or Kara Sevda Fragman da Nefesler Tutuluyor! - Film Dizi Haber Kara Sevda Fragman da Nefesler Tutuluyor! - Film Dizi Haber Sample document Kara Sevda Fragman da Nefesler Tutuluyor! - Film Dizi Haber Kara Sevda Fragman da Nefesler Tutuluyor! - Film Dizi Haber Sample document
  • 26 Ekim 2021 12:42

Kara Sevda Fragman da Nefesler Tutuluyor!

kara-sevda-fragman

Star TV ekranlarının sevilen dizisi kara Sevda 46. Bölüm fragmanı kısa bir süre önce yayımlandı. Geçtiğimiz sezon izleyici ile buluşan dizi, izleyici tarafından çok beğenilmiş ve 2. Sezonda da devam etmişti. Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği Kara Sevda’nın baş rollerinde Fatih Harbiye dizisinde yıldızı paralayan Neslihan Atagül ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde Bali Beyi, Burak Özçivit rol alıyor. Dizi de Nihan’ın kocası rolünde ise başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu yer alıyor. Nihan ve Kemal’in zorluklar dolu aşkını konu alan Kara Sevda fragman da Kemal, Nihan’ı donmak üzere iken buluyor. Fakat Nihan baygın durumda. Kemal onun uyumaması için çaba sarf etse de bunda başarılı olamıyor.  Heyecanın doruğa çıkacağı 46. Bölümde Kemal’in Nihan’ı kurtarıp kurtaramayacağı merak konusu oldu.

kara-sevda-46

KARA SEVDA FRAGMANI’NDA NiHAN BUZHANE DE!

Her bölümde nefeslerin tutulduğu dizinin son bölümünde Emir’in babasını bir depoya götüren Kemal, Nihan’ın telefonu üzerine onu orada bırakıp Nihan’ı kurtarmaya koşar. Emir ve babasının yaptığı plan sonucunda Kemal’in başı bu sefer iyice derttedir ve polis peşindedir. Kemal’in tek derdi buzhanede kapalı kalan Nihan’a bir an önce ulaşmaktır. Nihan’ın  konum attığı yere gelir. Nihan’ın gücü kalmamıştır. Nihan’ın bulunduğu deponun kapısı kilitlidir. Kemal kilidi kırmaya çalışırken, Reşat Kemal’in başına silah tutar. Nihan’ın ise dayanacak gücü kalmamıştır. Kendini uykunun kollarına bırakır.

“NİHAN GÖZLERİNİ AÇ!”

Reşat’ın başına dayadığı silahtan bir hamle ile kurutulan Kemal, var gücü ile kapının kilidini zorlar ve kırar. Kapıyı açtığında korkunç gerçekle karşı karşı karşıya kalan Kemal, Nihan’ın baygın olduğunu görür. Yaşadığı şoku kısa sürede atlatır ve Nihan’ı dışarı çıkarır, “Nihan Gözlerini Aç” yalvarışları boş depoda yankılanır. Kemal ne yaptı ise Nihan’ın gözlerini açmasını sağlayamaz. ,

ASU İNTİHAR EDİYOR

Kara Sevda’nın  son bölümünde bir intihar mektubu yazan Asu alınan spoliera göre intihar ediyor. Asu’nun intiharı Kozcuoğlu cephesinden öğrenilecek. Kızının İntihar haberini duyan Galip Kozcuoğlu hastanede terör estirecek. Kızımı kurtarın feryatları Asu gerçeğini ortaya çıkarabilir. Nihan elbette kurtuluyor. Gözlerini ilk açtığında Kemal’i çok sevdiğini ve Deniz bebeği söyleyeceği iddia ediliyor.

Asu’nun Gerçeği Ortaya mı Çıkıyor?

Bunun sebebine gelince ise, Nihan buzhanede olduğu zaman süresince, hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçiyor. Bu sürede Deniz bebeği ve Kemal’i düşünüyor. Bu bölümde hem bebek hem de Asu gerçeğinin oraya çıkması kuvvetle muhtemel bir olasılık. Tabi yine senaristler ters köşe yapıp konunun akışını başka bir yöne çevirmezlerse.

KARA SEVDA 46. BÖLÜM FRAGMANI


KARA SEVDA 45. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın