YouTube'dan Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri (Tüm Bölümler) Sinema Filmi, Dizi Haberleri ile Oyuncu Bilgileri Sitesidir Introducing the self-driving bicycle in the Netherlands

YouTube’dan Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri

Türkçe-Altyazılı-İzleyebileceğiniz-Kore-Dizileri

Youtube’dan Ücretsiz Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri

Uzakdoğu dizileri arasında en revaçta olanlardan Kore Dizilerini Türkçe Altyazılı olarak seyredebilmek çoğu zaman zor oluyor. Bu nedenle de pek çok online dizi izleme sitesinde yer alan dizileri kesintisiz full izlemek hemen hemen imkansız bir hale gelebiliyor. Film Dizi Haber olarak bu sorunuza çözüm olacak Kore Dizileri Hangi Uygulamadan İzlenir? Kore dizileri Türkçe Altyazılı nereden izlenir? Sorularına yanıt bulduk. Bu yanıtla söz konusu sorunların önüne geçerek Türk izleyicisinin Türkçe Altyazılı Kore Dizilerine ulaşmalarını kolaylaştırdık. Bu doğrultuda Türkçe ‘ye çevrilmiş Kore Dizilerini Legal video izleme sitesi Youtube’dan izleme linklerine yazımızda yer verdik. İşte Youtube’da Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri listesi.

Kore Dizileri Hangi Uygulamadan Türkçe ‘ye Çevrilmiş Olarak İzlenebilir

Son yıllarda yayınlanan en yeni Kore Dizilerini K-Drama adında youtube kanalı Türkçe ‘ye çevrilmiş olarak izleyicilerin beğenisine sunuluyor. İzlenme rekorları kıran popüler dizilerin yer aldığı kanalın kütüphanesinde Romantik Komedi, gerilim, polisiye, fantastik ve korkuya kadar pek çok dizi yer alıyor. İşte dizileri Türkçe altyazılı olarak izlemek için yapmamız gerekenler.

Türkçe ‘ye Çevrilmiş Olarak İzlemek İçin Yapmanız Gerekenler

  • Telefon ve Tablette: Ekranın sağ üst köşesindeki [CC] simgesinin yanındaki 3 noktalı butona tıklayın. Açılan menüde [CC] simgesi Altyazılar başlığı ile görünecektir. Buradan istediğiniz bir altyazıyı seçin. Otomatik olarak altyazılar ekranda görüntülenecektir.
  • Bilgisayarda: Ekranın sağ alt köşesindeki [CC] simgesinin sağ yanındaki Ayarlar butonuna tıklayın. Açılan küçük menüdeki Altyazılar butonuna tıklayıp istediğiniz altyazıyı seçin. Otomatik olarak altyazılar ekranda görüntülenecektir.
1 – My Secret Love / Gizli Aşk

Zengin erkek fakir kız konulu Kore Dizilerini sevenler için tavsiye ettiğimiz dizilerden birisi olan My Secret Love Kore dizisi aynı zamanda Netflix’te yayınlanan Kore dizileri arasında yer alıyor. Dizinin konusu ise şöyle, Beslenme uzmanı Lee Yoo-Mi (Song Ji-Eun) tesadüfler eseri çalıştığı şirketin patronun oğlu Cha Jin-Wook (Sung Hoon) ile tanışır. Bir gecelik ilişki yaşayan ikili uzun bir ardan sonra karşılaşır. Bu ilişki Lee Yoo-Mi için çok önemli olmasa da Cha Jin-Wook için durum farklıdır. Yıllar sonra Lee Yoo-Mi karşısında gören Cha Jin Wook, onun kendisini tanıması karşısında derin bir üzüntü yaşar.

My Secret Romance Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler

2 – Because This My First Love

Özellikle sözleşmeli evlilik konulu Kore dizileri sevenlerin izlemekten büyük keyif alacağı Because This My First Love dizisi, kariyer, ilişkiler, evlilik ve aşk üzerine farklı bakış açılarını yansıtıyor. 2017 tarihli Güney Kore yapımı televizyon dizisi olarak karşımıza çıkan dizinin başrollerinde; Lee Min-ki ve Jung So-min yer alıyor.

