or Elçin Sangu 'Kız Meselesi' Filminde! - Film Dizi Haber Elçin Sangu 'Kız Meselesi' Filminde! - Film Dizi Haber Sample document Elçin Sangu 'Kız Meselesi' Filminde! - Film Dizi Haber Elçin Sangu 'Kız Meselesi' Filminde! - Film Dizi Haber Sample document
  • 26 Ekim 2021 11:31
Elçin-Sangu-Kız-Meselesi-Filminde-Oynayacak

ELÇİN SANGU “KIZ MESELESİ” FİLMİNDE OYNAYACAK

Kiralık Aşk dizisinden sonra ekranların ve reklam filmlerinin aranan yüzü olan Elçin Sangu Kız Meselesi Filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kiralık Aşk dizisinin final yapmasından sonra yeni sezonda film projesinde yer alacak Sangu’nun Partneri de kısa bir süre önce belli oldu. Edinilen bilgiye göre hazırlıkların son sürat devam ettiği Kız Meselesi filminde Poyraz Karayel’in yakışıklı oyuncusu İlker Kaleli baş rolü paylaşacak.

elçin sangu yeni filmi

BEREN SAATLE OYNAYACAKTI

Kız Meselesi’nde  Elçin Sangu ile baş rolü paylaşacak olan İlker Kaleli’nin Beren Saat’in baş rolünde oynayacağı “Tren” Filminde oynayacağı öğrenilmişti. Tren filminin çekimlerinin iptal edilmesinden sonra, senaryosunu Murat Menteş’in yazdığı filmin çekimini yaz aylarında yapılacağı İLker Kaleli’nin projeye sıcak baktığı edinilen bilgiler arasında.

KIZ MESELESİ FİLMİ KONUSU

KIZ MESELESİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı Kız Meselesi Filminin oyuncu kadrosunda; Poyraz Karayel dizisinden tanıdığımız İlker Kaleli, Kiralık Aşk dizisinin güzel Defnesi Elçin Sangu ile Ulan İstanbul dizisinde yıldızı parlayan Erkan Kolçak Köstendil yer alıyor.

KIZ MESELESİ VİZYON TARİHİ

2018 yapımı çekimleri yaz aylarında başlayan Kız Meselesi filminin gösterim tarihi 9 Şubat 2018 olarak belirtildi.

Yerli Film Haberleri ile ilgili detaylara linkimizden ulaşabilirsiniz.

Elçin Sangu’nun 2020 Projesinde oynayacağı dizi İyi Günde Kötü Günde Oldu.

Bir Cevap Yazın