or Sensiz Olmaz Tekrarı Ne Zaman Bitecek? Yerine Hangi Dizi Başlayacak? Sensiz Olmaz Tekrarı Ne Zaman Bitecek? Yerine Hangi Dizi Başlayacak? Sample document Sensiz Olmaz Tekrarı Ne Zaman Bitecek? Yerine Hangi Dizi Başlayacak? Sensiz Olmaz Tekrarı Ne Zaman Bitecek? Yerine Hangi Dizi Başlayacak? Sample document
  • 26 Ekim 2021 11:56

SENSİZ OLMAZ TEKRARI NE ZAMAN BİTECEK

Hint Dizilerinin kanalı Kanal 7’de geçtiğimiz aylardan tekrar bölümleri yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisinin bitmesine az bir zaman kaldı. Bollywood’un ünlü Rangrasiya dizisinin Türkçe dublajlı dizisi Sensiz Olmaz’ın finaline az bir süre kaldı. Genç bir köylü kızı Parvati (Sanaya İrani) ile Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı Rudra (Ashish Sharma) nın arasında yaşanan fırtınalı aşkı konu alan dizi, geçtiğimiz yıl Kanal 7’de gösterilmesinden sonra büyük beğeni toplamıştı. Peki, Sensiz Olmaz Tekrarı Ne Zaman Bitecek? İzleyici tarafından gelen yoğun istek üzerine 17 Eylül 2017’de yeniden yayınlanmaya başlayan sevilen hint dizisi kısa bir süre sonra bitecek.

 

sensiz olmaz ne zaman bitecek

 

YERİNE YALANCI BAHAR YAYINLANACAK

Dünyaca ünlü Hint Dizilerinin kanalı olarak tanımlanan Kanal 7, alınan bilgilere göre kısa bir süre önce yayından kaldırdığı Yalancı Bahar dizisini yeniden yayınlama kararı aldı. Bilindiği üzere 19 Ağustos 2017 tarihinden itibaren hafta sonları tekrar bölümlerin yayınladığı Yalancı Bahar (Madhubala) dizisini reytinglerde beklenilen düzeyin çok altında kalması nedeniyle yayından kaldırmıştı. Dizinin yayınlandığı zaman gözönünde bulundurulduğunda milyonlar tarafından izlenen Yalancı Bahar‘ın tekrar bölümlerinin izlenmemesinin en büyük sebebinin yayın saati olduğu düşünüldü. Basında çıkan haberlere göre, kısa bir süre önce Kanal 7 bünyesinde alınan karar doğrultusunda Sensiz Olmaz dizisinin tekrar bölümlerinin bitmesinden sonra Yalancı Bahar dizisinin tekrarlarının hafta içi her gün yayınlanmak üzere değiştirilmesine karar verildiği öğrenildi. Takipçileri tarafından büyük beğeni toplayan dizinin bu karar sonrasında reytinglerde olumlu etki yaratacağı düşünülüyor.

 

Sensiz Olmaz Konusu ve Oyuncuları için tıklayınız…

 

Sensiz Olmaz Tüm Bölümleri İzlemek İçin Tıklayınız….

 

 

4 thoughts on “Sensiz Olmaz’ın Yerine Yayınlanacak Dizi Belli Oldu!”
  1. Gerçekten çok kaliteli bir siteniz var düzenli takip edeceğim bundan sonra teşekkürler.

    1. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Hint Dizileri ile ilgili sitemizi sizler için geliştirmeye devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın