or Call My Agent Uyarlaması Menajerimi Ara Konusu ve Oyuncu Kadrosu Sample document Call My Agent Uyarlaması Menajerimi Ara Konusu ve Oyuncu Kadrosu
 • 6 Ağustos 2020 03:40
Call-My-Agent-Uyarlaması-Menajerimi-Ara-Konusu

Call My Agent Uyarlaması Menajerimi Ara Konusu

Star TV ekranlarında yeni bir yabancı dizi uyarlaması daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Star TV 2021 yeni sezonunda Ay Yapım tarafından seyirci karşısına çıkarmayı planladığı Menajerimi Arayın ya da Menajerimi Ara dizisinin dünyada pek çok uyarlaması bulunuyor. Orijinal adı Dix pour cent, İngilizceye çevrilmiş adı Call My Agent olan dizi, Fransız yapımı bir Dram – Komedi türünde karşımıza çıkıyor. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan ve ilk tanıtım fragmanı yayınlanan Call My Agent Uyarlaması Menajerimi Ara dizisinin konusu ne? İşte orijinal dizi Call My Agent ve Türk uyarlamasının oyuncuları ve karakterleri ve dizi hakkında tüm bilgiler.

call-my-agent-konusu

Call My Agent – Dix Pour Cent Dizisi Genel Konusu

Paris’te faaliyet gösteren bir film ajansı çalışanları patronlarının ani ölmüyle şok yaşarlar ve tam bir karmaşa içerisine düşerler. Patronlarının ardından nasıl bir yol izleyeceklerini araştırmaya başlayan Ajans çalışanlarının hayatlarını anlatan Call My Agent dizisi, onların kaygılarını ve yaşadıkları sorunları da samimi bir atmosferde izleyiciye aktarıyor.

Call My Agent Dizisinin Hikayesi Ünlüler ile Menajerlerinin Dünyasında Geçer

Bir yetenek ajansı olan ASK’ye (Samuel Kerr Ajansı) bağlı olarak çalışan ünlülerin menajerleri; Gabriel, Mathias, Arlette ve Andrea hemen her gün yönetilmesi zor durumlara karşılaşırlar. İş vizyonlarını savunan bu menajerler, sanatı ve işi büyük bir ustalıkla birleştirseler de özel hayatları ve profesyonel yaşamları zaman zaman çıkmaza girer.

call-my-agent-

Call My Agent Ünlülerin Vahşi Dünyasını Gözler Önüne Serer!

Dört menajer ve asistanların iş hayatları ajans kurucusunun ani ölümüyle bir anda altüst olur. Ajanslarını kurtarma çabasında olan çalışanlar aynı zamanda bizi ünlülerin vahşi dünyasının perde arkasına götürürler. Dizi izleyiciye suç, gözyaşı, kahkaha gibi değişen duygu durumlarının çarpıştığı atmosferi büyük bir başarıyla yansıtır.

Dix-Pour-Cent-call-my-agent-oyuncuları

Call My Agent Dizisi İle İlgili Genel Bilgiler

Fransızca da ‘Yüzde On’ anlamına gelen Dix Pour Cent adında televizyon ekranında 4 sezon boyunca yayınlanan ‘Call My Agent’ dizisi, komedi ve dram türündedir. 2015 yılında Fransız yapımı televizyon dizisi olarak karşımıza çıkan dizi, France 2, Kanada ICI ARTTV, İsviçre RTS Un televizyon kanallarında yayınlanmıştır.

Call My Agent Orijinal Versiyonu Nereden İzlenir?

Call My Agent dizisinin orijinalini Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Dizinin Çekimleri Paris’in Özel Yerlerinde Geçer

Call My Agent çekimleri nerede yapıldı merak edenler için; hayali bir yetenek olan ASK’nın bulunduğu apartman, Paris’in merkezinde bulunan Louvre Müzesi ile Palais-Royal Bahçeleri arasındaki bir bölgede yer alır. Dizinin dış çekimleri ise, Saint-Honoré sokakta bulunan bar ve kafeler de yapılmıştır.

Call My Agent (Dix Pour Cent) Uyarlamaları

Call My Agent dizisinin 2018 yılının Şubat ayında Québec dilinde TVA kanalında yayınlanacağı duyurumuş, dizinin ilk bölümü 7 Ocak 2019 tarihinde yayınlanmıştır. Uyarlama adı ise, Les Invisibles olmuştur. 2019’da Çin MİPTv fuarında yapılan duyuruda dizinin İngiltere, Çin, İtalya, Kanada ve İspanya’da uyarlamasının yapılacağı belirtilmiştir.

