
Türü: Dram, Tarih, Romantik
Senaristi: Choi Soo-Mi
Yönetmeni: Kim Jung-Min
İMDb Puanı: 8.5
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: TV Chosun
Yapım Yılı: 2020
Başlama ve Bitiş Tarihi: 14 Aralık 2019 – 9 Şubat 2020
Devam Durumu: Yayınlanması Tamamlandı
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Bölüm Süresi: 70 Dakika
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var

Queen: Love And War Kore Dizisi Konusu

Joseon Kraliçesi olan Kang Eun-gi (Jin Se-yeon) düğün günü geçit töreni sırasında suikastçılar tarafından pusuya düşürülür ve öldürülür. Ancak, gecenin ilerleyen saatlerinde Kang Eun-gi’nin ikiz kız kardeşi Kang Eun-bo, Baş Rahibe’nin asistanı olarak hareket ederken ölü olduğu sanılan kral da dirilir. Kang Eun-bo, ikiz kardeşinin ölümünün ardındaki kişiyi bulmak için kraliçe olmaya karar verirken, yakışıklı ve zeki bir Kral olan Kim Min-Kyu’da hayalindeki gerçek aşkı bulmak için kolları sıvar. İkili beklenmedik bir olayla karşı karşıya gelir.

Queen: Love And War Kore Dizisi Konusu Oyuncuları

Queen: Love And War Kore dizisinin oyuncu kadrosunda; Jin Se-Yun (Kang Eun-Ki, Kang Eun-Bo), Kim Min-Kyu (Lee Kyung), Do Sang-Woo (Lee Jae-Hwa), Lee Si-Eon (Wal), Lee Yeol-Eum (Jo Young-Ji) adlı Koreli oyuncular rol alıyor.

Queen: Love And War Kore Dizisi Konusu Tanıtım Fragmanı

THE KİNG ETERNAL MONACH –

Yapımcılığını Güney Kore Hwa&Dam Pictures, Studio Dragon şirketinin üstlendiği The King Eternal Monarch Kore dizisi SBS kanalında yayınlandıktan sonra ünlü dijtal platform Netflix’te yayınlandı. 2020’nin en çok ilgi gören Kore dizilerinden birisi olan The King Eternal Monarch Kore dizisinin başrolünde ünlü Koreli aktör Lee Min Ho oynuyor. Fantastik Kore dizisi sevenlerin mutlaka seyretmesini tavsiye ettiğimiz dizi İMDb’de 8.7’lik puana sahip.

The-King-Eternal-Monarch-tarihi-türde-dizi-önerisi
The King: Eternal Monarch Kore Dizisiyle İlgili Genel Bilgiler

Orijinal İsmi: 더 킹: 영원의 군주 – The King: Eternal Monarch
Türü: Dram, Romantik, Fantastik
Senaristi: Kim Eun-Sook
Yönetmeni: Baek Sang-Hoon, Jung Ji-Hyun
İMDb Puanı: 8.7
Yayınlandığı Televizyon Kanalı: SBS
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Başlama ve Bitiş Tarihi: 17 Nisan 2020 – 12 Haziran 2020
Devam Durumu: Yayınlanması Tamamlandı
Sezon Sayısı: 1
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Bölüm Süresi: 70 Dakika
Orijinal Dili: Korece
Türkçe Dublaj – Altyazı: Var
Nerden Seyredilir? Netflix

The King: Eternal Monarch Kore Dizisi Konusu

Hikayesi iki farklı evrende (Kore İmparatorluğu ve Güney Kore Cumhuriyeti) geçen dizide Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min Ho) insanların dünyasında serbest kalan şeytanın diğer dünyaya geçiş yapmasını engellemek için paralel dünyaya açılan kapıları tutmaya çalışmaktadır. Bunu yapmak için açılan kapıdan paralel dünyaya geçer. Orada yaşayan Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) ile karşılaşır. Lee Gon, Jung Tae-Eul’un uzun yıllardır aradığı hayatını kurtaran kişi olduğunu görür. İkili iki dünya arasında sevdiklerinin hayatlarını şeytandan korumak için mücadele ederler.

The King: Eternal Monarch dizisiyle ilgili detaylı bilgi için linki tıklayınız.

The King: Eternal Monarch Kore Dizisi Oyuncu Kadrosu

The King Eternal Monarch Kore Dizisinin oyuncu kadrosunda; Lee Min-Ho (Lee Gon), Kim Go-Eun (Jung Tae-Eul, Luna), Woo Do-Hwan (Jo Eun-Seob, Jo Young), Jung Eun-Chae (Gu Seo-Ryung), Kim Kyung-Nam (Kang Shin-Jae), Lee Jung-Jin (Lee Rim)

The King: Eternal Monarch Kore Dizisi Tanıtım Fragmanı

Tamamlanmış Kore Dizileri 2020

Tarihi Türde En Çok İzlenen Kore Dizileri

Kore Dizilerini İnternetten Türkçe Altyazılı Ya da Dublajlı Olarak Nasıl İzlerim?

Kore dizilerini İnternetten bilgisayarınızdan ya da tabletinizden seyretmek sanılanın aksine oldukça kolay. Bunun için tek yapmanız gereken şey, seyretmek istediğiniz dizinin adını Google, Yandex, Bing, Opera gibi browserların arama çubuğuna yazmanız. Daha sonra önünüze çıkan listeden en üstten başlayarak Kore dizisi izleme sitelerini tıklayarak dizinizi izleyebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz Kore dizisi izleme sitelerinden size önerebileceğimiz birkaç tanesi ise şöyle;

  • asyatv
  • Viki Rakuten / viki.com (Youtube ya da orijinal site)
  • koreanturk
  • korecenneti
  • uzakdoğu.tv
  • yeppuda
  • seyredelim

Bir Cevap Yazın