or 'Dünya Güzellerim' Programı Hindistan'dan Başlıyor! - Film Dizi Haber 'Dünya Güzellerim' Programı Hindistan'dan Başlıyor! - Film Dizi Haber Sample document 'Dünya Güzellerim' Programı Hindistan'dan Başlıyor! - Film Dizi Haber 'Dünya Güzellerim' Programı Hindistan'dan Başlıyor! - Film Dizi Haber Sample document
  • 26 Ekim 2021 12:30

‘Dünya Güzellerim’ Programı Hindistan’dan Başlıyor!

DÜNYA GÜZELLERİM PROGRAMI SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Dünya Güzellerim isimli gezi show içerikli eğlene programı ilk bölümüyle Hindistan’dan başlıyor.

dünya-güzelleri-yarışma-programı

DÜNYA GÜZELLERİM SHOW PROGRAMININ KONUSU

Konusu, 4 ünlü bambaşka ülkelerin gelenek ve kültürlerine göre yaşayacaklar bu dört ünlü; Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy. Bir araya gelen bu dört ünlü kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler, kimi zamanda çok eğlenecekler.

dünya-güzellerim-hindistan-mumbai

ÖNCE HİNDİSTAN SONRA NEPAL

Programa önce Hindistan’dan başlayacak ünlüler, daha sonra Nepal, ardındanda Vietnama gidecekler.

İLK BÖLÜMÜ HAZİRAN’DA

Haziran ayında muhteşem bir show ile evinize misafir olacak olan Dünya Güzellerim programının yapımcılığını Bloom Medya üstlenirken, yönetmenliğini ise Mustafa Kotan yapıyor.

dunya-guzellerim-bülent-ersoy

DÜNYA GÜZELLERİ HİNDİSTAN’DA OTOBÜS’E  BİNDİLER

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un, gezi programı yapmak için gittikleri Hindistan’da hurda bir otobüste çekilen görüntüleri yayınlandı. Bindikleri otobüste tavuk ve keçiyle birlikte yolculuk yapan dörtlünün bit paniği yaşadığı anlar eğlenceli görüntülere sahne oldu.

dünya-güzellerim-konusu

Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında başlayan programın yayınlanan ilk görüntülerinde ekip, Hindistan’ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında görüntülendi.

Bir Cevap Yazın