Dizinin hikâyesi ise, Bilgi İşlem çalışanı ve sosyal açıdan beceriksiz Nam Se-hee (Lee Min-ki), parasız ve evsiz senarist Yoon Ji-ho (Jung So-min) ile iki yıllık bir sözleşme imzalayarak formalite evlilik yapar. Her iki taraf sadece ev sahibi – kiracı olacakları sözleşme şartlarını kabul ederler. Böylece evdeki alanlarını ve ev içi sorumlulukları paylaşırlar. Ancak kişisel travmalar, sosyal beklentiler ve ailelerin müdahaleleri de işin içine girince işler bekledikleri gibi gitmez. Diziyi Youtube K-Drama kanalından Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Because This My First Love Kore Dizisi Türkçe Altyazılı İzlemek İçin Tıklayın

3 – The Bride Haback

Türkçeye çevrilmiş ismi Habaek’in Gelini olan The Bride Haback Kore dizisi, Yoon Mi-kyung tarafından yazılan 2006 sunjung manhwa Su Tanrısının Gelin’inin yan ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Fantastik Romantik Komedi Kore dizisi sevenler için önerdiğimiz dizi, İnsanların dünyasındaki kutsal taş arayışı yoldan çıkınca su tanrısı Habaek ile ona hizmet etmeye yazgılı bir psikiyatrist arasında yaşanan aşkı konu alıyor. Diziyi aynı zamanda Netflix’ten de izleyebilirsiniz.

The Bride Haback İzle

4 – You Are My Desting / Fated to Love You

Romantik Komedi türünde Kore dizisi sevenler için tavsiyemiz olan You Are My Desting (Sen Benim Kaderimsin) dizisi, postid lakabı verilen ofis çalışanı Mi Young’ın zengin varis Lee Gun ile yaşadığı romantik ilişki sonrasında kesişen hayatlarını konu alıyor. Mi Young bu ilişkiden hamile kalınca ikili anlaşmalı evlilik yapmak zorunda kalır. İlk önceleri mecburiyetten yapılan bu evlilik sonrasında tutkulu bir aşka dönüşür. Aynı zamanda Netflix kütüphanesinde de bulunan diziyi dilerseniz buradan da izleyebilirsiniz.

You Are My Desting 1. Bölüm İzle

5 – Oh My Ghost

Fantastik türünde olan Oh My Ghost dizisinin konusu; Baş şefin yardımcısı olan Na Bong-Sun (Park Bo-Young) kendine karşı güvensizdir ve hiç arkadaşı yoktur. Çocukluğundan itibaren şaman olan büyükannesi sayesinde hayaletleri görebilmektedir. Bir gün küstah ve çekici bir hayalet onun bedenini ele geçirir. Kang Sun-Woo (Cho Jung-Seok) yıldız bir şeftir. Na Bong-Sun ona gizliden gizliye aşıktır. Bir şef olarak yakışıklı ve kendinden emindir. Ancak kadınlar arasında popüler olmasına rağmen, eski kız arkadaşını henüz unutamamıştır. Yaşadığı bu ani değişiklikten sonra Na Bong-Sun’u fark etmeye başlar.

OH My Ghost izle

6- Melting Me Softy

Ünlü Koreli oyuncu Ji Chang Wook’un dizileri arasında yer alan Melting Me Softy dizisi özellikle fantastik bilim kurgu türünde dizi sevenler için önerimiz. Bir komploya kurban giden bir erkek ve bir kadının hikayesini konu alan dizi, bir proje için bedenlerinin sadece 24 saatlik dondurulmasına gönüllü olan bir erkek ve bir kadının etrafında dönmektedir. Gizemli bir komploya kurban giden ikili, 24 saat sonra uyandırılmak yerine, 20 yıl sonra uyandırılır. Dahası, hayatta kalabilmek için vücut ısıları 31.5°C’de tutulmalıdır.

Melting Me Softly İzle

7 – 100 Days Prince

Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri arasında yer elan 100 Günlük Prensim dizisi Romantik komedi türünde Tarihi Kore dizisi sevenler için önerimiz. Entrika ve aşkın hüküm sürdüğü 100 Days Prince dizisi sizi güldürürken zaman zamanda göz yaşlarınıza neden olacak. Dizide bir suikast sonucu hafızasını yitiren veliaht prens, halktan biri gibi yaşamaya başlar ve Joseon’un müzmin bekârıyla evlenerek unutulmaz bir aşka yelken açar. Ancak bu aşk çok kısa sürer. Tam 100 gün sonra hafızasını geri kazanan prens Joseon’a geri döner. Evlendiği kadını gerçek karısı yapmak isteyen prensi büyük bir sürpriz beklemektedir.

100 Gün Prince İzle

8- The Liar and His Lover

Kanojo wa Uso o Aishisugiteru adlı mangadan esinlenerek hayata geçirilen 2017 Güney Kore yapımı The Liar and His Lover dizisini youtube dan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Başrollerinde; Lee Hyun-woo ve Joy’un yer aldığı dizimim konusu ünlü bir besteci ile muhteşem bir lise öğrencisinin aşk hikayesini anlatır. Kang Han-Kyeol başkalarının seslerinden esinlen muhteşem bir bestecidir. Toplum içerisinde gerçek kimliğini saklamaktadır. Bir gün Yoon So Rim’le karşılaşır. So Rim harika sese sahip bir lise öğrencisidir. Zamanla Han Kyeol’e aşık olur.

The Liar And His Lover Tüm Bölümleri İzlemek İçin Tıklayın

9 – Another Miss Oh!

Romantik Komedi türünde Kore dizisi sevenlerin izlemekten keyif alacağı Another Miss Oh!, Hayatları birbirinin tam tersi olan, aynı ismi paylaşan (Oh Hae Young) iki kadın hakkındaki romantik-gizem dizisidir. Başrollerini; başrollerinde Eric Mun, Seo Hyun-jin, Jeon Hye-bin’in paylaştığı dizinin konusu, Oh Hae Young ortalama görünümlü, ortalama zekada ve sakar biridir. Liseden beri sürekli daha popüler, yetenekli ve iyi bir zekası olan diğer Oh Hae Young’un gölgesinde kalmıştır. İronik olan ise liseden mezun olduktan sonra aynı şirkette Müdür Yardımcısı ve Ekip Yöneticisi olarak çalışmaya başlamalarıdır. Tüm bunların merkezindeki Park Do Kyung, bu iki kadın arasında aklınızı başınızdan alacak bir kadere sahiptir.

Another Miss Oh Tüm Bölümler İzlemek İçin Tıklayın

10 – Touch Your Hearth (Kalbime Dokun)
Touch-Your-Heart-youtube-türkçe-altyazılı-olarak-izle

2019 Güney Kore yapımı Touch Your Hearth dizisi flört etme konusunda beceriksiz bir avukat ile daha önce hiç kimseyle çıkmamış bir aktristin romantik ilişkisini konu alıyor. Başrollerini; Yoo In-na – Oh Jin-shim / Oh Yoon-seo ve Lee Dong-wook – Kwon Jung-rok’un paylaştığı dizinin tüm bölümlerini Youtube’dan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Touch Your Hearth Tüm Bölümler

11- Dear My Room
dear-my-room-türkçe-altyazılı-izle

Romantik Komedi Gençlik türünde Kore dizisi sevenler için önerimiz olan Touch Your Hearth dizisi, parçalanmış hayatını kurtarmak için gözlerini kendi iç dünyasına açan bir kızın hikayesini konu alıyor. Serbest meslek sahibi bir kadın olan Shim Eun Joo’un (Ryu Hye Young), editoryal tasarımcı olarak büyük bir proje kazandıktan ve her konuda kendi başına mücadele ettikten sonra hayatını yeniden tanımlamaya çalışır.

Dear My Room Tüm Bölümler

13 – Chiccago Typewriter
chicago-typewriter-türkçe-altyazılı-izle

Fantastik Romantik Komedi türü sevenlerin seveceğini düşündüğümüz Chiccago Typewriter dizisi, 1930’larda Kore’nin Japon işgali sırasında yaşayan ve bir çöküşte en çok satan yazar, bir hayran ve bir hayalet yazar olarak günümüze yeniden hayat veren üç direniş savaşçısını anlatıyor. Dünya çapında en çok satan yazarlardan biri olan Sae-joo, tek kelime bile yazamayacak kadar şiddetli bir çöküş yaşayana kadar mükemmel bir hayat yaşıyordu. İlk başta o ve yayıncı bunun geçeceğini düşünselerde ‘kelimesiz’ günlerin sayısı arttıkça yayıncı bir hayalet yazar tutmayı önerdi. Bu fikre çok kızan Sae-joo bu teklifi reddetse de bir gün taslağının başka biri tarafından yazıldığını fark eder.

