2022'de-Doğum-Yapacak-Ünlüler-ve-türk-oyuncular

2022’de Doğum Yapacak Ünlüler Şimdiden Araştırılmaya Başlandı!

2022’de Doğum Yapacak Ünlüler Araştırılmaya Devam Ediyor

Anne olmak ünlü ünsüz herkes için büyük bir mutluluk kaynağı. Aldığımız her bebek haberi bizi çok mutlu eder. Hele bir de söz konusu kişiler sevdiğimiz ünlü isimler olursa durum biraz daha değişir. Hamileliklerinden doğumlarına kadar medyada geniş yer tutan ünlülerin her anlarını bilmek isteriz. Ne zaman doğum yapacakları, çocuklarına ne isim koyacakları, doğumlarını normal mi, sezaryenle mi yapacakları, bebeklerinin cinsiyeti ne? gibi sorular en çok merak ettiklerimiz arasında yer alır. 2021’de hamile olan birçok ünlü anne olurken, birçoğundan da hamilelik haberleri geldi. Yazımızda hamile olup 2022’de doğum yapacak ünlüler ile 2022’de anne olacak Türk oyuncuların güncel listesini hazırladık.

2022 Yılında Doğum Yapacak Türk Ünlüler

Ünlerin bebek haberleri geçtiğimiz yıl gibi 2022 yılında gelmeye devam edecek. Başlığımızda 2021’de hamile olup 2022’de doğum yapacak ünlüler listesini bulabilirsiniz.

Hande Soral

hande-soral-hamile-mi-ne-zaman-doğum-yapacak

Yeni yılda anne olacak ünlülerden birisi de ünlü oyuncu Hande Soral oldu. Kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile 2017 yılında evlenen Hande Soral’ın hamile olduğu öğrenildi. Hamileliğinde 19. haftaya giren oyucu, karnının belirginleştiğini gösteren fotoğrafı, “Baby Demirci yolu yarıladı!” notuyla paylaştı. Fotoğrafı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Soral’ın gönderisine; Hilal Altınbilek, İsmail Demirci, Selen Öztürk, Ceyda Ateş ve kardeşleri Bensu ve Bedirhan Soral yorum yaptılar. Hande Soral Ne zaman doğum yapacak? Yaklaşık 4,5 aylık hamile olduğu tahmin edilen Hande Soral’ın Nisan – Mayıs 2022 de doğum yapması bekleniyor.

Sinem Konal

sinem-kobal-hamile-mi

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal 2022’de doğum yapacak ünlüler arasında yer aldı. Daha önce Lalin adında bir kız çocuğa sahip olan Kobal’ın kısa bir süre önce ikinci bebeğine hamile olduğu belirtildi. Sinem Kobal ne zaman doğum yapacak? Basında çıkan haberlere göre, şimdilerde ünlü oyuncunun 3,5 aylık hamile olmasından dolayı Mayıs 2022’de doğum yapması bekleniyor.

Başar Dizer

2022'de-Doğum-Yapacak-Ünlüler-ve-türk-oyuncular

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile beş yıldır evli olan Modacı Başar Dizer’den geçtiğimiz aylarda bebek haberi gelmişti. Başak Dizer ne zaman doğum yapacak? 17 Kasım 2021’de 3 aylık hamile olduğu belirtilen Dizer’in 2022’nin Mayıs ayında doğum yapması bekleniyor. Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. ‘2. Sayfa Televizyon programının haberine göre, Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in erkek bebeği olacak. Çiftin bebeklerine ne isim verecekleri henüz belli değil.

Nazlı Çarmıklı Gezer

nazli-carmihli-ne-zaman-dogum-yapacak

Ünlü iş insanı Mina Başaran’ın talihsiz ölümden sonra Murat Gezer ile evlenen Nazlı Çarmıklından geçtiğimiz aylarda hamilelik haberi gelmişti. Nazlı Çarmıklı Gezer ne zaman doğum yapacak? 2022 yılında anne olmaya hazırlanan Nazlı Çarmıklının Temmuz – Ağustos aylarında doğum yapması bekleniyor. Murat Gezer – Nazlı Çarmıklınım bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğu edinilen bilgiler arasında.