Son olarak da 2020 yılında Türkiye’de Ay AY Yapım ile Star TV ortaklığında Menajerimi Ara adıyla uyarlanacağı belirtilmiştir.

call-my-agent-hakkında-bilgiler

Call My Agent Künye

 • Orijinal İsmi: Dix pour cent
 • Çevrilmiş – Uyarlanmış İsimleri: Call My Agent, Les Invisibles, Menajerimi Ara
 • Orijinal Süresi: 52 Dakika
 • Sezon Sayısı: 4
 • Toplam Bölüm Sayısı : 24
 • Türü: Komedi
 • Yönetmen: Cedric Klapisch
 • Senarist: Camille Chamoux
 • Yapım Yılı ve Ülkesi: 2015 Fransa
 • Call My Agent / Menajerimi Ara / Arayın Türkçe’ye Çevrilmiş Altyazı İzleme: Call My Agent orijinal ya da Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak Netflix dizi izleme platformundan izleyebilirsiniz.
call-my-agent-oyuncuları

Call My Agent Oyuncu Kadrosu ve Karakteri

Call My Agent dizisinde kimler oynuyor? Kimdir Kimdir? Call My Agent dizisinin oyuncuları arasında devamlı göreceğimiz ana karakterler yanında diziye konuk olan ve kendilerini oynayan ünlülerde yer almaktadır.

Call My Agent Oyuncuları ve Oynadıkları Ana KarakterlerBaşrol Oyuncuları

Oyuncunun Gerçek AdıOynadığı Karakter
Camille CottinAndréa Martel
Thibault de MontalembertMathias Barneville
Grégory MontelGabriel Sarda
Liliane RovèreArlette Azémar
Fanny SidneyCamille Valentini
Stéfi CelmaSofia Leprince
Nicolas MauryHervé André-Jezak
Laure CalamyNoémie Leclerc
Call My Agent Oyuncuları


Kaynak: Vikipedia

Her Bölümüne Ünlüler Konuk Oluyor

Dizinin her bölümünde birbirinden ünlü oyuncular diziye konuk olarak katılır ve kendilerini oynarlar.

Call My Agent Dizisine Konuk Olarak Katılan Ünlüler

-call-my-agent-e -konuk-olan-ünlüler

Call My Agent dizisinin konsepti gereği diziye ünlü oyuncular katılıyor ve kendilerini oynuyorlar. İşte diziye 1. Sezonda konuk olarak katılan ünlü Fransız oyuncular.

 • Cecile De France,
 • Françoise Fabian,
 • Line Renaud,
 • Audrey Fleurot,
 • Nathalie Baye,
 • Laura Smet,
 • Julie Gayet,
 • Joeystarr,
 • François Berleand

Orijinal Tanıtım Fragmanı

Call My Agent Türkiye Uyarlaması Menajerimi Ara Konusu ve Oyuncuları

Geçtiğimiz yıl Mucize Doktor, Hekimoğlu gibi yabancı dizilerden uyarlanan dizilerin başarı göstermesi televizyon kanallarını yeni uyarlama dizileri yayınlamaya itti. Menajerimi Ara dizisi de bu dizilerden birisi olarak ekranlarda yerini alacak. Fransız yapımı Dix Pour Cent adlı diziden Türk Televizyonlarına uyarlanan Call My Agent / Menajerimi Ara dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı şimdiden büyük ilgi görüyor. İşte Star TV ekranlarında seyirciyle bulaşacak Menajerimi Ara dizisi ile ilgili tüm bilgiler

Menajerimi Ara Dizisi Genel Bilgiler

menajerimi-ara-ilk-tanıtım-fotoğrafı

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği gösterildiği ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agnet / Menajerimi Ara dizisi çok yakında Star TV ekranlarında olacak. Bir menajerli şirketini merkeze alan dizi, eğlence dünyasının perde arkasını anlatacak. Senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda daha önce Star TV’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler, Medcezir, Cesur ve Güzel dizilerin de yönetmeni olan Ali Bilgin oturacak.

