or 2020-21 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Kanal D, TRT1, Star, Show, Fox 2020-21 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Kanal D, TRT1, Star, Show, Fox Sample document

 • 25 Eylül 2020 01:31
2020-21-Yeni-Sezonda-Başlayacak-Diziler-

2020 – 21 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler ve Kanalları

Henüz yaz sezonuna girdiğimiz bu dönemlerde yeni yaz dizileri haberleri ile birlikte 2020 – 21 Yeni Sezonda Başlayacak diziler ile ilgili haberler gelmeye başladı bile. Geçtiğimiz kış sezonunda Covid 19 tedbirleri kapsamında erken sezon finali yapan diziler 2021 Kış sezonunda yeni bölümleriyle ekranlarda yerlerini alırken bu dizilere iddialı yeni diziler de eklenecek. Peki, Hangi kanalda hangi diziler başlayacak? İşte zaman zaman güncellenecek haliyle 2021 Kış Sezonu Başlayacak Dizilerin Güncel Listesi.

2021 Kış Sezonunda Başlayacak Yeni Diziler ve TV Kanalları

Türk Televizyonlarında uzun yıllardan beri iki yayın dönemi hüküm sürmektedir. Bunlardan birisi okulların açıldığı kış mevsimine girdiğimiz, televiyon başında uzun saatler zaman geçirdiğimiz kış sezonudur. Bu sezonda TV kanalları adeta birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Ellerindeki en iyi projeleri bu sezon için hazırlarlar. Bir önceki sezon yayınlanan final yapmayan dizilerin yeni sezonu da kış sezonunda yayınlanmaya başlar.

En Geniş ve Güncel Bilgileri Hazırladık

Bu nedenle Kış sezonu yayınlanacak dizilerin haberleri büyük bir ilgiyle takip edilir. Film Dizi Haber olarak izleyicilerin bu ilgisini gözeterek, 2021 kış sezonunda yayınlanacak dizilerin en geniş ve güncel bilgilerini yazımızda hazırladık. İşte, 2021 Kış Sezonunda Hangi Kanalda Hangi Dizi Yayınlanacak?

Hangi Kanalda Yayınlanacağı Henüz Belli Olmayan Yeni Diziler

ŞAHMERAN

şahmaren-oyuncu-kadrosu

Yapımcılığını 1441 Productions’tan İrfan Şahin’in yapacağı 2021’in yeni dizisi Şahmeran’ın baş rolünde Deniz Çakır rol alacak. Henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olmayan Şahmeran dizisi için çalışmalar hızla devam ediyor. Oyuncu kadrosu şekillenmeye başlayan dizinin bu yıl sonuna doğru ekranlarda olması bekleniyor.

Şahmeran Dizinin Konusu Ne?

Cast çalışmaları halen devam eden Şahmeran dizisinin hikayesi ile ilgili gelişmeler oldukça yazımızda olacak.

Şahmeran Dizisi Oyuncu Kadrosu Netleşmeye Başladı

Senaryosunu Erkan Birgören’in yazdığı, yönetmenliği için Hilal Saral ile görüşülen Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosu için; ünlü oyuncular Demet Akbağ, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim ile anlaşıldığı edinilen bilgiler arasında.

SON YAZ

son-yaz-dizisi-oyuncuları

Yapımcılığını Q3 Medya’nın üstleneceği, yönetmenliğini Burak Arlıer’in yapacağı, senaryosunu; Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Göreç’in yazacağı Son Yaz dizisinin baş rolünde en son Zemheri dizisinde oynayan Alperen Duymaz ile Hafsanur Sancaktutan yer alacak. Hazırlıkları devam eden Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosuna kısa bir süre önce Leyla ve Mecnun dizisinden tanıdığımız Mecnun karakterine hayat veren Ali Atay katıldı.

Son Yaz Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Gelişmeler güncellenecek.

Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Henüz kanalı belli olmayan Son Yaz dizisinin oyuncu kadrosunda; Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ali Atay, Ahu Türkpençe ve Emre Karayel yer alacak.

2021 Sezonunda ATV’de Başlayacak Yeni Diziler

Atv 2020 2021 yeni sezonuna zaten geçen sezondan hazır giriyor; zira kanal zaten geçen sezondan sadece Gel Dese Aşk dizisi için final kararı vermiş bunun yerine ise Maria İle Mustafa, Maraşlı ve Akıncı gibi dizileri sipariş etmişti. İşte Atv’nin 2020 2021 yeni sezon dizileri ve yayın akışı.

AKINCI

akıncı-dizisi-oyuncuları

Yapımcılığını NTV Medya’nın üstlendiği yönetmenliğini Veli Çelilk’in yaptığı ATV’nin yeni dizi Akıncı için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Başrolünde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin yer alacağı Akıncı dizisi, yakışıklı ve cesur bir gencin başından geçen olayları konu alıyor.

Akıncı Dizisinin Konusu Ne?

Fatih (Şükrü Özyıldız) adlı gencin başından geçen heyecanlı olayları temel alacak olan Akıncı’da 30’lu yaşlarda yakışıklı birisi olan Fatih, bu yaşına kadar aşka hiç inanmasa da bir gün ona aşkı inandıracak bir kızla tanışır. Tanıştığı bu kız zamanla onun düşüncelerini ve aşka bakış açısını değiştirir. İkili arasında heyecanlı, duygusal bol entrika dolu olaylar zinciri yaşanmaya başlar.

Akıncı Dizisinde Kimler Oynuyor?

 • Şükrü Özyıldız,
 • Büşra Develi,
 • Deren Talu,
 • Ayça Erturan,
 • Yıldıray Şahinler

Akıncı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Temmuz ayında çekimleri başlayan Akıncı dizisinin Eylül ayı içerisinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

MARAŞLI

maraşlı-dizisi-hangi-kanalda-ne-zaman-başlıyor

Yapımcılığını Tims&B Yapım, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ATV’nin 2021 sezonunda ekranlara getirmeyi planladığı Maraşlı dizisinin yakın zamanda sete çıkması bekleniyor.

Maraşlı Dizisinin Konusu Ne?

Bir polisin hikayesini anlatan Maraşlı dizisi, Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen ve yetişen bir polisin başındaki olaylara olan mücadelesini ekrana taşıyor. Maraşlı’nın (Burak Deniz) Firuze (Alina Boz) adlı bir kadına aşık olmasıyla asıl hikaye başlıyor.

Maraşlı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı hakkında birçok şey merak ediliyor. Bunlardan birisi de dizide hangi oyuncuların oynayacağı. Cast için pek çok oyuncu ile görüşen yapım ekibi en son Puhu TV’de yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinde baş rol oynayan Burak Deniz ve Alina Boz’da karar kılmış.

Maraşlı Ne Zaman Başlayacak?


Hazırlıkları devam eden Maraşlı dizisinin başlama tarihi ile ilgili henüz net bir tarih şu an yok

MARİA İLE MUSTAFA

Yapımcılığını NTC Medyanın üstlendiği yeni dönemde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Maria ve Mustafa dizisi sezonun en iddialı dizilerinden birisi olarak tanımlanıyor.

atv-dizileri-maria-ve-mustafa

Maria ve Mustafa Nerede Çekilecek?

Geçtiğimiz günlerde okuma provası yapılan dizinin çekimlerine Kapadokya Ürgüp’te başlanacak.

Maria ve Mustafa Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Faruk Teber’in yapacağı Maria ve Mustafa dizisinin baş rollerini Hilmicem İntepe ve Jessica May paylaşacak. Maria ve Mustafa dizisinin diğer oyuncu kadrosunda; Alpay Atalan, Ezgi Çelik, Hülya Gülşen, Tuğba Tutuğ, Haki Biçici, Derin Deniz, Özlem Ulukan, Hira Koyuncuoğlu, Görgülü ve Haldun Boysan yer alacak.

Maria ve Mustafa Hangi Gün Yayınlanacak?

Yeni Sezonda ATV yayın akışında herhangi bir değişiklik olmasa Maria ve Mustafa dizisi 2021 sezonunda Cumartesi akşamları ATV’de olacak.

Maria ve Mustafa Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine yakın bir zamanda başlanacak Maria ve Mustafa dizisi 6 Eylül 2020 ekranlarda olacak.

Maria ve Mustafa Tanıtım Fragmanı

2021 Sezonunda Fox TV’de Başlayacak Yeni Diziler

Fox TV geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda da birbirinden iddialı yeni dizilerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte 2021 yeni sezonda FOX TV’de başlayacak diziler.

KİMSESİZLER

KEFARET

Fox TV yeni sezonda yayınlanması planlan Kefaret dizsinin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Baş rollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaşacağı Kefaret dizisi ünlü sanatçı yazar Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı kitabından uyarlanacak.

kefaret-dizisi-oyuncuları

Kefaret Dizisi Konusu

Yapımcılığını 25 Filmin üstleneceği, yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yapacağı, senaryosunu Mahinur Ergün’ün kaleme alacağı yeni dizi Kefaret, Zeynep adlı özel okul öğretmeninin yaşadığı rüya gibi bir hayatın bir anda değişerek ödediği kefareti konu alacak.

Kefaret Dizisi Oyuncuları

Hazırlıkların son hız devam ettiği Kefaret dizisinde kimlerin oynayacağı da belli olmaya devam ediyor. Kefaret dizisi oyuncuları arasında Mert Fırat (Komiser Sinan), Nurgül Yeşilçay (Zeynep Öğretmen), Yurdaer Okur yer alacak.

Kanal D’de 2021 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler

Kanal D her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça iddialı dizilerle yeni sezon başlamaya hazılanıyor. Yaz aylarının ortalarına gelmeye başladığımız bu sıralar yeni dizi haberleri de ardı sıra gelmeye devam ediyor. İşte 2021 yeni sezonunda Kanal D’de başlayacak dizilerin listesi

DOCTOR FOSTER UYARLAMASI – SADAKATSİZ

Geçtiğimiz sezon uyarlama dizilerin büyük ilgi görmesinden sonra bu yılda birçok uyarlama dizinin hayatımıza gireceği tahmin ediliyor. Yapımcılığı Med Yapım tarafından üstlenilecek 5 bölümlük İngiliz dizisi Doctor Foster dizisi uyarlaması Kanal D ekranlarında gösterilecek.

doctor-foster-uyarlamasında-oynayacaklar

Kaan Urgancıoğlu Doctor Foster / Sadakatsiz Kadrosundan Ayrıldı!

Daha önce Cansu Dere ile birlikte Kanal D’nin yeni uyarlama dizisi Sadakatsiz dizisinde oynayacağı belirtilen Kaan Urgancıoğlu’nun dizinin kadrosundan ayrıldığı belirtildi.

doctor-foster-sadakatsiz-dizisi-oyuncuları

Cansu Dere’nin Partneri Caner Cindoruk Oldu!

Kaan Urgancıoğlu’nun dizinin kadrosundan ayrılmasından sonra Cansu Dere’nin yeni partneri Caner Cindoruk oldu.Cindoruk dizi de Dere’nin ihanetinden şüphelendiği eşini canlandıracak.

Doctor Foster Uyarlamasında Hangi Oyuncular Oynayacak?

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yapacağı Doktor Foster dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere olurken, Dere’ye partnerlik yapacak oyuncu da Caner Cindoruk oldu. İkili dışında Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosuna; Berrin Keklikler, Eren Vurdem, Tarık Emir Tekin ve Özge Özder dahil oldu.

sadakatsiz-dizisi-konusu-ne

Doctor Foster’ın Konusu Ne?

İşinde başarılı bir doktor, evinde huzurlu bir anne olan Gemma Foster’ın hayatı eşinin atkısında başka bir kadına ait saç teli bulmasıyla sonsuza dek değişir. Eşinin ihanet ettiğinden şüphelenen Gemma, bunun ispatı için eşini takip etmeye başlar.

Doctor Foster Uyarlaması Ne Zaman Başlayacak?

Henüz cast aşamasında olan dizinin Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

İYİ AİLE BABASI

iyi-aile-babası-dizisi-ne-zaman-başlayacak

Yapımcılığını Süreç Filmin üstleneceği 2021 yeni sezonda Kanal D ekranlarında seyirci karşına çıkması planlanan İyi Aile Babası Dizisinin baş rollerinde Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu oynayacak. Senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı, Hakan Aygül’ün yönettiği dizi de Çorumlu ve Bozoklu karı kocayı canlandıracaklar.

Aile Babası Dizisi Konusu

Dizinin konusuyla İlgili detaylı bir bilgi olmasa da oyuncuları göz önüne alındığında bir aile komedisi olacağı düşünülüyor.

İyi Aile Babası Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Süreç Filmin yaptığı Tayfun Güneyer’in senaryosunu yazdığı yeni dizi İyi Aile Babası dizisinin başlama tarihinin önümüzdeki aylarda olacağı tahmin ediliyor.

Star TV’de 2020 – 21 Kış Sezonunda Başlayacak Yeni Diziler

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

Star TV ekranlarında yeni sezonda başlayacak Romantik Komedi türünde bir dizi olan İyi Günde Kötü Günde dizisinin başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Yapımcılığı Q3 Medya tarafından yapılacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinin konusu ise, bir hayli ilgi çekici.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinde Kimler Oynuyor?

iyi-günde-kötü-günde-dizisi-oyuncuları

Yeni başlangıçlar ve baş döndüren aşklara tanık olacağımız dizide Sarp (Ozan Dolunay), Leyla (Elçin Sangu) ve Melisa’nın (Yasemin Allen) birbirlerine düğümlenen aşklarına tanıklık edeceğiz.

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Tanıtım

CALL MY AGENT / MENAJERİMİ ARA

Dünyada büyük ilgi gören komedi ve dram türündeki 2015 yapımı Fransız televizyon dizisi Call My Agent’ın Türk Televizyonlarına uyarlaması olacak olan Menejerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı.

star-tv-yeni-sezon-dizileri-call-me-agent-menejerimi-ara-oyuncuları

Call My Agent / Menajerimi Ara DizisindeHangi Oyuncular Oynayacak?

Heyecanla beklenen dizinin oyuncuları arasında; Barış Falay, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Fatih Artman, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Call My Agent Dizisinin Konusu Ne?

Call My Agent; kurucusunun ani ölümünden sonra prestijli bir yetenek ajansında yaşananları konu alıyor. Her bölümde ünlü oyuncular konuk olarak diziye katılıyor ve gerçek hayattaki kendilerini oynuyorlar. Dizinin Türkiye uyarlamasında da ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ilk konuk ünlü olarak diziye katılacak ve kendini oynayacak.

Call My Agent Konusu ve Detaylar için tıklayın.

2021 Star TV Yeni Dizileri İçin Tıklayın!

Menajerimi Ara Tanıtım Fragmanı

SENİ ÇOK BEKLEDİM

Star TV’nin yeni sezonda ekranlara getirmeyi planladığı aşk dizisi Seni Çok Bekleyeceğim dizisi oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor. Baş rolünde ünlü oyuncu Özcan Deniz’in rol alacağı dizinin kadın oyuncusu İrem Helvacıoğluoldu.

seni-çok-bekledim-dizisi-oyuncuları

Seni Çok Bekleyeceğim oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ederken, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, Aybüke Pusat, Ali İpin, İlhan Şen, Gökhan Mete konuşulan isimler arasında.

SOL YANIM

sol-yanım-dizisi-oyuncu-kadrosu

Yapımcılığını BKM Yapımın üstleneceği 2021 yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak yeni bir dizi de Sol Yanım dizisi olacak. Cansel Elçin ve Özge Yağız’ın paylaşacağı Sol Yanım dizisinin konusu halen netleşmiş değil.

