or Cansel Elçin ve Birce Akalay'ın Yeni Dizisi Yıllar Sonra Oldu! Cansel Elçin ve Birce Akalay'ın Yeni Dizisi Yıllar Sonra Oldu! Sample document Cansel Elçin ve Birce Akalay'ın Yeni Dizisi Yıllar Sonra Oldu! Cansel Elçin ve Birce Akalay'ın Yeni Dizisi Yıllar Sonra Oldu! Sample document
  • 26 Ekim 2021 12:41

CANSEL ELÇİN VE BİRCE AKALAY’IN YENİ DİZİSİ YILLAR SONRA OLDU!

Televizyonlarda yaz sezonunun sona ermesine kısa bir süre kala 2018 2019 yeni sezonda başlayacak dizilerin haberleri de bir bir gelmeye başladı. Bunlardan birisi de ATV yeni sezon dizilerinden Yıllar Sonra dizisi oldu. Başrollerini Cansel Elçin ve Birce Akalay’ın paylaşacağı öğrenilen Yıllar Sonra dizisi ne zaman başlayacak. İşte Cansel Elçin ve Birce Akalay’ın yeni dizisi Yıllar Sonra / Ağlama Anne konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar…

cansel elçin yeni dizi

YILLAR SONRA DİZİSİ İLE SETLERE DÖNÜYOR

Hatırla Sevgili ve Gönülçelen gibi dizilerle gönüllere taht kuran en sonda FOX TV de yayınlanan Dayan Yüreğim dizisinde kamera karşısına geçen ünlü oyuncu Cansel Elçin Yıllar Sonra adlı dizi ile setlere dönüyor.

CANSEL ELÇİN VE BİRCE AKALAY AYNI DİZİDE OYNAYACAK

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen Cansel Elçin yeni dizi ile hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. ATV yeni sezonda yayınlanacak Yıllar Sonra adlı dizide güzel oyuncu Birce Akalay ile başrolü paylaşacak. Daha önce FOX TV’de yayınlanan Dayan Yüreğim isimli dizide oynayan ünlü sanatçıdan gelen dizi haberi sevenlerini mutlu etti.

birce akalay yeni dizi

SİYAH BEYAZ AŞK’TAN SONRA YILLAR SONRA DA

Geçtiğimiz ve ondan önceki sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde başarılı bir performans gösteren Birce Akalay şimdi de Yıllar Sonra isimli dizide ekranlarda olmaya devam ediyor. Birce Akalay yeni dizisinin haberinin hemen gelmesi hayranlarını oldukça sevindirdi.

ÇEKİMLERİ AĞUSTOS AYINDA BAŞLAYACAK

Her yıl sezona bomba yapımlarla giren ATV bu yıl kadrosuna Yıllar Sonra isimli diziyi de kattı. Yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yapacağı dizinin senaryosunu Ersin Gök yazacak. Başrol oyuncuları kesinleşen Yıllar Sonra’nın çekimlerine 28 Ağustos Salı günü İstanbul’da başlanacak.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Yıllar sonra çekimleri Ağustos ayında start verdikten sonra ilk bölümün herhangi bir değişiklik olmaması durumunda 2018 Eylül ayında ATV’de olması bekleniyor.

DİZİNİN ADI DEĞİŞEREK AĞLAMA ANNE OLDU

Cansel Elçin’in heyecanla beklenen yeni dizisi Yıllar Sonra’nın adı kısa üzere değişerek Ağlama Anne Oldu. Kısa sürece önce ilk tanıtımı yayınlanan dizinin oyuncuları, 1. Fragmanı, Set Fotoğrafları ve hikayesi ile ilgili detayları linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.

YILLAR SONRA – AĞLAMA ANNE DİZİSİNİN KONUSU

Yapımcılığı Süreç Filmin tarafından yapılan ve Eylül 2018 de ekranlarda olması beklenen Yıllar Sonra dizisinin konusu şöyle; birbirinin çocukluk aşkı olan Cansel Elçin ve Birce Akalay’ın yıllar sonra hayatları kesişir. Ayrılık ve hüzünlerin anıldığı buna karşın kırgınlıklarının geçmediği, barışmanın oldukça güç olduğu hikaye de ikilinin serüveni çok sevilecek.

AĞLAMA ANNE ADNAN KİMDİR?

ağlama anne adnan

Ağlama Anne Adnan,  Zeynep’in babası, Nedret ve Çetin’in oğlu Özlem’in eşi, Mert’in eniştesidir. On sekiz yıl önce Alev ile birlikte olan, bugün Alev’in hala unutamadığı tek aşkı. Damla’nın ise, aşık olacağı tek adam. Adnan başarılı ve geleceği parlak bir iş adamıdır. Diğer bir değişle adam gibi bir adamdır. Gençken tatil için gittiği Antalya’da yolu Alev’le kesişmiş, aynı gece Alev’le birlikte olmuştur. Sabah olduğunda Alev uyanmadan İstanbul’a dönmüştür. Oradan da eğitim için Amerika’ya gitmiştir. Alev’in hamile kaldığından haberi yoktur. Baylan Holdingin sahibi Nevzat Bayer’in kızı Özlem ile evlidir. Ve Alya isminde altı yaşında bir kızı vardır. Kızı Adnan’ın en hassas noktasıdır. Mutsuz bir evliliği vardır ve eşinden boşanmaya karar vermiştir.

AĞLAMA ANNE DİZİSİ GENEL KONUSU

Lise yıllarında eğlence için tek gecelik bir aşk yaşayan Alev (Birce Akalay), yaptığı bu hatanın bedelini uzun yıllar ödeyecektir. Birlikte olduğu gece hamile kalan Alev, çocuğu doğurmak istemeyecektir. Bebeğinden kurtulmak isteyen Alev, çevresindeki insanların olayı duyması üzerine adı evlat katiline çıkacaktır. Alev hapse girerken Adnan her şeyden habersiz kendine yeni bir hayat kuracaktır. Alev ve Adnan’ın kızları olan Zeynep (Aslıhan Malbora), bu garip durumun içinde büyürken, ona anneliği gerçek annesi Alev değil, onun kız kardeşi Damla (Özlem Yılmaz) yapacaktır. Bu yaşananların içinde Zeynep ve Mert aşkı filizlenecektir

Ağlama Anne Dizisi Konusu ve Oyuncuları ile ilgili tüm detaylar için linki tıklayabilirsiniz.

yıllar sonra dizisi oyuncuları

YILLAR SONRA OYUNCULARI

Yıllar Sonra oyuncuları kimler? Yıllar sonra dizisi oyuncu kadrosu şöyle;

  • Cansel Elçin (Adnan)
  • Birce Akalay (Alev)
  • Özlem Yılmaz (Fedakar kardeş Damla)
  • Ekin Mert Daymaz (Zeynep’in erkek arkadaşı)
  • Aslıhan Malbora (Alev ve Adnan’ın kızları Zeynep)

Yıllar Sonra dizisinde Birce Akalay ve Cansel Elçin’in hayat vereceği Alev ve Adnan’ın kızları Zeynep karakterine hayat verecek.

Bir Cevap Yazın