Menajerimi Ara Dizisinin Hikayesi

Dizi, İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin, spot ışıklarının altındaki hırsların, şöhretin, ego savaşlarının, umudun, paranın ve büyük hayal kırıklıklarının yer aldığı oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini

Menajerimi Ara Dizisinde Kimler Oynayacak? / Ana Karakter Oyuncu Kadrosu

menajerimi-ana-oyuncuları

Ünlü oyuncular ile menajerlerinin dünyasını gözler önüne serecek Menajerimi Ara dizisinin ana oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Menajerimi Ara Dizine Konuk Olacak Oyuncular

Tuba Büyüküstün

tuba-büyük-üstün-star-tv-nin-yeni-dizisi-call-me-agnet-ta-oynayacak

Hikayesi itibarıyla ünlülerin gerçek yaşamlarını işleyecek Menajerimi Ara dizisine tıpkı orijinalinde olduğu gibi ünlü oyuncular konuk olacak ve kendilerini oynayacaklar. Dizinin ilk konuk ünlüsü başarılı oyuncu Tuba Büyüksütün olacak.

Tuba Büyüküstün Hangi Karakteri Oynayacak?

Tuba Büyüküstün orijinal dizi Call My Agent 1. Bölümde konuk olan Cecile De France a karşılık gelen rolü oynayacak.

Nükhet Duru

nükhet-duru-manajerimi-ara-dizisinde-oynayacak

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği yabancı dizi uyarlaması Menajerimi Ara dizisine başarılı şarkıcı Nükhet Duru da konuk olacak. Ünlülerin gerçek yaşamlarını anlatacak dizi için daha önce de Emel Sayın’a teklif görüldüğü belirtiliyor.

Nebahat Çehre

nebahat-çehre-menajerimi-ara-dizisinde-oynayacak

Sanat dünyasından birbirinden başarılı isimleri konuk olarak kadrosunda ağlayacak olan Menajerimi Ara dizisine Aşkı Memnu dizisinde Firdevs Yöreoğlu olarak tanıdığımız usta oyuncu Nebahat Çehre de konuk olacak.

Nebahat Çehre ve Nükhet Duru Ajans Sahibinin cenaze töreninde kendilerini canlandıracaklar.

Çağatay Ulusoy

çağatay-ulusoy-menajerimi-ara-dizisinde-oynayacak

Geçtiğimiz günlerde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Barbaros dizisin ayrıldığını açıklayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Ay Yapım tarafından hayata geçirilecek olan Menajerimi Ara dizisinde kendisini oynayacak. Şu sıralar yapımcılardan yoğun teklif alan Çağatay Ulusoy Menajerimi Ara / Arayın dizisinin üçüncü bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Gökçe Bahadır

gökçe-bahadır-menajerimi-ara-dizisinde

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır Menajerimi Ara dizisine konuk olacak. Bir çok başarılı isimi kadrosunda konuk etmeye hazırlanan Call My Agent uyarlaması Menajerimi Ara ya da Menajerimi Arayın adlı dizi ünlü isimleri kendi kimlikleriyle ekranlara getiriyor. Daha önce Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer alan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır da dizide kendi ismiyle yer alacak.

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor?

Menajerimi Ara dizinin set adresleri İstanbul’da bulunuyor.

star-tv-yeni-sezon-dizileri-call-me-agent-menejerimi-ara-oyuncuları

Menajerimi Ara Ne Zaman Başlayacak?

İlk tanıtımı heyecan yaratan Menajerimi Ara dizisinin çekimleri tüm hızla devam ediyor. Star TV tarafından dizinin başlama zamanı ile ilgili net bir bilgi paylaşılmasa da çok yakında ekranlarda olacağı belirtiliyor.

menajerimi_ara_ilk-fotoğraflar--afiş

Menajerimi Ara İlk Tanıtım Fragmanı

Dünyanın pek çok ülkesinde izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisinden Türk Televizyonlarına uyarlanacak olan Menajerimi Ara dizisinin büyük bir merakla beklenen ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Menajerimi Ara Tanıtım

Menajerimi Ara / Menajerimi Arayın 1. Bölüm Fragmanı Yayında!

Menajerimi Ara 1. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara Oyuncuları Kim Kimdir?

Call My Agent dizisinden uyarlama olarak karşımıza çıkacak olan Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosundaki oyuncular; Canan Ergüder Feris karakterini, Barış Falay Kıraç karakterini, Fatih Artman Çınar karakterini, Ahsen Eroğlu Dicle karakterini ve Ayşenil Çamlıoğlu Peride karakterini oynayacak.

Barış Falay / Menajerimi Ara Kıraç

Menajerimi-Ara-Barış-Falay-Kıraç-karakterini-oynayacak

Barış Falay 9 Nisan 1972 Balıkesir’in İlçesi Edremit’te doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Barış Falay, Ankara Devlet Tiyatrosu ve Özel tiyatrolarda 2 yıl çalışmış daha sonra İzmir Şehir Tiyatrosu sanatçısı olmuştur.

Dizi oyunculuğuyla ilk tanışması Dadı, Tatlı Hayat ve Yarım Elma dizileriyle olan Barış Falay’ın asıl tanınması Aliye dizisinde canlandırdığı Mücahit (Müco) karakteriyle olmuştur. Son olarak Paramparça dizisinde karşımıza çıkan Barış Falay kendisi gibi oyuncu Esra Ronabar’la evlidir.

Call My Agent Mathias Barneville Menajerimi Ara da Kim?

Call-My-Agent-Mathias-Barneville-Menajerimi-Ara-Kıraç
Call My Agent Mathias Barneville / Menajerimi Ara Kıraç

Menajerimi Ara Kıraç Kimdir? Nasıl Bir Karakterdir?

Yetenek ajansının en yetkili personellerinden birisi olan Kıraç, tam da evli, çocuklu ve yakışıklı tanımına uyar. Yaşadığı duyguları etrafına hissettirmez. Bu nedenle hep mantığıyla hareket eder ve her konuda stratejik davranır.

Canan Ergüder / Menajerimi Ara Feris

Menajerimi-Ara-Canan-Ergüder-Feris-karakterini-canlandıracak

Oyuncu Canan Ergüder, 15 Temmuz 1977 İstanbul doğumludur. Şu an 43 yaşında olan başarılı oyuncu, London Akademi’de drama ve müzik eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Binbir Gece dizisinde yaşayan Ergüder, Behzat Ç. (Savcı Esra) , Güllerin Savaşı (Gülfem) gibi dizilerde asıl ününe kavuşmuştur. Son olarak Yıldızlar Şahidim dizisiyle ekranlarda olan Canan Ergüder, Menajerimi Ara dizisiyle yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Call My Agent Andrea Martel Menajerimi Ara da Kim?

menajerimi-ara-feris-hangi-karakter
Call My Agent Andrea Martel / Menajerimi Ara Feris

Menajerimi Ara Feris Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Menajerimi Ara dizisinde Canan Ergüder’in hayat verdiği Feris, daha 30’lu yaşların başlarında oldukça hırslı ve dikkat çekici ve oldukça güzel bir kadındır. Ünlülerle kurduğu iyi ilişkiler nedeniyle ajansın gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. İşine tutku ile bağlı olan ve yaptığı işi çok seven Feris, özellikle bulunmamış cevherleri keşfetme ve onları geliştirme konusunda çok başarılıdır.

Fatih Artman / Menajerimi Ara Çınar

Menajerimi-ara-Fatih-Artman-Çınar-rolünü-oynayacak

Fatih Artman, 13 Şubat 1988 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünün’den mezun olan Artman, 2002 yılında babasını kaybetmiştir. Kendi tabiriyle cep harçlığını çıkarmak için oyunculuğa başlayan Fatih Artman’ın ilk tanınması Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde canlandırdığı Harun karakteri ile olmuştur. En son Jet Sosyete dizisinde (Yaman) konuk oyuncu olarak karşımıza çıkan Fatih Artman, Menajerimi Ara dizisinde Çınar karakteri olarak karşımıza çıkacak.

Call My Agent Gabriel-Sarda Menajerimi Ara da Kim?

call-my-Agent-Gabriel-Sarda-menajerimi-ara-çınar
Call My Agent Gabriel-Sarda Menajerimi-ara-da kim?

Menajerimi Ara Çınar Kimdir? Nasıl Bir Karakterdir?

32’li yaşlarda olan Çınar, şirketin adeta neşe kaynağıdır. Eğlenceli tavırları ve komikliğiyle kadınları etkilemeyi başaran Çınar, aynı zamanda şirkette olan biten her şeyi ilk duyan kişidir. İdealist olmaya çalışan bir adam olmaya çalışır. Bunun yolunun da çalışmaktan geçtiğine inanır.

Ayşenil Şamlıoğlu / Menajerimi Ara Peride

Ayşenil Şamlıoğlu, 20 Mart 1956 İstanbul doğumludur. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesindeki eğitimini bırakarak Almanya’ya gitmiş orada amatör gruplarla tiyatro çalışma yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra ODTÜ Mimarlık Fakültesinde eğitim alırken tiyatro tutkusu ağır basan Şamlıoğlu, okulunu yarım bırakarak Hacettepe Ünivesitesi Tiyatro eğitimi almıştır. Adana Devlet Tiyatrosunda uzun yıllar çalışan Ayşenil Şamlıoğlu’nun ilk dizi deneyimi TRT 1 de yayınlanan günlük dizi Ferhunde hanım ve kızları dizisiyle olmuştur. Son olarak Meksika dizisi uyarlaması Hizmetçiler dizisinde rol alan Şamlıoğlu, Menajerimi Ara dizisinde Peride karakterine hayat verecek.

Menajerimi-Ara-Ayşenil-Şamlıoğlu-Peride-rolü

Call My Agent Arlette Azémar Menajerimi Ara da Kim?

call-my-agent-Arlette-Azémar-menajerimi-ara-kim
Call My Agent Arlette Azémar Menajerimi Ara da Kim?

Menajerimi Ara Peride Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Yetenek şirketinin patronu olan Peride, aynı zamanda ajansta çalışan herkesin en büyük destekçisidir. Bu konuda hiçbir karşılık beklemeyen Peride sektörde başarıya odaklanmış tecrübeli bir isimdir.

Ahsen Eroğlu / Menajerimi Ara Dicle

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994 Tekirdağ Çorlu doğumludur. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Eroğlu’nun ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle olmuştur. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinin son sezonunda oynayan Ahsen Eroğlu, Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterine hayat verecek.

Menajerimi-Ara-Ahsen-Eroğlu-Dicle-rolü

Call My Agent Camille Valentini Menajerimi Ara da Kim?

Call My Agent Camille Valentini Menajerimi Ara da Kim?

Menajerimi Ara Dicle Kimdir? Nasıl Bir Karakterdir?

İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle, meraklı, heyecanlı, pimpirikli bir kişiliğe sahip olmasına karşın sorumluluk sahibi, dürüst ve disiplinli birisidir. Kıraç’ın herkesten sakladığı kızı olan Dicle, babasının iş yerinde çalışmaya başlamasıyla olaylar karışır. Kızının aynı şirkette olmasını istemeyen Kıraç, Dicle’nin ondan beklediği sevgiyi ve takdiri hiç bir zaman göstermez. Temiz ve saf kalpli bir genç kız olan Dicle, çalıştığı şirketin menajerliğini yaptığı Barış’a aşık olur.

Deniz Can Aktaş / Menajerimi Ara Barış

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 İstanbul doğumludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle yapmıştır. Asıl tanınması Avlu dizisi ile olurken, son olarak Aşk Ağlatır dizisiyle ekranlarda olmuştur. Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara dizisinde Barış karakterine hayat verecek.

deniz-can-aktaş-menajerimi-ara-barış

Menajerimi Ara Barış Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Menajerimi Ara oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde katışan genç oyuncu Deniz Can Aktaş, dizide ilk dizisi ile popülerliğe kavuşan ‘Barış’ karakterini canlandıracak.

Barış oldukça havalı ve yakışıklı bir gençtir. Genç kızların sevgilisi olan Barış Avans Şirket’in sevilen oyuncularından biridir. Geleceği oldukça parlak bir isim olan Barış Dicle’ye aşık olur.

Nazlı Sanem Ünal / Menajerimi Ara Jülide

Nazlı Sanem Ünal, 22 Mayıs 1991 Bursa doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla dizisi ile yapan Sanem Ünal, Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak da yer almıştır. Nazlı Sanem Ünal Menajerimi Ara dizisinde Jülide karakterine hayat verecek.

Call My Agent Arlette Azémar Menajerimi Ara da Kim?

cal-my-agnet-Sofia-Leprince-menajerimi-ara-da-kim
Call My Agent Sofia Leprince Menajerimi Ara da Hangi Karakter?

Menajeri Ara Jülide Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Henüz 20’li yaşların başında olan Jülide, menajerlik şirketinin bir elemanıdır. Aynı zamanda set çalışanı olan Jülide’nin asıl amacı ünlü bir oyuncu olmaktır. Jülide, kısa zamanda fark edilerek setlerde kendisine yer bulacaktır.

Pınar Ünsal – Menajerimi Ara Leyla

Pınar Ünsal, 8 Ağustos 1980 İzmir doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Ünsal, Parmaklıklar Ardında dizisinde tanınmıştır. Son olarak Al Yazmalım dizisinde rol alan Ünsal Menajerimi Ara dizisinde Leyla karakterine hayat verecek.

menajerimi ara leyla

Menajerimi Ara Leyla Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Ajansta Kıraç’ın yardımcısı olan Leyla aynı zaman ona platonik bir şekilde aşıktır.

Yaprak Medine – Menajerimi Ara Beren

Yaprak Medine – Beren
Yaprak Medine İnstagram fenomenidir. Yeni oyunculuk eğitimini tamamlayan Yaprak Medine Menajerimi Ara dizisi seçmelerinde Beren karakteri için uygun görülmüştür.

Gamze Karaduman – Menajerimi Ara Gülin

Gamze Karaduman – Gülin
16 Temmuz 1987 Giresun doğumlu olan Gamze Karaduman Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Avrupa Yakası dizisi oyunculuğa başlayan Gamze Karaduman Yıldızlar Şahidim ve Hizmetçiler dizisinde de yer almıştır. Gamze Karaduman 164 cm boyunda ve 55 kg’dır.

Manjerimi Ara Gülin Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Menajerimi Ara dizisinde Gülin Dicle’nin en yakın arkadaşlarından biridir. Oldukça hırslı bir kızdır.

Semi Sırtıkkızıl – Menajerimi Ara Emrah

Semi Sırtıkkızıl – Emrah
Semi Sırtıkkızıl Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. Semi Sırtıkkızıl daha önce Kadın Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Analar ve Anneler dizilerimde yer almıştır.

Bedir Bedir – Menajerimi Ara Bekir

Bedir Bedir – Bekir
Bedir Bedir Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bursa doğumlu olan Bedir Bedir Tiyatro Oyunevi ile sahneye çıkmaktadır. Sadri Alışık konservatuarında Bedir Bedir oyuncu koçu olarak da yer almaktadır.

Aslı Mavidan – Menajerimi Ara Mayda

Aslı Mavitan – Mayda
Aslı Mavitan 22 Kasım 1980 İstanbul doğumludur. Serdar Bilgili aşk yaşayan Aslı Mavitan şarkıcı Hayko’nun kızıdır. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. TV8‘de spikerlik yaparak kariyerine başlayan Aslı Mavitan şuanda 40 yaşındadır. 2014 yılından beri Beyaz TV’de İşin Aslı programını sunmaktadır. Aslı Mavitan’ın ilk ciddi dizisi Menajerimi Ara dizisi olacaktır.

Buse Sinem İren – Menajerimi Ara Meral

Buse Sinem İren – Meral
Çocuklar Duymasın dizisinin Simay’ı şimdi de Menajerimi Ara dizisinin Meral’i olmuştur. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılarak dikkat çeken Buse Sinem İren 1992 Trabzon doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncularından olan ve orada oyunculuk dersleri alan Buse Sinem İren tiyatro yeteneğinin yanında Laz şivesi ve farklı taklitleri ile tam bir stand up sanatçısıdır. Bkm de Açık Mikrofon programını sunan Buse Sinem İren Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat tarihi eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Halk Tiyatrosundan tiyatro bir dönem yer almıştır.

Duygu Şen – Menajerimi Ara Ece

Duygu Şen – Ece
25 Mayıs 1985 doğumlu olan Duygu Şen Müjdat Gezen Konservatuarı mezunlarından biridir. Hayat Bilgisi dizisi ile dikkat çeken Duygu Şen son olarak Kanıt Ateş Üstünde dizisinde yer almıştır. Duygu Şen’in son filmi ise Adam Mısın ve Yalancı Yabancı olmuştur. Duygu Şen 35 yaşındadır.

Melisa Seda – Menajerimi Ara Sedef

Melisa Seda – Sedef
Son olarak Korku Takvimi filminde yer alan Eskişehirli Melisa Seda oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmaktadır. Kalbimdeki Deniz dizisinin son bölümünde yer alan ve dikkat çeken Melisa Seda daha önce Elif dizisinde de yer almıştır. Melisa Seda kariyerinde ki en önemli şansı ise Menajerimi Ara dizisinde hayat vereceği Sedef karakteri ile yakalamıştır.

Dilara

Yerli yabancı dizi ve filmleri hem izlemeyi hem de sahip olduğu bilgileri paylaşmak için büyük heves duyan alalede bir kişilik.

Bir Cevap Yazın