Ah Kalbim Dizisinde Bülbül Ölüyor mu?

AH KALBİM DİZİSİNDE BÜLBÜL ÖLECEK Mİ?

Kanal 7 ekranlarının arkası yarın kuşağında yayınlanan sevilen Hint Dizisi Ah Kalbim dizisinde sular durulmuyor. Hindistan televizyon kanalı ZEE TV’de Kumkum Bhagya adıyla yayınlanan dizi 2014 yılından bu yana yayımlanmaya devam eden dizi aynı zamanda 2017 yılının en çok izlenen diziler listesinin ikinci sırasında yayımlanıyor. Türkiye’de 2017 yılının Ekim ayından bu yana Ah Kalbim Türkçe dublajlı adıyla yayınlanan dizinin son bölümünde Pragya, Abhi’nin servetini türlü oyunlarla almak isteyen Aliya ve Tanu’nun gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya çalışırken Abhi’nin aşkına da karşı koymaya çalışıyor. Planlarının başarılı olabilmesi için Pragya’yı öldürmeyi bile göze alan ikilinin işleri yine ters gidiyor. Bu sefer ablasını ölümden kurtaran Bülbül oluyor. Bülbül ablasını kurtarıyor ama kendisi ağır bir şekilde yaralanıyor. Peki, Ah Kalbim Dizisinde Bülbül Ölecek mi?

ALİYA VE TANU PARGYA’YI ÖLDÜRMEK İÇİN YENİ BİR PLAN YAPARLAR

Aliya ve Tanu ezeli düşmanları Pragya’dan sonsuza dek kurtulmanın tek yolunun onu öldürmek olduğunu düşünürler. Bu düşünceleri doğrultusunda da bir kiralık katil tutarlar. Kiralık katil Pragya’yı öldürmeye çalıştığı her seferde Abhi onu kurtarır. Bu kurtuluş Aliya, Tanu ve Raj’ı daha da hırslandırır. Ne olursa olsun Pragya ölmelidir. Bu seferki planları Bülbül’ün düğünden sonraki kutlama töreninde Pragya’yı öldürmektir. Bunun için Aliya kiralık katilin de yardımıyla Pragya’nın altında durduğu avizenin halatını yakar.

bülbülün üzerine avize düşüyor

Ablası için Aliya’nın bir şeyler planladığını fark eden Bülbül, onu yakın takibe alır. Bu sırada bir elin ablasının altında durduğu avizenin halatını yaktığını görür. Hızlı bir hamle ile ablasını düşen avizenin altından ittirir. Ne yazık ki, bu hamle Bülbül’ün ayağının takılmasına ve düşmesine neden olur. Yerde yatan Bülbül’ün üzerine avize büyük bir gürültü ile düşer. Hemen hastaneye kaldırılan Bülbül’ün durumu oldukça ağırdır.

bülbül öldü mü?

BÜLBÜL’ÜN YÜZÜ PARÇALANIYOR

Hastanede acil ameliyata alınan Bülbül ile ilgili gerçeği doktor aileye açıklar. Bülbül’ün kaza sonucu vücudunda pek çok kesik vardır. Yüzünün bir bölümü parçalanmıştır. Avizeden çıkan cam parçaları Bülbül’ün ses tellerini de kesmiş bu nedenle de yeni bir ameliyata kadar konuşamayacaktır. Aile ve Purab bu haber karşısında yıkılır. Bülbül, kendine geldiğinde yüzü tamamen sarılıdır. Konuşmak istese de sesi çıkmaz. Doktor ona gerçeği söylemez ve ses tellerinin kazadan dolayı zarar gördüğünü ve iyileşene kadar konuşamayacağı ne söylemek istiyorsa kağıda yazmasını ister. Bülbül başına gelenlerin kaza olmadığını birinin Pragya’yı öldürmek için avizenin halatını yaktığını gördüğünü söyler.

ABHİ PRAGYA İLE İŞ BİRLİĞİ YAPARAK KATİLİ ARAMAYA BAŞLAR

Bülbül’ün bu sözleri tüm aileyi şoke etmiştir. Özellikle de Abhi’yi ne kadar Pragya’dan nefret etiğini söylese de aşkına yenik düşer. Öfkesini bir tarafa bırakarak Pragya’yı kimin öldürmek istediğini araştırmak için onunla işbirliği yapmaya karar verir. İşe organizasyonu yapan kişiyle başlanır. Tabi ki bu yine Aliya’dır. Tüm şüpheler Aliya’yı gösterse de her seferki kurnazlığı ile işin içerisinden sıyrılmayı başarır.