Show TV’de 2020 -2021 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler

ALEVLERİN ARDINDAN

Yapımcılığını Ay Yapım’ın yapacağı yeni dizilerden birisi olan Alevlerin Ardından’ın oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ediyor. İtfaiyecilerin zorlu hayat hikayelerini anlatacak dizinin oyuncuları için, Demet Evgar, Bahar Şahin, Fatih Çetintaş, Berker Güven ve Hazar Ergüçlü”ye teklif götürüldüğü iddia ediliyor.

alevlerin-ardından-dizisi-oyuncuları

Alevlerin Ardından Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği yeni sezonda Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Alevlerin Ardından dizisinde kimlerin oynayacağı belli oldu. Buna göre, Dilan Çiçek Deniz’in partneri Zalim İstanbul dizisinde Nedim karakterini oynayan Berker Güven olurken, dizinin diğer oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel, Sema Keçik ve Hazar Ergüçlü yer alacak.

Alevlerin Ardından Dizisi Konusu

Detaylı bilgi daha sonra eklenecek.

ARIZA

Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Arıza dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Ünlü oyuncular Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın yeni dizisi olacak olan Arıza dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Temmuz 2020’de set çalışmalarının başlaması planlandığı dizinin senaryosunu Ozan Alpsungur kaleme alacak.

Arıza Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Covid 19 salgını nedeniyle setlerin ertelenmesinden sonra normalleşme sürecinin başlamasıyla dizi setleri de hareketlenmeye başladı. Oyuncu seçme çalışmalarının sürdüğü şu sıralar dizinin başlama tarihi 2021 yeni sezonuna yetiştirilmeye çalışılıyor.

arıza-dizisinin-konusu-ne

Arıza Dizisinin Konusu Ne?

Yeni sezonda SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinin konusu; mütevazı ve dürüst bir hayat süren Ali Rıza’la (Tolga Sarıtaş) babası karanlık dünyanın sözü geçen patronlarından birisi olan olan Halide’nin ( Ayça Ayşin Turan) kesişen ve o andan itibaren değişen hayatlarını anlatacak.

Arıza Dizisinin Çekimleri Nerede – Ne Zaman Yapılacak?

Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden birisi olan Arıza dizisinin çekimlerine yakın bir zamanda İstanbul’da başlanacak. Arıza Eylül 2020’den itibaren ekranlarda olacak.

2021-de-başlayacak-diziler-arıza-dizisi-oyuncuları

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Olacak?

Baş rollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın rol alacağı Arıza dizisinin oyuncu kadrosuna bomba transferler yapılamaya devam ediyor. Dizinin diğer oyuncuları arasında; Yeşim Salkım, Ahmet Mümtaz Taylan, Dilara Aksüyek, Ali Seçkiner Alıcı, Levent Can, Yağızcan Konyalı, Hakan Salınmış, Hazal Benli ve Cankat Aydos yer alıyor.

Arıza Dizisi Sete Çıkmak İçin Gün Sayıyor!

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle sete çıkmak için gün sayan Arıza dizisinin başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ilk kez bir araya geldiler.

Arıza Dizisi 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1’de 2020 – 2021 Kış Sezonunda Başlayacak Yeni Diziler

GÖNÜL DAĞI

‘Bozkırda bir Anadolu masalı, unutulmaz aşkların hikayesi Gönül Dağı’ Slaoganıyla TRT ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Gönül Dağı dizisinin çekimlerine başlandı. Seyredenlerin memleket özlemini giderecek Gönül Dağı dizisinin baş rollerine Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan rol alıyor.

Bgönül-dağı-dizisi-konusu

Gönül Dağı Dizisinin Konusu Ne?

Küçük dünyalardan büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesini anlatacak olan Gönül Dağı, Bozkır’da hayallerinin peşinde koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü konu alır.

Gönül Dağı, Mustafa Çiftçi’nin Öyküsünden Yola Çıkarak Hazırlanmış!

Gönül Dağı dizisi, yazdığı hikayelerde bozkırı ve bu coğrafya da yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan ‘Bozkırın Kalemi’ olarak tabir edilen Mustafa Çiftçi’mim gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılmış.

Gönül Dağı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Gönül dağı dizisi yakında TRT 1 ekranlarında olacak.

TÜRKAN HANIMIN KONAĞI

TRT’nin farklı konseptle ekranlara getirmeye hazırlandığı yeni dizisi Türkan Hanımın Konağı dizisi hafta içi her gün saat 9.30’da ekranlara gelecek. Yapısı itibariyle bir ilke atan dizi, aynı zamanda program olma özelliği taşıyor. Dizide yaşanan olaylar her hafta uzman görüşleriyle harmanlanırken bunun yanında özgün yemek tarifleri de izleyenlerin beğenisine sunuluyor.

türkan-hanımın-konağı-dizisi-konusu

Türkan Hanımın Konağı Dizisinin Konusu

TRT 1’in yeni dizisi Türkan Hanımın Konağında, Türk Kültürünün köklü aile yapısı izleyiciye aktarılırken, gelenek ve göreneklere göre yaşayan bir ailenin hikayesi anlatılacak.

türkan-hanımın-konağı-dizisi-oyuncuları

Türkan Hanımın Konağı Dizisi Oyuncuları

 • Ayşen İnci – Türkan Hanım
 • Arzu Yanardağ – Rabia
 • Mürşit Ağa Bağ – Ömer
 • Egemen Duman – Batuhan
 • Buket Dereoğlu – İdil
 • Okan Yiğit – Metehan
 • Almira Tuğgül Küçükoğlu – Zehra
 • Sevgi Temel- Berna
 • Hasan Dem irtaş- Cem
 • Günce Mutlu – Gökçe
 • Münibe Millet – Nurhayat
 • Kenan Ciniviz – Orhan

Türkan Hanımın Konağı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı yayınlanan Türkan Hanımın Konağı dizisi 14 Eylül Pazartesi‘den itibaren hafta içi her gün saat 9.30’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Türkan Hanımın Konağı Tanıtım Fragmanı

ÇÖP APARTMANI – MASUMLAR APARTMANI

TRT 1’in yeni sezonda ekranlara getirmeyi planladığı Çöp Apartmanı dizisinin oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor. Yapımcılığını OGM Pictures tarafından yapılacak, ünlü yazar Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından ekranlara uyarlanacak olan Çöp Apartmanı dizisi Deniz Madanoğlu kaleme alacak.

çöp-apartmanı-dizisi-oyuncuları

Masumlar Apartmanı / Çöp Apartmanı Oyuncu Kadrosu / Kimler Oynayacak?

Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın Yönettiği Çöp Apartmanı dizinin oyuncuları belli oldu. Birkan Sokullu, Ferah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi oyuncuların ana kadroda yer alacağı diziye geçtiğimiz günlerde Alper Saldıran, Mert Asutay ve Açelya Devrim Yılhan dahil oldu.

Masumlar Apartmanı / Çöp Apartmanı Dizisi Konusu

Çöp Apartmanı dizisinin türü ve konusu gizemini korumaya devam ediyor.

BARBAROS

TRT 1 için hazırlıkların başlanan bir diğer dönem dizisi de Barbaros olacak. ES Film tarafından hayata geçirilmesi planlanan Barbaros dizisinin başrol oyuncusu olarak en son Netflix’te Hakan Muhafız karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy düşünülüyor. Yine büyük bir bütçeyle yola çıkan dizi, tarihimizde büyük yeri olan Osmanlı İmparatorluğunun ilk kaptan paşası ve Kaptanı deryası olan Barbaros Hayrettin’in hayatını ve deniz zaferlerini anlatacak.

Barbaros Dizisinin Konusu ne?

barbaros-dizisi-konusu

Senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz’ın yazacağı Osmanlı Devleti tarihinin ünlü Türk denizcilerinden, kaptan-ı derya Babaros Hayrettin Paşa’nın zaferleri ve hayatını konu alacak olan Barbaros dizisinin yönetmenliğini daha önce Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlara imzalarını atan Taylan Biraderler yapacak.

