or Erkenci Kuş Neden Yok? Bitti mi? Final mi Yaptı? İşte Yeni Günü Erkenci Kuş Neden Yok? Bitti mi? Final mi Yaptı? İşte Yeni Günü Sample document Erkenci Kuş Neden Yok? Bitti mi? Final mi Yaptı? İşte Yeni Günü Erkenci Kuş Neden Yok? Bitti mi? Final mi Yaptı? İşte Yeni Günü Sample document
  • 26 Ekim 2021 11:33

ERKENCİ KUŞ NEDEN YOK? BİTTİ Mİ? FİNAL Mİ YAPTI?

Erkenci Kuş neden yok? Bitti mi? Final mi? Yaptı sorusu bugün Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünü izlemek için Star TV kanalını açan izleyicilerin sordukları soruların en başımda geliyor? Peki, Erkenci Kuş neden yayınlanmadı? Okulların açılması ve televizyon kanallarının yeni yayın dönemine girmesiyle yaz dönemi yayın akışında da değişmeler oldu. Sezon finali yapan dizilerin yeni sezonda başlamasıyla hali ile devam eden dizilerin yayın günlerinde de değişmeler yaşandı. Erkenci Kuş dizisi de bu dizilerden birisi. Peki, Erkenci Kuş ne zaman, hangi gün yayınlanacak? İşte Erkenci Kuş dizisinin yeni günü ve detaylar…

ERKENCİ KUŞ’UN GÜNÜ DEĞİŞTİ!

Star TV’nin yaz dizisi olarak izleyiciyle buluşturduğu reyting rekortmeni dizisi Erkenci Kuş’un 2018-19 Yeni Sezonun başlamasıyla yayın günü değişti.  Star TV’nin Salı günleri yayınlanan dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in 18 Eylül Salı günü sezona başlamasıyla Erkenci Kuş’un yayın tarihi Cumartesi gününe kaydırıldı.

ARTIK CUMARTESİ GÜNLERİ YAYINLANACAK

Can ile Sanem’in komik bir o kadar da romantik aşk hikayelerini konu alan Erkenci Kuş yeni sezonda artık Cumartesi günleri yayınlanacak. Heyecanın kaldığı yerden devam ettiği Erkenci Kuş’un 12. Bölüm 2. Fragmanı da kısa bir süre önce yayınlandı. Erkenci Kuş 12. Bölümü ile 22 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 de sevenleri ile birlikte olmaya devam edecek.

Erkenci Kuş 12. Bölüm 2. Fragmanı 

 

ERKENCİ KUŞ KONUSU

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Star TV’nin 2018 yaz dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş, bir reklam ajansında işe başlamak zorunda kalan Sanem ile reklam ajansı sahibi babasının koltuğuna istemeden de olsa geçen Can’ın arasında yaşanan engellerle dolu tutkulu bir aşk hikayesini konu alır. Romantik komedi türünde olan Erkenci Kuş dizisinin ilk bölümü 26 Haziran 2018 Salı günü yayınlanmıştı.

ERKENCİ KUŞ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ 

Demet Özdemir – Sanem Aydın

Can Yaman – Can Divit

Öznur Seçerler – Leyla Aydın

Özlem Toksan – Mevkibe Aydın

Berat Yenilmez – Nihat Aydın

Birand Tunca – Emre Divit

Sevcan Yaşar – Aylin Yüksel

Ceren Taşçı – Ayhan Işık

Cihan Ercan – Muzaffer Kaya (Zebercet)

Tuğçe Kumral – Deren Keskin

Anıl Çelik – Cengiz Özdemir (CeyCey)

Sibel Şişman – Güliz Yıldırım

Ali Yağcı – Osman Işık

Tuan Tunalı – Metin

 

Bir Cevap Yazın