Ece Çeşmioğlu Ölmez

ece-çeşmioğlu-ne-zaman-doğum-yapacak

Geçtiğimiz Haziran ayında kendisi gibi oyuncu Taner Ölmez ile evlenen Ece Çeşmioğlu’ndan hamilelik haberi gelmişti. 2022 yılında doğum yapacak olan Ece Çemişoğlu ve Taner Ölmez çiftinin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ölmez ile Çeşmioğlu’nun bebekleri kız olacak. Ece Çeşmioğlu ne zaman doğum yapacak? Ece Çeşmicioğlu’nun 2022 Haziran – Temmuz aylarında doğum yapması bekleniyor.

Fulya Zenginer

fulya-zenginer-doğum-yaptı-mı

Grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile 2019 yılında evlenen oyuncu Fulya Zenginer’den bebek müjdesi gelmişti. 2022’nin doğum yapan ünlü anneleri arasında yer alacak olan Fulya Zenginer, Kuntay Evren çift bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için bir parti düzenledi. Genç anne baba adayı çiftin patlattıkları balonun içinden mavi renk çıkınca erkek çocuk sahibi olacakları ortaya çıktı. Fulya Zenginer ne zaman doğum yapacak? Kasım 2021’de 3.5 aylık hamile olan Fulya Zenginer’in Mayıs 2022’de doğum yapması bekleniyor.

Gizem Karayel

gamze-karayel-doğum-yaptı-mı

Oyuncu Emre Karayel ile 2020 yılında evlenen Gizem Karayel’den geçtiğimiz aylarda hamilelik haberi gelmişti. Gamze Karyel ne zaman doğum yapacak? Bebeğinin cinsiyeti erkek olduğu öğrenilen Gamze Karayel’in 2022’nin ilk aylarında doğum yapması bekleniyor.

Seray Sever

ünlü-oyuncu-seray-sever-hamile

Oyuncu ve sunucu Seray Sever, bir sinema filminde tanıştığı Eray Sünbül ile evlenmişti. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftten müjdeli haber geldi. Ünlü sunucu Seray Sever 4 aylık hamile olduğunu açıkladı. Yakın dostlarından ve sevenlerinden gelen tebrik mesajlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Seray Sever, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Seray Sever, “Çocuk sahibi olmayı istiyorum. İlk defa bu duyguya sahibim.” diyen Sever, sosyal medyadan yayınladığı bu fotoğrafta arkadaşının düştüğü notta “Yeğenlerimiz geliyor. 3 aydır çıtımızı çıkarmadık.” yazdı. Sever’in ikiz bebeklerinin olacağı. Cinsiyetlerinin herhangi bir sürpriz olmazda ikisinde kız olduğu ve kızlardan birine Sofia adını koyacakları edinilen bilgiler arasında.

Normal Doğum Yapan Ünlüler

Doğanın kadınlara bahşettiği en özel şeylerden birisi şüphesiz doğum yaparak dünyaya yeni nesiller getirmesidir. Doğum yüzyıllardan beri süregelen doğal bir olaydır. Her canlı doğum yapar. Bu süreç düzenli bir seyir halinde başlar ve biter. Normal doğum “doğumun mümkün olduğunca müdahale edilmeden gerçekleştirildiği süreçtir. Bilimsel olarak; 37-42. gebelik haftaları arasında gerçekleşir. ” Başlığımızda Normal doğum yapan ünlüleri listeleyeceğiz.

* Bölüm ünlülerin doğum haberleri sonrasında güncellenecektir.

Sezaryen Doğum Yapan Ünlüler

Sezaryen doğum “Hekim tarafından doğum kararı verildiğinde, doğumun ameliyathane koşullarında ve anestezi altında önce karına ardından rahime yapılan bir cerrahi kesi sonrasında gerçekleştirilmesine sezaryen ile doğum adı verilir.” olarak tanımlanmaktadır. Sezaryen doğum kararı verilirken göz önünde bulanan temel kriterler bebeğin ve annenin sağlığı veya doğumun seyri sırasında saptanan sorunlardır. Başlığımızda söz konusu nedenlerden dolayı sezaryen doğum yapan ünlüleri listeleyeceğiz.

2021’de Hamile Olan Ünlüler

Ayla

Merhabalar,
Ben sitemizde yer alan film dizi haberleri yanında teknolojik bilgileri sizler için araştıracağım. Sitemizde olmasını tavsiye ettiğiniz bilgileri bana mesaj atarak ya da yorumlara yazarak iletebilirsiniz.