or Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncular Kimler? Merak Ediliyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncular Kimler? Merak Ediliyor Sample document Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncular Kimler? Merak Ediliyor Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncular Kimler? Merak Ediliyor Sample document
  • 26 Ekim 2021 12:35

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ OYUNCULARI

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. 2015 yılında Fark Film tarafından izleyici ile buluşturulan dizi aksiyon içerikli konusu ile ilgi çekiyor. Baş rollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın diğer oyuncu kadrosunda; usta oyuncular Turgay Tanülkü ve Tarık Ünlüğolu ile Yunus Emre Yıldırımer, Görkem Sevindik ve Ozan Akbaba, Kenan Çoban, Tuna Orhan paylaşıyorlar. Sevilen dizinin yapımcılığını Kurtlar Vadisi dizisinin de yapımcılığını yapan Raci Şaşmaz yapıyor. Çocuk denecek yaşta girmiş olduğu yeraltı dünyasının tam tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatıldığı dizi de hikaye gereği bir çok oyuncu diziye dahil olup, diziden ayrılıyor. Sezon başında dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Sanem Çelik, Arzu Gazme Kılınç, Bilgehan Birincioğlu, Hüseyin Soysalan gibi usta oyuncular da Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncuları kadrosuna katılıyor.

USTURA YAVUZ’U “PUSAT” CANLANDIRACAK

EDHO yeni bölümde Meryem’in (Deniz Çakır) mapustan çıkmış kardeşi “Ustura Yavuz” karakterine hayat verecek olan Sevindik, daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat karakterini canlandırmıştı. Sevindik için Raci Şaşmaz’ın bir kuralını daha yıktığı edinilen bilgiler arasında. Zira Şaşmaz’ın daha önce yapmış olduğu açıklamada Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan oyuncuların EDHO oyuncu kadrosuna dahil olmayacağını ifade ettiği belirtiliyor. Görkem Sevindik için Raci Şaşmaz’ın “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz”da rol alamayacağını açıklamasına rağmen çok beğendiği Görkem Sevindik için sözünü yediği ifade ediliyor.

HIZIR’IN OĞLU “HIZIR ALİ ÇAKIRBEYLİ”Yİ YALÇIN HAFIZOĞLU OYNAYACAK

hızır ali edho - yalçın hafızoğlu

Entrikaları ve sırları ile hemen her bölüm heyecanın hız kesmediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Ceylan’ın beklenmedik bir anda Hızır’a oğlunun olduğunu söylemesi dizinin akışını değiştirecek. Dizide Hızır Ali Çakırbeyli karakterini daha önce bir çok dizide rol almış Yalçın Hafızoğlu canlandıracak. Peki, Yalçın Hafızoğlu kimdir?

Yalçın Hafızoğlu; 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezunu olan Hafızoğlu, çok iyi bateri çalmaktadır. Bateri eğitimlerinin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan Yalçın Hafızoğlu son olarak Kiralık Aşk dizisinde Selim karakterini canlandırmıştı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2017 – YENİ SEZONA 5 OYUNCU DAHİL OLDU

kimsesiz yaşar edho - olgun şimşek

20017/2018 yeni sezon çekimleri Karadeniz’de başlayan sevilen dizinin oyuncu kadrosuna 5 yeni oyuncu katıldı. Zeyno karakterinin ölmesiyle diziden ayrılan Ece Hakim’den sonra Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Haydar Şişman, İrem Sultan Cengiz ve Birol Ünel diziye dahil oldu.

NATOCU EKREM – MESUT AKUSTA

natocu ekrem edho

 

EDHO’nun yeni sezonun başlamasıyla izleyici ilk önce Haydar Şişman’ın canlandırdığı Karadenizli Hurşit’le tanıştı. Birol Ünel’in canlandırdığı Teoman, Kimsesiz Yaşar Olgun Şimşek’inde canlandırdığı karakterden çok söz ettireceği düşünülüyor. Sevilen dizinin adından söz ettireceği düşünülen bir diğer karakteri de Mesut Akusta’nın canlandırdığı Natocu Ekrem karakteri.

EHDO YENİ KARAKTERLER – 2016 – 2. SEZON

Bilgehan Birincioğlu (Enver)

Hızır Reis’in yeni düşmanı olan Enver, Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Taha karakteri ile rol almıştı. Enver acımasız bir mafyadır ve Hızır’ın başkanlığında ki masadan da haraç istemektedir ve durdurulması çok zor bir psikopattır. Her an herkese zarar verecek, namusu, ahlakı olmayan bir adamdır. Eğer masa Enver’e haraç vermezse masadakilere ve ailelerine zarar vermek ile tehdit eder. Ve ilk olarak Hızır Reis’in ailesinden başlar.