Chiccago Typewriter Tüm Bölümler İçin Tıklayın

14 – A Priece Of Your Mind

Bir yapay zeka programcısı ile klasik kayıt mühendisi arasındaki romantizmi konu alan melodram türündeki A Priece Of Your Mind dizisi, Moon Ha-won ( Jung Hae-In ) ve Han Seo-woo ( Chae Soo-Bin ) arasında geçen bir drama-romantizmi konu alıyor. Moon Ha-won bir AI programcısıdır ve AH Company’nin kurucusudur. İyi kalpli tutarlı bir insandır. Bu sırada Han Seo-woo, klasik müzik kayıt mühendisi olarak çalışmaktadır. Ha-won, hassas ten rengi nedeniyle çocukken Norveç’te yaşadı. Yaşamak için o temiz havaya ihtiyacı vardı. Orada, onun yaşındaki tek Koreli, tek arkadaşı Ji-soo’ydu. İkisi yabancı bir ortamda en iyi arkadaş oldular ve birbirlerine büyük ölçüde bağlıydılar. İkisi arkadaş kaldılar ve liseden sonra bile iletişim halinde kaldılar. Ha-won MIT’ye gitti ve program geliştiricisi oldu. Bir gün, Ji-soo, Ha-won’la evliliğini ilan etti ve bu onu mahveder. Ha-won hayatına devam etmeye çalışır ve klasik bir kayıt mühendisi Seo-woo ile tanışır, ancak içeride Ji-soo aklını başından almaz.

A Prieece Of Your Mind Tüm Bölümler

16- Sosyopat Aşkım / Cheese İn The Trap

Cheese in the Trap aynı adlı webtoondan (çizgi roman) uyarlanan sosyopat aşkım dizisinin başrollerinde Koreli oyuncuncular Park Hae-jin, Kim Go-eun ve Seo Kang-joon rol alıyor. Uyarlandığı webtoon devam ettiği için final, farklı olan dizi, üniversite öğrencisi Hong Seol (Kim Go-eun) ve kendisinden üst sınıfta olan Yoo Jung (Park Hae-jin) arasındaki ilişkinin gelişimini anlatmaktadır. Bir sosyopata aşık olan bir kızı ve ilk kez aşkı hisseden bir sosyopatın popüler çizgi romanda, Yoo Jung, tamamen normal veya belki de fazla normal görünen bir sosyopattır. Hong Seol, keskin duyulara sahip, gayretli, aşırı başarılı bir üniversite öğrencisidir. Yoo Jung’un kesinlikle kendisinden hoşlanmadığı hisseder ama tam olarak nedenini çıkaramaz. Ancak bir anda kendisine kibar davranmaya başlar. Nedenini bilmeden Hong Seol, ondan etkilenmeye başlar.

Cheese İn The Trap Tüm Bölümleri

17 – Search www

Sadece Youtube’dan Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri arasında yer alan dizilerden birisi olan Search www dizisi, Ne bir eş ne de anne olarak değil ama tutkulu birer çalışan olarak başarılarını yaşayan üç cesur kadının hikayesini anlatıyor. 2019 yapımı romantik dram türündeki dizinin hikayesinde; Bae Ta-mi, Cha Hyeon ve Song Ga-gyeong, hepsi trend belirleyen portal siteleri için çalışıyorlardır. Sonra bir gün, çalışan bireyler olarak tutkulu hayatları, aşkla karşılaşınca sarsılır. Diziyi aynı zamanda Amazon Prime Video ve Netflix’ten de izleyebilirsimiz.

Search www tüm bölümler

18 – Lawless Lawyer (Kanunsuz Avukat)

Gerilim dram türünde Kore dizisi sevenler için tavsiyemiz olan Lawless Lawyer dizisi, annesinin intikamını almak ve şehrine adaleti geri getirmek için acımasız gangster bir avukatın hikayesini konu alır. Sinopsis Sang-pil, iktidardakilerin yolsuzluklarını üstlenmeyi bekleyen bir avukattır. O bir çocukken, içeridekilerin annesini öldürmesine tanık oldu. Bu olaydan sonra korkan ve öfkelenen Sang-pil, annesinin intikamını almaya karar verir. Bu arada, bir zamanlar Adalet Divanı’nda umut vaat eden bir avukat olan Jae-yi, öfkelenip bir yargıca saldırdığı için rütbesi düşürüldükten sonra Sang-pil’e katılır. Şehir gittikçe daha fazla güç isteyenler tarafından yutulurken, yozlaşmış Gisung şehrinin her ikisine de çaresizce ihtiyacı var. Vahşete şehrin en büyük yargıcı Yargıç Cha ve bir grup slash gangsteri başkanlık ediyordur.