Güncelleme: Taylan Biraderler dizinin yönetmenliğinden ayrıldı.

yeni-başlayacak-diziler-barbaros-oyuncuları-çağatay-ulusoy

Barbaros Dizisinde Kimler Oynayacak? / Oyuncu Kadrosu

Yeni yayın döneminde ekranlarda olacak olan Barbaros dizisinin hazırlıkları devam ederken dizinin oyuncu kadrosunda en son Hakan Muhafız dizisinde karşımıza çıkan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yer alacağı konuşuluyor. Edinen bilgilere göre Ulusoy, Osmanlı İmparatorluğunun ilk kaptan paşası ve Kaptan-ı Deryası olan Barbaros Hayrettin Paşa’nın ağabeyi Oruç Reis’e hayat verecek.

Güncelleme: Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy pandemi nedeniyle platonun hazırlanmasının gecikmesi nedeniyle diğer işlerinde aklama yaşanacağını belirterek Barbaros dizisinde oynayamayacağını belirtti.

barbaros-dizisi-oyuncuları

Engin Altan Düzyatan’ın Barbaros Dizisinde Olması Kesinleşti!

TRT 1’in tarihi dizisi Barbaros’da Çağatay Ulusoy’un diziden ayrılmasından sonra baş rolü oynayacak oyuncu için daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul’u canlandıran Engin Altan Düzyatan ile anlaşıldığı edinilen bilgiler arasında. Düzyatan, TRT 1’in yeni projeleri arasında yer alan Barbaros dizisinde Osmanlı’nın ilk kaptan paşası (Kaptan -ı Deryası) Barbaros Hayreddin Paşa’yı canlandıracak.

Barbaros Dizisi Nerede Çekilecek?

Dizi hazırlıkları ve oyuncu seçmeleri devam eden Barbaros dizisinin çekim yerleri henüz belli olmadı.

Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Barbaros dizisinin 2020 – 2021 yeni yayın döneminde başlaması beklenen Barbaros dizisinin 2021 Ocak ayında ekranlarda olması planlanıyor.

Barbaros Tanıtım Fragmanı

NİZAM-I ALEM DİZİSİ / Uyanış : Büyük Selçuklu

Yapımcılığını Kuşlarla Yolculuk ve Hay Sultan dizisini hazırlayan Akli Film’den Emre Konuk’un yapacağı Nizam-i Alem dizisi Selçuklu dönemini anlayacak. Dönem dizisi sevenlerin seveceğini umduğumuz Nizamı Alem dizisinin senaryosunu daha önce Diriliş Ertuğrul ekinde yer alan Serkan Özönalan yazacak.

Nizamı Alem / Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Olacak?

uyanış-büyük-selçuklu-dizisi

Büyük bir bütçeyle TRT 1 için hazırlanan Nizamı Alem dizisinin hangi oyuncular ve kimlerden oluşacağı netleşti. TRT 1’in hikayesi ve oyuncu kadrosu ile büyük ses getirmeyi planladığı Uyanış Büyük Osmanlı dizisinde kimlerin oynayacağı belli oldu. İşte Uyanış Büyük Selçuklu oyuncu kadrosu ve canlandıracakları karakterler.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim kimdir?

 • Buğra Gülsoy – Sultan Melikşah,
 • Ekin Koç – Ahmed Sencer,
 • Hatice Şendil – Terken Hatun,
 • Leyla Lydia Tuğutlu – Elçin,
 • Gürkan Uygun – Hasan Sabbah,
 • Osman Sonant – Andreas,
 • Sevda Erginci – Turna,
 • Cemal Toktaş – İmam Gazali,
 • İlker Kızmaz – Arslantaş,
 • Mehmet Özgür – Nizamülmülk,
 • Nik Xhelilaj,
 • Çiğdem Selışık Onat.
nizam-i-alem-dizisi-konusu-hangi-kanalda-

Uyanış Büyük Buluşma Dizisinin Konusu Ne?