MERYEM UZERLİ EDHO DA

meryem uzerli edho

Diziye Ünal’ın Özlem’in arkadaşı olarak diziye dahil olacağı belirtilen Meryem Uzerli, Gecenin Kraliçesi dizisinden sonra EDHO’da yer alacağını açıkladıktan sonra, senaryoda başrol bile değil Suzan karakteri diyerek ayrıldığını açıklamıştı. Son gelen haberlere göre, Uzerli’nin ikna edildiği, ve kadroya yeni sezonun ortalarında dahil olacağı belirtildi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncuları kadrosuna Turgay Kantürk – Avni Fıstıkoğlu karakteriyle Katıldı

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-avni-turgay-kanturk

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır,Tarık Ünlüoğlu, Sanem Çelik ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine daha önce Kuzey Güney, Tatar Ramazan ve son olarakta Kalbim Yangın Yeri dizisinde rol alan Turgay Kantürk de katıldı. Kantürk, Edho da masanın yeni üyelerinden ünlü işadamı Avni Fıstıkoğlu karakterini canlandırıyor.

CAN GÜRZAP – RÜSTEM

can gürzap edho - rüstem

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devama ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde dizisinin kadrosuna usta oyuncu Can Gürzap katıldı. Gürzap dizide ticaret masasının kurucularından Rüstem Bey karakterini canlandıracak.

ZARA – GÖNÜL

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz zara

Ünlü Türkücü Zara’da Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosuna katıldı. Zara dizide Tipi’nin eski aşkı Gönül karakterini canlandıracak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25 Nisan 2017 Salı akşamı yayınlanan 66. bölümünde Tipi aşkını buldu. Tipi’nin sevgilisi olarak karşımıza çıkan Gönül, ünlü türkücü Zara oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZONDA YENİ GİREN OYUNCULAR İÇİN TIKLAYIN…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Dizide konu 1. ve 2. Sezon olarak farklılık göstermektedir. 1. Sezonda; Hızır Çakırbeyli genç yaşından itibaren yeraltı dünyasının içindedir. Yeraltı dünyasının içinde büyüyen Hızır yaşadığı dünyanın ne demek olduğunu da iyi bilmektedir. Alemde adı Hızır Reis diye geçer. Genç yaşta kaybettiği abisinin yerine bir mafya masasına oturmuştur.Fakat Hızır Reis’in bilmediği bir şey vardır o da abisini öldüren adam masanın lideri Ünal Kaplan’dır. Masa kaçak yoldan silah üretip sattığından dolayı devlet Ünal Kaplan ile anlaşma yapmak istese de hiç bir sonuç alamaz. Devlet bu sefer Hızır Çakırbeyli ile bir anlaşma yapmak ister ve Ünal Kaplan’ın yerine onu oturtmak ister.

Dizinin 2. sezonu ise masanın yeni lideri Hızır Çakırbeyli olmuştur. Ve yeni sezon derin devlet ve mafya arasındaki çekişme konu edilmektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCULARI

Oktay Kaynarca – Hızır Çakırbeyli (Hızır Reis)

Deniz Çakır – Meryem Çakırbeyli

Tarık Ünlüoğlu – Ünal Kaplan

Yunus Emre Yıldırımer – Alparslan

Ozan Akbaba – İlyas Çakırbeyli

Sabina Toziya – Hayriye Çakırbeyli

Tuna Orhan – Servet

Kenan Çoban – Fahri

Kazım Sinan Demirer – Civciv (Yunus)

Hakan Karsak – Enişte (Temel Kalkandere)

Yüksel Arıcı – Vehbi Akyıldız (Tetikçi)

Erdal Küçükkömürcü – Davut

Emre Törün – İstihbaratçı Nevzat

Hakan Karahan – Özer Çetiner

Savaş Özdemir – Tipi

Erkan Bektaş – Ateş

Ahmet Özaslan – Yılmaz

Turgay Tanülkü – Şahin Ağa

Arif Pişkin – Özkan

Atila Şendil – Fikret Avcı

Sedat Kalkavan – Vıcık İlker

Kemal Başar – Ender

Okan Turan – Reha

Hüseyin Sosyal – Salih Gülmez

Hakan Örge – Ezber (Seçkin)

Sanem Çelik – Ceylan

Bilgehan Birincioğlu – Enver Gülmez

Yalçın Hafızoğlu – Hızır Ali Çakırbeyli

Görkem Sevindik – Ustura Yavuz

Fırat Altınmeşe – Faysal – Ustura Yavuz’un Sağ Kolu

Turgay Kantürk – İşadamı Avni Fıstıkoğlu

Can Gürzap – Rüstem Bey

Zara – Gönül

Bir Cevap Yazın