Kanunsuz Avukat Tüm Bölümler

19- Hotel Del Luna
hotel-del-luna-türkçe-altyazılı-izle

Eski bir lanetin, geride kalan ruhların ve harika olayların hikayesi! Hotel Del Luna, romantik komedi fantastik türünde karşımıza çıkıyor. Bin yıl yaşamaya mahkum, lanetli bir CEO tarafından işletilen Hotel Del Luna, hareketli bir başkentin kalbinde yer alan paslı görünümlü bir oteldir. Bu özel otel yalnızca hayaletleri kabul eder. Sert ve huysuz olan güzel sahibi Man-wol kendini sadece aslında lüks iç mekanı takdir edebilen gezgin hayaletlere gösterir. Boss Man-wol’a 99. İnsan otel işletmecisi olan Chan-sung olarak katılır. Çünkü Man-wol, çocukken Chan-sung’un büyüdüğünde otelde çalışacağına yemin ettirerek babasına yardım etmiştir.

Hotel Del Luna Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler İçin Tıklayın

20- A Poem A Day

Yorucu rutininizi rahatlatan, sıradan insanların sıradan hayatlarındaki günlük olayları anlatan şairane bir drama olarak karşımıza çıkan A Poem A Day Kore dizisi tıp konulu dizi sevenler için tavsiyemiz. 2018 yapımı dizi Fizyoterapistler, rehabilitasyon terapistleri, radyograflar, hemşireler, tıp stajyerleri ve daha fazlası gibi hastanede çalışan insanların hayat hikayesini konu alıyor.

A Poem A Day Tüm Bölümler

21 – Hunderd Milyon Stars (Gökyüzünde Yüz Milyon Yıldız)

Korku, Gizem, Romantik Dizileri arasında yer alan Hunderd Milyon Stars dizisi, trajik ve kalplere dokunan Japon drama dizisi ‘The Smile Has Left Your Eyes’ın Kore uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Bir dedektif olan Jin-Gook (Park Sung-Woong), ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış, üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Bu davanın üzerinde çalışırken, Jin-Gook’un kız kardeşi (Jung So-Min), bu cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşündüğü Moo-Young (Seo In-Guk) adındaki bir adamla tanışır. Jin-Gook, kız kardeşini ondan uzaklaştırmaya çalışır.

Hunderd Milyon Stars Tüm Bölümler

22 – Emercency Couple
Türkçe-Altyazılı-İzleyebileceğiniz-Kore-Dizileri

Kore doktor dizileri arasında yer alan Emercency Couple dizisi, delilikle evlenmiş, bilinçli olarak boşanmış eski çiftin bir hastanenin acil servisinde yeniden bir araya gelme hikayesini konu alır. Yıllar sonra aynı hastanede stajyer olarak tekrar bir araya geldiklerinde birbirlerine olan yıpratıcı duyguları yeniden alevlenen boşanmış bir çift. Yirmili yaşlarının başlarında, bir tıp fakültesi öğrencisi olan Chang-min ve Jin-hee, ailenin tüm karşı çıkmalarına karşın aşık olur ve evlenirler. Ama bu hoşluk uzun sürmez.

Enmergecy Couple Tüm Bölümler

23 – Drinking Solo

Romantik Komedi türünde dizi sevenlerin izlemekten keyif alacağını düşündüğümüz Drinking Solo dizisi, Seul’ün Noryangjin bölgesinde memurluk sınavına hazırlanan özel bir kurumun öğretmenleri, öğrencileri ve çalışanları etrafında geçiyor. 2016 yapımı dizi karakterin kendi sorunlarına tek başına içerek çare bulmaya çalışmalarını anlatıyor. Aynı zamanda Jin Jung-suk ve Park Ha-na arasındaki romantizmi de anlatan dizide Jin Jung Suk ( Ha Seok-jin ) yakışıklı ve profesyonel bir yıldız öğretim görevlisiyken Park Ha-na ( Park Ha-sun ) özel enstitü dünyasında hayatta kalma mücadelesi veren çaylak bir öğretim görevlisidir. Dizi o kadar beğenildi ki 2. Sezonu geldi.

Drinking Solo Tüm Bölümler

24 – The K2
k2-Türkçe-Altyazılı-İzleyebileceğiniz-Kore-Dizileri

Ünlü Koreli oyuncu Ji Chang wook’un en iyi dizilerinden birisi olan The K2 Kore dizisi Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri arasında yer alıyor. Özellikle romantik polisiye türünde dizi sevenler için tavsiyemiz olan The K2 dizisi, zengin bir kız ve koruması arasında geçen tutkulu bir aşkı konu alıyor.

Hiç aşık olmayan bir adam. Aşkı intikam için kullanmak isteyen bir kız. Aşktan vazgeçip şeytana dönüşen bir kadın. Hikaye intikam üstüne intikamla iç içe olan bu üç sıra dışı karakterin etrafında geçer. Kendini suçlu hisseden Anna, Fransa’daki evinden ayrılmaz. Ancak ünlü bir tasarımcının Instagram gönderisiyle internette ünlü olur ve netteki vatandaşları hayatını yönlendirir. Bir başkan adayının gizli kızı olan üvey annesi onu Seul’e geri çağırır ve evde tutar. Diziyi dilerseniz Netflix’ten de izleyebilirsiniz.

The K2 Tüm Bölümler

25 – Bring Of The Ghost /Let’s Fight Ghost
Bring-Of-The-Ghost-Kore-dizisi-türkçe-altyazılı-izle

Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri seyredeb,leceğiniz diziler listesinde hayaletlerin kol gezdiği Bring Of The Ghost Kore dizisi yer alıyor. Aynı zamanda Amazon Prime Video’da da ilebileceğiniz 2016’nın en çok izlenen Kore Dizileri listesinde yer alıyor.

Romantik, Komedi, Fantastik, Gerilim, Gizem, Gençlik dizileri türünde olan Bring Of The Ghost Kore dizisi bir hayaletin öteki dünyadan gelen bir ölümlüyle karşılaşmasıyla değişen hayatını konu alıyor. Hyun-Ji (Kim So-Hyun) dünyayı gezen bir hayalettir. Bir gün, büyü ile ruhları öteki dünyaya gönderen Park Bong-Pal (Taecyeon) ile karşılaşır. Hyun-Ji ve Bong-Pal hayaletlerden çeşitli hikâyeler dinler ve sonra birlikte onları öteki dünyaya geçmelerine yardımcı olur.

Bring Of The Ghost Tüm Bölümler

26 – Black

Ölümü gören bir kızla ölümü engelleyen bir adamın hüzünlü ve güzel masalını konu alan Black, 2017 yapımı Romantik, Fantezi, Korku, Gerilim türündeki diziler arasında yer alıyor. Aynı zamanda Netflix’ten de izleyebileceğiniz Black dizisi aynı zamanda oldukça sürükleyici bir dizi. Dizinin konusu şöyle;

Ha-ram, yakında ölecek olan kişileri takip eden siyah gölgeleri görür. Eskiden yeraltı dünyasından ‘444’ olarak adlandırılan Black, bir dedektifin vücuduna giren bir ölüm meleğidir. Aynı zamanda bir insan vücuduna girmiş partnerini arıyordur. Ha-ram’ın ölüm meleğinin gölgelerini görebildiğini öğrenince, ortağına ulaşmak için onu kullanmaya çalışır. Ancak bu sırada vücudunu öldürmeye çalışanların da olduğunu öğrenir.

Black Kore Dizisi Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler

27 – My Sister

Başrollerini; ünlü Koreli oyuncular Lee Sun-kyun ve Lee Ji- eun’ un paylaştığı 2018 tarihli Güney Kore dizisi My Sister Dünyanın en sıradan iş adamının genç, yalnız ve gizemli bir kızla arkadaş olma hikayesini konu alır. Bir yandan sağır ve hasta ninesine bakan, diğer yandan geçici bir işte çalışarak ayakta kalmaya çalışan fakir ve borç içinde bir genç kız Lee Ji-an’ın amirlerinden birisi olan Park Dong-hoon, meslektaşları, arkadaşları ve ailesi ile olan ilişkilerinde zorluklar yaşayan biridir. Kendi hayatlarının ağırlıklarına katlanan bu iki kişi bir araya gelirler, yeni ilişkiler kurarlar ve birbirlerinin geçmiş yaralarını iyileştirirler.

My Sister Tüm Bölümler İçin Tıklayın

28 – Me İn Your Memory (Aşkın Hatırası)
29 – Dear My Friends
30 – W – Two Worlds (İki Dünya Bir Aşk)
31 – Stranger
32- My Mister (Bayım)
33 – Kaderini Kendin Yaz
34 – Memorist
35 – Oh My Baby

Oh My Baby Tüm Bölümler

36 – The Crowned Clown

The Crowned Clown Tüm Bölümler

37 – The Kingmaker

YouTube’dan Türkçe Altyazılı İzleyebileceğiniz Kore Dizileri” te bir düşünce

%d blogcu bunu beğendi: