or Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu Sample document Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu
  • Cum. Tem 10th, 2020

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisinin Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu!

ÇAĞATAY ULUSOY’UN YENİ DİZİSİNİN KONUSU BELLİ OLDU

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinin konusu ve oyuncuları belli oldu. Aynı zamanda dünyada eğlence hizmeti veren Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi olacak olan ve bir süper kahramanın hikayesini anlatacak dizinin çekimleri başladı. Başrollerini Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Ayşe Ayşin Turan ve Mehmet Kurtuluş’un oynadığı dizinin toplam 10 bölümden oluşacağı belirtiliyor. Yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam tarafından üstlenildiği belirtilen dizinin bu yılın ikinci yarısında gösterime gireceği de edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

BİR SÜPER KAHRAMANIN HİKAYESİNİ ANLATIYOR

Dünyada önde gelen dizi ve film izleme platformlarından birisi olan Netflix, ilk Türk orijinal dizisinin çekimlerine başladı. Başrolünde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un oynayacağı dizi Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilecek. Bir süper kahramanın hikayesinin anlatıldığı dizinin 10 bölümden oluşacağı belirtiliyor.

NETFLİX’İN İLK TÜRK DİZİSİ YILIN İKİNCİ YARISINDA BAŞLAYACAK

Uzun zamandır heyecanla beklenen Netflix’in ilk Türk dizisinin ne zaman yayımlanacağı da belli oldu. Netflix adına O3 Medya tarafından yapımcılığı üslenen fantastik dram türündeki dizinin 2018 yılının ikinci yarısında gösterime gireceği belirtiliyor.

çağatay ulusoyun yeni dizisi oyuncuları

KONUSU İLE DİKKAT ÇEKECEK

Fantastik drama türünde olacağı belirtilen dizinin konusu ise şöyle; tarihte kendisine verilmiş gizli bir görev ile İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) aksiyon dolu serüveni anlatılıyor. Hikayenin başında Doğu ve Batı’nın birleştiği 15 milyonluk şehirde sıradan bir genç olarak hayatını sürdüren Hakan kahraman olmaktan çok uzak olsa da şehrinin tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiği zaman onları durdurmaktan başka çaresinin olmadığını görür. Hem henüz hazır olmadığı hem de kabul etmek istemediği bir görevle karşı karşıya olan Hakan, acaba kaderindeki son muhafız olma vazifesini yerine getirebilecek midir?

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Konusuyla dikkat çeken dizinin kamera arkasında son yıllarda yıldızı parlayan yönetmen Can Evrenol ile ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki’nin olduğu biliniyor. İzleyici tarafından büyük bir merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise; Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor.   

 

OKAN YALABIK VE HAZAR ERGÜÇLÜ DE DİZİNİN KADROSUNDA

Çağatay Ulusoy’un İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandırdığı Netflix dizisinde, başarılı oyuncu Okan Yalabık, Hakan’ın imrendiği başarılı bir iş adamı Faysal rolünü canlandırıyor. Dizide Ayça Ayşin Turan ise, Faysal’ın şirketlerinde yönetici olarak çalışan, aynı zamanda da Hakan’ın ilgi duyduğu Leyla karakterini canlandıracak. Hakan’ın sırdaşı Zeynep karakterine de güzel oyuncu Hazar Ergüçlü hayat verecek. Mehmet Kurtuluş da dizide Faysal’ın sağ kolu Mazhar olarak izleyici karşısına çıkacak.

Bir Cevap Yazın