Bülbül İntihar mı etti

BÜLBÜL İNTİHAR EDİYOR

Planları Bülbül yüzünden suya düşen Aliya ilk etapta öfkelense de Bülbül’ün yüzünün parçalandığını ve konuşamayacak olmasını öğrenmesi onu sevindirir. Pragya’dan kurtulmak isterken Bülbül’den kurtulacağını düşünür. Hastaneye Bülbül’ü ziyarete gider. Bülbül uyuyor olsa da onun duyacağını düşünerek annesine onun yüzünün parçalanmasından dolayı duyduğu üzüntüyü söyler. Bülbül, Aliya’nın istediği gibi her şeyi duymuştur. Odada kimse yokken yüzündeki sargıyı açar ve korkunç gerçekle yüzleşir. Bir süreliğine Bülbül’ün başından ayrılan Purab, hastaneye döndüğünde odayı boş ve Bülbül’ü yatağında bulamaz. Bülbül ona bir mektup bırakarak oradan ayrılmıştır. Purab mektubu okuduğunda yeniden yıkılır. Bülbül, mektupta onu çok sevdiğini fakat yüzünün bu durumundan dolayı onun için artık uygun olmayacağını ve bu sebeple onun toplumda zor anlar yaşayacağına dayanamayacağı bu nedenle birlikteliklerini her şeyin başladığı yerde bitireceğini söyler. (Bülbül dizininin 116. Bölümde intihar edecektir)

ÖLMEDEN ÖNCE PRAGYA İLE VEDALAŞIR

Hayatına son vermeye karar veren Bülbül çok sevdiği ablasına da veda etmek ister. Konuşamadığı için ona mesaj atar. Bülbül’ün mesajından kötü bir şeyler olduğunu hisseden Pragya, onun nerede olduğunu sorsa da sorusuna cevap alamaz. Hemen Purab’ı arar. Bülbül’ün mektubunun üzüntüsünü yaşayan Purab’a Bülbül ile gittikleri özel bir yer olup olmadığını sorar. Purab gittikleri özel yeri söyler. Pragya, oraya vardığında çok geçtir. Bülbül, uçurumdan atlamak üzeredir. Pragya Bülbül’ ü ne kadar vazgeçirmek istese de Bülbül kendisini boşluğa bırakır.

Bülbül yaşıyor mu

SARLA BÜLBÜL’ÜN ÖLÜMÜNDEN PRAGYA’YI SORUMLU TUTAR

Sarla ve Prub oraya geldiklerinde Pragya’yı ağlarken görürler. Ona Bülbül’ün nerede olduğunu sorarlar. Pragya, ona engel olmaya çalışsa da onu kurtaramadığını ve onun uçurumdan atladığını söyler. Purab bunu duyunca uçurumun kenarına koşar ve aşağı bakar. O sırada Bülbül’ün ölüme giderken boynunda sarılı olan Purab’ın ona hediye ettiği kırmızı şal uçarak gelir ve Purab’ın yüzüne dolanır. Tüm bu olanları hareketsiz izleyen Sarla, yaşadığı şokun ardından tüm bu yaşadıklarına ve Bülbül’ün ölümüne Pragya’nın sebep olduğunu söyler ve onun doğduğu güne lanet eder. Bülbül’ün öldüğüne inanmayan Purab, onu aramak için polisten yardım ister.

Ah Kalbim 116. Bölümde Bülbül Ölüyor

BÜLBÜL GERÇEKTE ÖLDÜ MÜ? YOKSA YAŞIYOR MU?

Bülbül’ün uçurumdan atlamasına karşın yapılan tüm araştırmalar sonrasında bir türlü onun cesedi bulunmaz. Polis, Bülbül’ün intihar ettiği yerin ormanlık bir alan olduğunu bu nedenle de onun cesedini vahşi hayvanların parçalamış olacağını söyler. Bu durum izleyicinin aklında Bülbül gerçekten öldü mü? Yoksa yaşıyor mu? Sorusunu bırakır. Bülbül’ün cesedinin bulunmamış olması, uçurumdan atladığında bir şekilde fazla yara almadan kurtulmuş ve birisi tarafından tedavi edilmiş olasılığı da ortaya koyuyor. Kendi ülkesinde de gösterilmeye devam eden Kumkum Bhagya (Ah Kalbim) dizisinde şu ana kadar Bülbül’ün yaşadığına dair henüz herhangi bir gelişme yaşamadı. Dizinin izleyen bölümlerinde bizi nelerin beklediğini hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bülbül’ün ölümü ile ilgili her türlü düşüncenizi yazımızın altındaki yorum bölümünden bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz… 😀

BÜLBÜL’ÜN İNTİHAR ETTİĞİ SAHNE

Dilara

Merhabalar;
Diziler, sinema filmleri, dizi ve film haberleri ile oyuncularla ilgili eğlenceli listeleri ve magazin haberlerini sizler için en detaylı ve güncel halde hazırlamaya çalışıyorum.

7 Yorumlar

  1. Bulbul geri gelmesini istiyorum baska biri olarak mesela

  2. Vala ben bulbul un geri donmesini istiyorum insallah mutlu sonla biter bu dizi

  3. Bülbül öldümü acaba bülbül ölmesin

  4. Bulbul estetik yapidirimis ve hafizasini kaybetmis purab dahil hic kimseyi hatirlamaz. Kimlyini ve ismini degisdirmis. Ismini Disha koymus. Ve Disha ismiylede geri donucek Purabla sevgili olan bir kiz olucak.

  5. Ama ounun gecmis sevgilisi Purap
    oldugunu hatirlamaz

  6. Pravgya ve bülbül dönmezse bu dizinin hiç bir anlamı kalmaz

  7. Bulbulung donmesini chok ama chok isteyorum purapla bulbul iyi yashiyordy