Büyük Selçuklu Devletiyle başlayan daha sonra Anadolu Selçuklu Devletiyle devam eden bir öykünün hikayesini konu alacak olan Nizam-ı Alem dizisi, Müslümanların Medeniyet yolundaki ilerleyişini anlatacak. Büyük bir prodüksiyon ve dev bir bütçeyle hayata geçirilecek olan dizinin çekimlerinin yaz aylarında yapılmaya başlanması bekleniyor.

uyanış-büyük-selçuklu-oyuncuları

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu seçimlerinin 2020’nin Haziran ve Temmuz aylarında devam edeceği belirtilen dizinin castının oluşturulmasından sonra deneme çekimlerine başlanacağı ifade ediliyor. Proje planlanan şekilde devam etmesi durumunda Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başlama tarihi 2020 -2021 yeni sezonunda 28 Eylül Pazartesi olacak.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Nerede Çekilecek?

Nizamı Alem dizisinin çekim yerleri ile ilgili bilgi henüz mevcut değil.

Uyanış Büyük Selçuklu Tanıtım Fragmanı

MEVLANA DİZİSİ

TRT 1’in dev bütçeli yeni sezon dönem dizilerinden birisi de Mevlana dizisi olacak. Diğer dönem dizisi Nizam-ı Alem dizisi gibi Akli Film tarafından hayata geçirilecek olan Mevlana dizisi 60 dakikalık bölümlerden oluşacak.

Mevlana Dizinin Konusu Ne?

2012 Kış sezonunda TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Mevlana dizisi, anlayış tarzı ve tasavvuf tarihimizdeki önemli bir yere sahip olan Mevlana Celaleddin Rumi’nin hayatını konu alacak.

Mevlana Dizisinde Kimler Oynayacak?

Mevlana dizisinde kimlerin oynayacağı henüz netleşmezken edinilen bilgiler dizinin oyuncu seçmelerine başlandığı yönünde.

mevlana-dizisi-ne-zaman-başlayacak

Mevlana Dizisi Nerede Çekilecek

Mevlana dizisinin nerede çekileceği henüz netlik kazanmadı.

Mevlana Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dev bir bütçeyle TRT 1 için hazırlanan Mevlana dizisinin başlama tarihi netlik kazanmasa da yeni sezonda Eylül 2020’de ekranlarda olması bekleniyor.

TÖVBELER OLSUN

Yeni sezona hızla hazırlanan TRT’nin yeni bir dizi daha hazırlığında olduğu belirtildi. Kalk Gidelim, Payitaht Abdülhamit, Seksenler, Tutunamayanlar ve Şampiyon gibi başarılı dizilere imza atan TRT, “Tövbeler Olsun” adında yeni bir diziyle daha izleyici karşısına çıkacak.

tövbeler-olsun-dizisi-konusu

Tövbeler Olsun Dizisinin Konusu Ne?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yönetmenliğini; Behzat Ç., Balkan Düğünü, Düşler ve Umutlar, 46 Yok Olan ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerin de yönetmenliğini yapan Serdar Akar’ın üstleneceği, senaryosunu Hasan Kaçan’ın yazacağı Tövbeler Olsun dizisinin hikayesi henüz belli değil.

Tövbeler Olsun Dizisinde Kimler Oynayacak?

Henüz proje aşamasında olan diziyle ilgili gelişmeler oldukça yazımızda olacak.

Tövbeler Olsun Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dikkat çekici yaz dizileri arasında yer alan Tövbeler Olsun dizisi 9 Ağustos Pazar günü TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıktı.

Tövbeler Olsun Dizisi Nerede Çekilecek?

Tövbeler Olsun 1. Bölüm Fragmanı

2020 Yaz Dizileri Güncel Listesi İçin Tıklayın!

Yeni Diziler Ne Zaman Başlayacak 2020 – 21 Sezonu

Hangi Dizi Hangi Gün Yayınlanacak?

Not: 2020 -2021 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler ile ilgili bilgiler yayınlandıkça yazımızda güncellenecektir.

Dilara

Yerli yabancı dizi ve filmleri hem izlemeyi hem de sahip olduğu bilgileri paylaşmak için büyük heves duyan alalede bir kişilik.

Bir Cevap Yazın