or 2021'de Kanal 7'de Başlaması Beklenen Yeni Hint Dizileri Güncel Listesi 2021'de Kanal 7'de Başlaması Beklenen Yeni Hint Dizileri Güncel Listesi 2021'de Kanal 7'de Başlaması Beklenen Yeni Hint Dizileri Güncel Listesi

 • 22 Ocak 2021 08:29
Kanal-7'de-Başlaması-Beklenen-Yeni-Hint-Dizileri

2021’de Kanal 7’de Başlaması Beklenen Yeni Hint Dizileri

Hindistan’ın en çok izlenen Hint Dizilerini Türk Televizyon ekranlarında Türk seyircisiyle buluşturan Kanal 7’nin 2021 Yeni sezonunda da en popüler Hint Dizilerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Bir Garip Aşk, Tatlı Bela gibi daha önce yayınlanmış dizileri yeniden yayınlamaya başlayan kanalın yeni sezonda da sevilen dizileri yayınlaması bekleniyor. İşte 2021’de Kanal 7’de başlaması beklenen yeni Hint Dizileri listesi.

Kanal 7’de Yeni Sezonda Başlayacak Hint Dizileri

İlk olarak 2015 yılında dünyaca ünlü dizi Bir Garip Aşk (Ipkknd) isimli Hint Dizisi ile seyircinin dikkatini çeken Kanal 7, dizinin çok sevilmesiyle; Yalancı Bahar (Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon), Benimsin (Beintehaa), Sensiz Olmaz (Rangrasia), Deli Divane, Kördüğüm (Uttaran), İki Yabancı Ah Kalbim (Kumkum Bhagya), İkimizin Yerine (Balika Vahdu), Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein), Tatlı Bela, Bıçak Sırtı, Aşk Bir Rüya, Masum ve Güz Masalı adlı Hint Dizilerini ardı sıra yayınlamaya devam etti.

Kanal 7 2021 Hint Dizileri Güncel Listesini Hazırladık!

İlgiyle izlenen Hint Dizilerini yayınlanmaya devam eden Kanal 7’nin 2021 yeni sezonda da yayınlaması beklenen dizileri listeledik. İşte, 2021 sezonunda Kanal 7’de yayınlanması beklenen Hint Dizileri;

GEET HUİ SABSE / YARALI KALBİM

Geçtiğimiz aylarda Kanal 7’nin Hint dizileri izleme sitesi İzle 7’de yayınladığı habere göre, geçtiğimiz sezon başlayan dizilerinin yeni bölümleri devam ederken, 2021 yeni sezonda Yaralı Kalbim Türkçe Dublajlı adıyla yeni bir Hint Dizisi daha seyirciyle buluşacak. Yaralı Kalbim dizisinin orijinal ismi; Geet Hui Sabse Parayi. Geet’in ilk gösterimi Hindistan Star One televizyon kanalında 5 Nisan 2010 tarihinde yayınlandı. Yapımcılığını ise, Iss Pyar Ko Kye Naam Doon (Bir Garip Aşk) dizisinin de yapımcısı olan Gul Khan yaptı.

geet-hui-sabse-parayi-kanal-7-de-yeni-başlayacak-hint-dizisi

Kanal 7’nin 2021 Yeni Sezon İle İlgili Yayınladığı Haber

Hint dizilerinin tüm renkleri Kanal 7’de…

Büyük ilgiyle izlenen Hint dizileri Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı Güz Masalı’ ve iyilerin her zaman kazanacağına dair inancı arttıran ‘Masum’ yepyeni bölümleriyle ekranları şenlendirecek. Yaralı Kalbim (Geet Hui Sabse Parayi) yeni sezonda Kanal 7’de olacak!

İzle 7

Geet Hui Sabse Parayi Konusu Nedir?

Tüm zorluklara karşın aşkın gücünü anlatan dizi, Hoshiyarpur’da geçiyor. 18 yaşında masum bir genç kız olan Geet, ailesinin ısrarları üzerine hiç istemese de Dev’le evlenmek zorunda kalır. Ancak Dev evlidir ve Geet’in ailesi bunu bilmemektedir. Üstüne üslük bir de borç batağında olan Dev, Geet’le para için evlenmiştir. Dev, evliliklerinin ertesi günü de Geet’i havaalanında terk eder. Köyüne dönen Geet, hamile olduğunu ve Dev’in acı gerçeğini öğrenir. Ailesi ondan çocuğu aldırmasını ister ancak Geet bunu reddeder. Onu öldürmeye çalışır ancak Maan onu kurtarır.

geet-hui-sabse-parayi-ne-zaman-başlayacak

Geet ve Maan Birbirlerine Aşık Olur

Bu olay üzerine ailesini reddeden Geet, Delhi’ye taşınır. Ve bir iş bulur. Geet’in bulduğu sekreterlik işi Mann’ın yanındadır. Mann’ın Dev’in kardeşi olduğundan habersiz Geet ile Dev’le olan evliliğnden habersiz olan Mann birbirlerine aşık olurlar. Dev ve eşi Nayantara’nın geri dönerek Mann’la yaşamaya başlaması olayları iyice karışık bir hale getirir.

GEET Hui Sabse Parayi Hint Dizisi Konusu ve Oyuncuları ile ilgili detaylı bilgi için linki tıklayınız.

Geet Hui Sabse Oyuncuları Kimler?

En çok izlenen Hint Dizilerinden birisi olarak kabul edilen Geet Hui Sabse Parayi, oldukça sürükleyici ve heyecan dolu tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Başrollerinde; Yalancı Bahar dizisinden Mahdubala olarak tanıdığımız Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khuranae), Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana) ve Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana) rol alıyor.

Geet Hui Sabse Parayi Ne Zaman Başlayacak?

Yeni Hint Dizisi Geet Sabse Parayi’nin (Yaralı Kalbim) başlama tarihi ile ilgili Kanal 7 tarafından açıklanmış bir bilgi henüz bulunmuyor. Gelişmeleri Film Dizi Haber sitemiz ve yazımızdan takip edebilirsiniz.

GEET Hui Sabse Parayi Kaç Bölüm?

Bir sezon olarak çekilen Geet Hui Sabse Parayi Dizisi 25 dakikalık 470 bölümden oluşuyor.

Geet Hui Sabse Parayi Hangi Diziden Sonra Başlayacak?

Yaralı Kalbim Türkçe dublajlı olarak Kanal 7’de yayınlanacak Geet Hui Sabse Parayi dizinin hangi dizinin final yapmasından sonra yayınlacağı henüz açıklanmadı. Dizinin yayın yayın tarihi ile ilgili bir tahmin yapmak gerekirse, şu an yayınlanmaya devam eden Masum dizisinin final yapmasından sonra olacağı düşünülüyor.

Geet Tanıtım Fragmanı

Kanal 7’de 2021 Yeni Sezonunda Başlaması Muhtemel Hint Dizileri

HUMSAFARS /

Kanal 7’nin 2020 – 2021 sezonunda ekrana getirmesi beklenen yeni Hint Dizilerinden birisi de 2014 – 2015 yapımı Humsafars dizisinin olacağı tahmin ediliyor. Yapımcılığını Bir Garip Aşk (Iss Pyar Ko Kye Naam Doon) dizisinin yapımcısı Gul Khan’ın yaptığı dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Humsafars Hint dizisi, yayınlandığı dönemde çok sevilen Hint Dizilerinden birisi olmuştur.

humsafars-kanal-7-de-başlayacak-hint-dizileri

Humsafars Oyuncu Kadrosu

 • Harshad Chopda; Sahir Azim Chaudhary
 • Shivya Pathania; Arzoo Khan rolünde
 • Vibha Chibber; Alvira Chaudhary rolünd
 • Jenice Sobti / Neha Janpandit; Zeenat Mahajan rolünde
 • Zaki Chaudhary; rolünde Sehban Azim gibi oyuncular yer alıyor.

Humsafars Hint Dizisi Konusu

Yayınlandığı ülkelerde beğeniyle izlenen Humsafar dizisinin konusu; doğru ilişkilere değer veren Arzoo ile Arzoo’ya olan tutkulu aşkı nedeniyle komada olan karısı arasında kalan Sahir’in aşk hikâyesini anlatır. Arzoo (Shivya Pathania) Lucknow’da annesi ve iki kız kardeşi Zara ve Myra ile birlikte yaşayan çalışkan ve erdemli bir genç kızdır. Tek hayali bir gün başarılı bir modacı olmaktır. Ailesine ait fabrikanın yanmasıyla Mumbai’ye gitmeye karar veren Arzoo, Prestijli bir Modaevi olan Saiyaara’da iş bulur.

kanal-7-de-başlaması-beklenen-humsafars-hint-dizisi-konusu

Humsafars’ın Hikayesinde Tam Bir Aşk Üçgeni Yaşanır

Arzıı yanlışlıkla devam eden bir defileyi bozar. Bu defilenin CEO’su ve patronu olduğunu öğrendiği Sahir (Harshad Chopda) adında bir adamla karşılaşır. Gelişen olaylar sonrasında Azroo, Sahir’in annesi Alvira, kardeşleri Zaki ve Siraj’la yaşadığı Chaudhary evine taşınır. Sahir, zamanla Azroo’ya karşı hisler beslese de unutmaması gerekn bir gerçek vardır. Oda yedi yıl önce geçirdiği bir trafik kazası sonrası komada olan karısı Zeenat’tır.

Azroo’da Sahir’e karşı hisler beklerken, Zaki’de Azroo’ya aşık olmuştur. Bu da hikayede tam bir aşk üçgeni yaşanmasına neden olur. En iyi Hint Dizilerinden birisi olarak gösterilen Humsafar şayet yayınlanırsa geniş bir hayran kitlesine sahip olacağı düşünülüyor.

Humsafars Tanıtım Fragmanı

DAHLEEZ /

Kanal 7 2021 Sezonunda yayınlanmasını beklediğimizbir diğer Hİnt Dizisi de Dahleez dizisi. Başrolünde Benimsin (Beintehaa) dizisinden tanıdığımız Harshard Arora (Zeyn Abdullah)yer alıyor. 2016 yapımı bir Hint Hukuk Drama dizisi oaln Dahleez, Hindistan bürokrasisine odaklanıyor. Dahleez di

isinide ana karakterleri; Harshad Arora (IAS Görevlisi) ve Tridha Choudhury (Avukat Swadheenta Ramakrishnan)canlandırıyor.

2021-de-kanal-7-de-başlayacak-yeni-hint-dizileri-dahleez

Dahleez Oyuncu Kadrosu

 • Meghna Malik; Avukat Suhasini Sinha, Adarsh’ın annesi olarak,
 • Amit Behl; IAS Manohar Sinha olarak, Adarsh’ın babası,
 • Mohit Chauhan Haider Jilani; Üniversite profesörü, Swadheenta’nın amcası olarak,
 • Natasha Rastogi; Swadheenta’nın teyzesi Zubeida Jilani olarak,
 • Meer Ali;, IAS Jaidev Sinha, Adarsh’ın ağabeyi rolünde yer alıyor.

Dahleez Tanıtım Fragmanı

ISHQ KA RANG SAFED (AŞKIN RENGİ BEYAZ)

Kanal 7’de bu sezon yayınlanmasını beklediğimiz etkileyici hikayesi olan bir diğer Hint Dizisi de Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz). Oldukça güzel bir senaryoya sahip olan dizi, aynı zamanda en iyi romantik dizilerden birisi. İmkansız bir aşkın hikayesini konu alan Ishq Ka Rang Safed dizisi 2015 – 2016 yıllarında Hindistan Colors TV’de gösterilmiştir. Dizinin ana karakterinde; Mishal Raheja (Viplav Tripathi), Eisha Singh (Dhaani) rol alıyor.

ishq-ka-rang-safed-kanal-7-de-2021-de-başlayacak-hint-dizisi

Ishq Ka Rang Safed Hint Dizisi Oyuncuları

 • İdya Sinha (Sushma),
 • Arun Bakshi (Mahant Dashrath Tripathi),
 • Vividha Kirti (Raj Lakshmi),

Ishq Ka Rang Safed Hint Dizisi Konusu

Yeni sezonda Kanal 7’de yayınlanması beklenen Ishq Ka Rang Safed dizisi, genç bir dul kadın olan Dhaani ileona aşık olan ve onunla evlenmek için Ortodoks görüşlere karşı çıkan zengin bir o kadar da çocuksu olan Viplav’ın hikayesini konu alır. Viplav Tripathi, Hukuk mezunudur. Kariyerini daha ileriye götürmek için Amerika’ya gitmeyi planlamaktadır. Bir gün kutsal Banaras kentinde Ganj nehri kıyısında genç bir dul olan Dhaani ile tanışır. Kötü bir başlangıç olan bu tanışma bir intikam duygusunu da beraberinde getirir.

Ishq Ka Rang Safed Fragman

EK BOOND ISHQ

PHİR BHİ NA MAANE

Dilara

Yerli yabancı dizi ve filmleri hem izlemeyi hem de sahip olduğu bilgileri paylaşmak için büyük heves duyan alalede bir kişilik.

One thought on “Kanal 7’de 2021’de Yeni Hint Dizileri Başlıyor!”

Bir Cevap Yazın